Miku MBK Booster Next Generation

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by mikk339, Märts 23, 2008.

  1. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Mul jäi see magnet täpselt velje ääre peale, sinna eriti auku ei puuri. :wink: Aga kodara peale panek vist veits kergem.
    PS!Järgmine kord kasuta kirjavahemärke ka, saab su jutust paremini aru.
     
  2. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    See liimimine pole kõige parem lahendus.
    Enda rolleril kinnitasin nii, et panin tolle magneti väikese kodarajupi külge. Selle kodara väänasin õige kujuga ja surusin ta ühe äärega velje ja rehvi vahele.
    Mingi unise peaga tehtud joonis - kuldne on velg, must on painutatud kodar ja punane on magnet. Umbes nii ta seal istub.
    [​IMG]
    Rehv muidugi enne tühjaks lasta ning peale vahele surumist jälle täis - pagana hästi tõmbab vahele kinni selle kodarajupi. :)
     
  3. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Jamh, niimoodi tõmbab selle kodarajupi kinni küll, aga kas õhku ei hakka läbi tulema? Või sa ei lükand seda nii sügavale?
     
  4. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
    Ma panin endal nii, et selle magneti panin ventiili külge(saab ainult siis kui on selline ventiil mis tuleb nurgaga välja).
     
  5. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Ei hakka läbi laskma absoluutselt. Sa ei lükka seda päris sisse, vaid lihtsalt veljerandi ja rehvi vahele.
    Niimoodi välistad selle, et kuskilt august läbi sõites see magnet küljest ära lendab.
     
  6. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Ma ei tea, pool aastat tagarattal lasknud sellega, pole seni veel kuskile kadund :roll:



    Roller vahetatud. Teema võib panna lukku, kuid palun alles jätta.
     

Jaga seda lehte