Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    nu siis tuleb modede arvu vähendada :D
     
  2. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    egaa see sul mingi hotmail pole, tähtsad kirkad salvestatakse arvutisse.Näiteks mina salvestan isegi hotmalisr tähtsad kirjad arvutisse, see on foorum ikkagi.

    Äkki jätaks selle mõtetu saasta; postituse siis kirjutamatta ja alari saab mõnel model paluda kustutada, siin on ,mingine 40 modet eks, see pole nii suur ja aktiivne foorum et modedel üle jõu käiks see kustutamine.
     
  3. PwnedYe

    PwnedYe Member

    443
    0
    16
    Võiks saada signatuuri lisada pilte
     
  4. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Selle laiendamise võiks ära teha :) ei viitsi neid pilte nii pisikeseks koguaeg teha...
    ( ml 19" laiekraan ) .
     
  5. dnb.

    dnb. New Member

    130
    0
    0
    Samad sõnad, tehke laiendamine ära :)
     
  6. tennar

    tennar New Member

    340
    0
    0
    Mida siis need vennad teevad kellel 12 või väiksema tolli arvuga ekranid? Need uued pisikesed l2pparid suht levinud juba.
     
  7. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    neid pilte pole üldse raske väiksemaks teha! mul ka 19" ekraan aga tõesti mida need väikste ekraanidega vennad teevad??
     
  8. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    elavad yle nooh :D

    aga jah ma arvan et 95% siinsetest inimestest on ikka suurem ekraan kui 15tolli ja siis veab kyll välja laiema ekraani.

    kahekäega poolt sellele , et laiendataks
     
  9. tennar

    tennar New Member

    340
    0
    0
    sa ei saa ju kõigi eest rääkida :?
     
  10. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    võiks küll laiendada jah.
     
  11. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Jep, väike läppariga inimesi on siin ju tunduvalt vähem, palju ei tahagi laiendada, mingi 640xXXX suurusesse ju. praegu mingi peab mingi 565xXXX suurusega pilte panema ja see on nii väike, sitt vaadata osasid pilte. Väiksestel monitoridel läheb lihtsalt Rk kitsamaks :D ( kui läheb. ). Nt vaadake www.streetrace.org/foorum foorumit, see on ml näiteks 100% lai, mis siis väikeste monitoridega vaadata SR ei saagi ?
     
  12. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    esiteks nad ei kustuta seda mida ise tahaks kustutada..
    ja teiseks..
    siin on palju neid kes alguses midagi ei jaganud ja nüüd jagavad.. ja mis mõttega neid poste hoida..
    saab rk-d puhtamana hoida ja siis on vähem mõtetuid teemasid kust seast otsida..
    pole erilist mõtet modedele kirja hakkata saatma, et ou kustuta selle teema 5ndalt lklt mingi postitus ära vms:D:D
    ja mingi ülivana teema..

    kui ma lähen "vaata oma postitusi" alla siis ma pean mingi 6 lk seast otsima oma teemasid.. ja mul on võrreldes teiste inimestega väga vähe poste.. nemad peaksid siis mingi 20lk seast otsima.. kustutaks need vanad ja mõttetud teemad ära oleks endal parem ja teistel kh.
     
  13. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    to JussPB
    Ma küll saadsin modele kirja enne,kui tahtsin midagi kustutatud saada.
    Ja saigi kustutatud. Saada julgelt kiri ära!
     
  14. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    tuleks müügiteema reegleid muuta ja teha nii, et nenddel kellel postitusi alla mingi 150vms ei saa müügiteemasse postitada. see vähendaks ma arvan igasuguste sullerite tegevust RK-s
     
  15. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    See on küll veits idiootsus mõte. Mõni inimene tulebgi siia nt. ainult mingit rollerit otsima või mõnda varuosa , ja siis ei saagi postitada. Sellist asja minuarust pole mõtet küll teha :p
     
  16. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    PS töötab ikka.
     
  17. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Selline variant tekitaks spämmi!
     
  18. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    ma arvasin kh seda :roll:
     
  19. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Mina arvan kah,et müügiteemas oleks vaja muutust kelmide vastu võitlemisel. Ettepanek oleks,et selliseid kuulutusi kus lubatake kusagilt mingeid asju tuua super hindadega ja vajalik oleks seal juures ettemaks tuleks keelata. Kes tahab äri teha siis peab olema omal kapital millega äri teha või käändajad kes annavad garantii ,kui midagi peaks viltu minema.
    Tüüpidesse kes teevad kasutaja ja mingi müügi kuulutuse samal päeval tuleks modede poolt erilise tähelepanu alla võtta.
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Noo kui sa näed et müügi teema on kahtlane siis ei maksta ette raha. Ennem äri tehingut on võimalik uurida kasutaja eelnevaid postitusi jne.
     

Jaga seda lehte