Mida teie oma rollerisse valate?

Discussion in 'Jutud' started by _EQ_, Märts 17, 2006.

  1. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Aga siit küsimus, milline on see hea tankla ? :) Olerexi kohta olen palju negatiivset kuulnud.Teiste kohta ei oska nagu rääkida. Ise tangin Sevenoil -is ja ei kurda.
     
  2. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Kusagilt eestpoolt lugesin, et 98 pidi rikkuma masinat rohkem, teine jällegi rääkis, et 98 just hoiab puhtamana. Enne juba tegin selle valiku, et läksin poolsündilt üle täissünt racingule.
    95 pannud, kuna enne paagi 98 panin siis küll ei näinud, et äkilisem oleks ja mis oleks hea tankla?
     
  3. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Ehk sa segasid mõlemat bensiini ja 95 bensiini oli liias. Aga noh samas võiksid enda persedünopingi ära kalibreerida.
     
  4. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Paak oli täiesti tühi ja panin 98. Jälle tuled seletama asjadest, mida sa ei tea.
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Teoreetiliselt on kõik ilus- plahvatus peaks parem olema ning jõudu rohkem..
    Tunnistan, et ise ei ole ka mingit erilist vahet veel tunnetanud peale rahakoti tühjenemise :lol:
     
  6. NOS-

    NOS- Active Member

    1,024
    0
    36
    Ise 95-te kuna kohalikus tanklas 98 puudub üldse :lol:
     
  7. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Praegu vallan 95 koos Valvoline taissynt oliga.
     
  8. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18
    mis suhtes õli valate ?
    ise olen 1:40-le pannud.
    Polini Corsa silindriga siis.
    Kas on mingi vahe ka kui panna natuke rohkem (nt 1-33-le), peale tossamise.
     
  9. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Küünla tahmab ära.
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Küünal, kolv, silindripea tahmavad ära, segu muutub õrnalt lahjemaks ning summutisse hakkab rohkem põlemata õli peksma.
    Hea tankla on see, kus tangitakse tihedalt, ehk siis kütus pole seisnud tanklas kaua. Seisnud kütusega on masin tuntavalt uimasem, omast kogemusest võin öelda et suvalisest nurgatagusest lukoilist tangitud 95'ga ei tahtnud booster vabatahtlikult tagarattalegi minna, ometi Kristiine statoilist tangitud 98'ga oleks ma peaaegu üle tõmmanud foori alt startides.
     
  11. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    No hetkel tankinud koguaeg statist, kusagilt ma mujalt pole. Ja 98 teemal arutasime ka sõberikkudega ja eestis pidi 95 ja 98 suht solk olema, vahet ei pidanud suurt olema.
     
  12. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Kui kütus seisab kaua, siis sealt hakkavad välja sadenema kütuselisandid. Tänu sellele võib näha rohelist sadet karpades, milles on kütus kaua seisnud.
     
  13. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Olerexi ei soovita. Mitmed tuttavad on oma nelja rattalistele solki saanud, kaasaarvatud ka mina vähemalt 2 korda.
    Muidu valan oma rollerisse 95 ja täis sünti kuna siin põrgus kus ma elan ei tooda 98-t.
    E: Lisaks veel ei soovita kellegil tankida tanklates, kus bensiinihoidlad maapinnal. Tankida ainult maa alla topitud hoidlatega tanklates.
     
  14. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    +1 Sellepeale. Aga tegelikult on kõikides tanklates üks ja seesama kütus. Mis aga seda kvaliteeti muudab on see mida nad sinna sisse segavad.
     
  15. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Jep. Mõjutab ka hoidlate puhtus. Kindlaks teha ka seda kui sinna bensu juurde tuuakse. Peale seda vähemalt 6 tundi mitte bensu osta kuna täitmisega tõuseb põhjas vedelenud pask pinnale ning siis saab solki.
     
  16. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Jetoil on igal juhul hullem, kui Olerex.
     
  17. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Mdea kuidas siis keegi mu tuttavatest jetoilist solki saanud ei ole? Olerex on sitt.
     
  18. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Noname firmadelt ei maksa kütet osta. Kunagi ei tea mis saada võid.
     
  19. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Seda muidugi.
     
  20. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kui ma kuulan töökojas elukutseliste autojuhtide jutte, siis talvel on ikka päris paljud vennad Jetoili küttega tee peale jäänud- Olerexi omaga aga kõik toimib. Muidugi nüüd on Neste ka :)
     

Jaga seda lehte