Milline on siis see õige roller?

Discussion in 'Soovitused' started by Kasparz, Sept 28, 2010.

  1. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    Ei soovita 4t hiinakat nendel amordid tapvad sõidumugavust ka üldse ei ole pigem osta mingi kasutatud aprilia korralik mingi stock pill kui tarbesõiduks ostad kestab ka sul hästi ja sõidumugavus ka olemad peale selle veel jalad jäävad lenksu alla kinni hiinakatel tavaliselt kuigi ma ise ka lühike ja mul on jäänud 8)
     
  2. +sTreeT

    +sTreeT New Member

    2
    0
    0
    Ma soovitan soojalt aeroxit 8)
    Kogu raha ning sa ei kahetse .
    Endal Yamaha Aerox R 08
    Kiirendus Heaaa mis siis et stock
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Punkte võiks kasutada..

    Muidu kui tarbesõit siis on parem 4t isegi, kui tahad rallida ja tuunida siis 2t kindlalt.
     
  4. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    ei koti punktid! 8)
     
  5. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    ma sooviaks 4t ja apriliat soovitaks kõige vähem(ei viitsi täpsemalt kirjutada miks) kui teada tahad siis ps
     
  6. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    4t sa võid sõita küll mingit aega aga kui üks koht laguneb siis pmst hakkabki lagunema 8)
     
  7. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    sul endal polegi rollerit, nii et mis sa yldse otsid siit. 4t on väga normaalne,bena ei võta ning punktist a punkti b liigud istudes
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mis ta siis võtab? Ega 4t ainult õhu ja armastuse peal tööta..

    Aga need kes on 4t vastu - Kui teile antakse valida 4t roller või jalgratas et sõita 250km, kumma te valiks?
     
  9. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    jah, aga ta tarbib väga vähe bena, nii et

    aga kudias too kysimus siia seotud yldse?
     
  10. machine

    machine Member

    228
    0
    16

    No ma hakkasin väntvõlli laagreid vahetama siis olid kirjutatud laagrite peale valed numbrid :D Camexis murtsime pead kust uusi laagreid saada :D
     
  11. Saarlane12

    Saarlane12 New Member

    46
    0
    0

    Soovitan ka 4t masinat. Ise oman ka 4t ja pole seal mingeid üllatusi, sõitnud olen sellega umbes 20000 km ja ei lagune küll nii nagu kõik siin väidavad. Kui ise natuke hoiad ka siis peavad ilusti vastu.
     
  12. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0



    nihuijaa kõva kutt mul ikka on küll roller mida kriiskad siin kui sa midagi tea mis mul on ja mis mul pole on ka 4t rollereid olnud mootor on küll töödand aga sõidu mugavus ehte Pask.
     
  13. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    u mad bro
     
  14. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    no aga on ju kuskilt august kogematta läbi sõidad on siuke tunne nagu mingi suur neeger on sulle 2 päeva perse nussind 8)
     
  15. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    ei tea pole kogenud sellist asja, aga kui sul seda juhtub, palun pöördu psühholoogi juurde või koolis õpetajate juurde, mitte ära tule sellest siia rääkima.
    ning ega kõikide rolleritega on see, et kui august läbi, siis ikka rappub
     
  16. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    see oli kõigest näide! 8)
     
  17. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    kuradi munn, ühelgi rolleril ei ole sõidumugavust, kõik on puhas sitt niikuinii. nahhui, sõiduasend on täiesti vale jne. õnneks on mul see suvi rolluga arvatavasti kõik, kuna ei viitsi enam eriti ringi päristada nendega ja load on nkn kuu aja pärast taskus
    aga noh, poodi õllejärgi võib mõne väikse otsa ikka teha
     
  18. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    mugavaim roller on area 51 aga sel ka suur kütusekulu
    Ise sõitsin see sügis neosega tglt väga hea masin liigub väga hästi ja öko on kh muidugi ei anna 4t-ga võrrelda
     
  19. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0

    ah, et nüüd on siis see näide, kui ennem oli väide
     
  20. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    kuradi munn, ühelgi rolleril ei ole sõidumugavust, kõik on puhas sitt niikuinii. nahhui, sõiduasend on täiesti vale jne. õnneks on mul see suvi rolluga arvatavasti kõik, kuna ei viitsi enam eriti ringi päristada nendega ja load on nkn kuu aja pärast taskus
    aga noh, poodi õllejärgi võib mõne väikse otsa ikka teha[/quote]


    mida sa vitt vigised!
     

Jaga seda lehte