Miks just sina jood ?

Discussion in 'Jutud' started by sannu123, Aug 13, 2010.

  1. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    mina joon tavaliseslt seltskonna pärast, vahepeal murede pärast.
    aga krt, kui ikka nosu täis ei tõmba nädalavahetusel, siis ei suuda terve nädal koolis istudagi ju, ma ei tea, haigelt venib siis
    aga kui oled ikka terve nädalavahetuse maha joonud, siis mõtled järgmise nädala reedel, et wtf, kuis juba reede uuesti:D
     
  2. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    ˇEi suitseta sest ei näe sellel mõtet. Joon seltskonnaga. Joon sellepärast et siis maailm palju teistsugusem ja olemine hea, murede pärast, aeg läheb kiiremini jne.
     
  3. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Karsklane :roll:
     
  4. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    ei suitseta pole proovind ka sitt asi
    joon aint tähtpäevadel, seltskonnaga kui saab siis ka
    igapäevasel joomisel pole ka mõtet
     
  5. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    sul on veel pool elu ees, et jooma hakata ju:D kasva natuke enne:D
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Minu meelest on nädalavahetused väsitamavad kui tööpäevad :)
     
  7. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Minu meelest samuti, esmaspäeval ärkad ülesse, vaata veel et seistes magama ei jää :D
     
  8. Pesöö

    Pesöö New Member

    372
    0
    0
    Suitsetama hakkasin raudselt seltskonna pärast miski 7 aastat tagasi juba... Mahajätta? Mkm :lol: Ei saa hakkama :lol: Joon kaa suht regulaarselt.. nv kulub koos sõpradega tsüklis ja nädalapäevadel iga teine õhtupoolik võtan kuuspaki ligi... Lammutan siin üksi läpaka või teleka ees.. Saab mõtte vähemalt tööst, muredest jne mujale... Enamasti :lol: Pohh... Niikaua võib kuni töölkäimist ja arvete maksmist segama ei hakka :p Kuid siiski.. ei soovita kellegile joomist :p nädalasees.. .Lisamured tekivad...
     

Jaga seda lehte