Miku MBK Booster Next Generation

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by mikk339, Märts 23, 2008.

  1. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    jes umbes nii.
    ise sõitsin ca 200km rahulikumalt, kiirus nii 30 algus paar km kilomeetrit. siis hakkasid sõitma erijneva kiirusega.
    vahel 30-ga vahel lasid 50-ga. peale 200km sai juba koolis käidud, ja enamasti kiirus sa 50-70km/h.
    lihtsalt, kui on soe ilm, ära lase pikki otsi jah mingi täie pasaga.
     
  2. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Niiet siis kuni 500km-ni lasen poole gaasiga(võibolla vähemgi) ja jälgin et pöörded väga kõrgele ei tõuseks?
     
  3. Frodu

    Frodu Member

    182
    0
    16
    Ise oman ka sama kerega boosterit, kuid mul asi alles väga ehitamisjärgus. Kui valmis saab eks siis võrdleme:D.
     
  4. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    tore näha et liigub teisigi booster ng-si
    aind edu :wink:
    püss tuleb sellest :)
     
  5. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    Ilus roll ikka, ainult edu!

    OT aga sa käisid kolmapäeval mulgis? :D
    Ja kokku läks sul mingi 7000.- aga said 6500.-?
     
  6. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    jah, +peot2is kleepse ka veel lisaks ja kaelapaela

    Te olite selle vanema mehe juures?, kes vahepeal telefoniga rääkis :D peale seda, kui nooem midagi vene keeles öelda ei osanud telefoni:D

    Mõtlesin, kas on keegi RK-st või ei, aga vist olite ikkagi siis.
     
  7. -sidekriips-

    -sidekriips- New Member

    130
    0
    0
    Ma ei lase sind sellega rapla 8)

    No ei ole ma kade juu :wink:
     
  8. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Tegin täna siis natuke, panin amordid külge, mis ma eile kätte sain, aga ainult liikuma oli üks saadud, muud ei olnud tehtud, kuna olevat tuuning amordid ja ei saa lahti neid. Nii palju, kui ma vaadanud olen, on kõigil boosteritel sellised originaalis peal, nii et ei saa aru.

    Panin ta siis originaal sumpaga käima, loomulik, et ta ei kasuta kogu võimsust ära, aga vähemalt sain käima panna. Siis tekkis aga probleem, ei lähe pöördesse, nagu piiraja oleks. Ei usu, et sumpa nii palju piirab, kuigi susiseb täiega. Äkki keegi oskab aidata. Heli lindistasin ka, selle link on allpool

    http://www.speedyshare.com/657516863.html
     
  9. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Ta saab sul liigapalju kätte !!!
    Mul oli sama asi see tyypiline !
    Võta õhupiiraja ära kui sul on ja pane nõela aste ja segu paika !
     
  10. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    küünla võtsin maha ja oli natuke märg ja panis teise küünla ja lasin 15 sekki täispööretel ja küünal oli norm, aga täna ei viitsi enam õue minna, homme proovin rohkem sättida, siis valgem ka. :) Niiet siis proovin 65 düüsi praeguse 95 asemel?
     
  11. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    KINDLASTI !!!! :D , Norm Projekt, kiire :D .
     
  12. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Pole jõudnud uuendada vahepeal, aga sain teada vahepeal, et selle sumpaga pole midagi teha. :| Liiga täis tahmanud ja liiga originaalile mõeldud.
    Kui keerasin sumpa poldid lahti natuke, nii et õhk vahelt läbi tuleks, siis läks pöörde ka :D , aga lärm on suht suur ja ei viitsi segu ka enam paika ajada. Loodan, et uus sumpa tuleb kähku, niiet Taavi anna endast parim sest ma tahaks juba sõita :lol: :D :wink:

    EDIT: Tänud kõigile kes edu on soovind ja lihtsalt kiitnud :lol: :)
     
  13. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Pole ammu uuendanud aga jõudsid siis osad jupid kohale. Kuna Taavil tulid mingid jamad ja kandis raha tagasi siis ma tellisin ise easy-st oma jupid. Kõik jupid veel ei tulnud aga siin siis tulnud juppidest pilte.
    [​IMG]

    Uued gripid
    [​IMG]

    Uus sidur Doppler s2r
    [​IMG]

    Uus aku
    [​IMG]
    Üks klemm oli karbis kõveraks läind :-x (pildil on juba sirgemaks väänatud)
    [​IMG]

    Tagutule klaasid peal. Punane pirn on juba sees aga oranže veel pole kätte saand.
    [​IMG]

    easy-st on tulemata veel sumpa(laos juba) ja oranžid suunatule pirnid(pole veel laos).
     
  14. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    gripid on ülimugavad, endal täpselt samad. aaga, see punane pirn ei kesta sul kaua, mul kestis 2-3 sõidukorda ehk siis vast 1.5 h. Vb eespool kirjas aga mis sumpa tellisid?
     
  15. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    pirne on mõtetu tellida.
    ostke eestist.
    isegi põlvas on olemas, ja miks ei kesta. taniärist 12.- tagatule pirn kestis mul täpselt nii kaua, kuni ma ta ära võtsin. ja kestab edasigi.
     
  16. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    tubli poiss ,muide kui ma oma adini aku sain siis oli ka üks klemm samamoodi kõver:/
     
  17. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    sumpa tuleb yasuni z

    Pirnid tellisin sealt, kuna hind suht sama ja siis ühest kohast, aga mõttetus jh, sumpa ligi nädala juba pirnide pärast neil laos ega saadeta välja.

    aga kui kellegil on mbk booster/yamaha bws ng 1999+ aastast, siis võib ühendust võtta ja äkki saab kokkuleppele :wink: . Said valed suunatule klaasid tellitud :?
     
  18. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Täna sain siis lõpuks sumpa kätte ja sain sõitma. Minuarust ikka väga hea minek hetkel, aga praegu on sees doppleri punased sidurivedrud, mis on veits jäigad ja kiirendades sidur libiseb ja pole sellist äkilist minekut. Varsti peab veits sidurit timmima.
     
  19. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Sorry for tripple post, aga kui keegi teine ei kirjuta, siis peab ise kirjutama.
    Siduri reguleerisime täna kõige "pehmemaks" aga ikka liiga jäik. Need sinised sidurivedrud, mis kaasas olid, on jäigemad, kui punased. Tahaks tegelt veel pehmemaid vedrusid, sest sidur ikka libiseb ja kiirendus pole päris see, mis ma tahaks, kuigi praegultki väga viga pole. Osad raplakad võivad kinnitada, et tglt hea kiirendus.
     
  20. gert212

    gert212 New Member

    173
    0
    0
    Re: Miku MBK Booster Next Generation 90%valmis

    palju välla lendab?
     

Jaga seda lehte