Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Äkki oleks hoopis nii võimalik et klikkad nimele ning siis on kohe profiilist näha palju on teinud tehinguid ning mitu nendest on inimesed üle saanud.See saab toimida muidugi sel juhul kui mõni vend lihtsalt vihast ei hakka spämmima mingit kasutajat et on ülesaanud
     
  2. Tech

    Tech New Member

    368
    0
    0
    sellele ma ka pmst vihjasin,aga nooh topic oleks lihtsam.
    hmm, spammima ? Siis saaks ta warni ehk 1 hoiatuse.
     
  3. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    asja saab väga lihtsalt lahendada..
    tuleb uus alafoorum nimega kasutajad: teed diili ära, siis viskad venna teemasse " saab usaldada" kui ei siis vastad vastavalt..
    muidu tähelepanek, et müügi ja ostu teema peaks olema eraldi.. teha lausa kaks alafoorumit Müün ja Ostan ning sinna alla siis rollerid, varuosad, tehnika jne..
    laske kasvõi kõik teemad maha, ei pea kõike ümber tõstma hakkama.. nagunii 75% juba igivana saast.. mul küll pole nt raske võtta kätte 15 min ja uus teema teha korralikult..
    samuti "Omad serverid" on väga kummalises kohas.. ei näe kuidas on seotud CS rolleriklubi kokkutulekutega.. :lol:
     
  4. fcuk

    fcuk New Member

    150
    0
    0
    kui keegi viitsib ja tahab, siis võiks minu arust teha siia uusi smaile, umbes selliseid nagu bikeris, saab end paremini väljendada :)
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Minu tähelepanek on see, et foorumit võiks kõvasti kärpida igast kandist nagu ikka.
     
  6. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    +1
     
  7. Roger

    Roger New Member

    196
    0
    0
    Kell on kaks tundi taga ? :roll:

    Hetkel kirjas, et ma sisestasin selle postituse 13.33, tegelikult sisestasin 15.33
     
  8. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    Oma profiilis saad kellaaega muuta.
    Pane see UTC +3, siis peaks kellaeg õige olema
     
  9. Roger

    Roger New Member

    196
    0
    0
  10. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    tõsiselt soovitan ülevaadata moderaatorite nimekirja.. suurem osa ei saa asjale üldse pihta..
     
  11. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    vaata oma postitusi tabi kõrvale võiks panna ka vaata uusi postitusi.Nii saaks otse teemadest klikata mitte ei peaks avalehele minema
     
  12. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    WORD!!!!
    Moded ei tee summa tööd, sitaks palju teemasid vaja kustudada, OT`d jne.!!
    Ma soovitaks kellegil uue modede konkurssi kuulutada!! Ja vanasid modesid natuke elimineerida!
     
  13. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Registreerimist foorumisse raskemaks muuta, sest RK on praegu nagu Emajõgi Tartus, ainult vee asemel on botid. . .
     
  14. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    no mitte aktiivseid modesid ja mitte aktiivseid kasutajaid võiks ju kustutada ja modesid võib ju alati juurde teha , kindlasti neid jagub kes tahavad mode tööd teha :roll:
     
  15. Ennukas

    Ennukas Member

    319
    0
    16
    Võibolla on keegi selle juba postitanud aga.. Võiks panna sellise asja , et kui hakkad registreerima , siis pead panema selle koodi vms mis pildil kirjas on? Vähendaks kõvasti bottide arvu ma arvan :roll:
     
  16. cyndrom

    cyndrom New Member

    25
    0
    0
    Mingi ilusam foorumi kujundus võiks tulla, aga see sobib ka... :)
     
  17. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    VÄHEM REKLAAME !!!
     
  18. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
     
  19. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    VÕTKE JUMALA EEST VASAKUST (VAHEST KA PAREMAST) NURGAST NEED REKLAAMID ÄRA.SEE RIKUB FOORUMI KÜLASTUSE ÄRA
     
  20. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    Need reklaamid ajavad räigelt närvi kui nad pidevalt siin ees tillerdavad!!
     

Jaga seda lehte