Milline on siis see õige roller?

Discussion in 'Soovitused' started by Kasparz, Sept 28, 2010.

  1. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    minumeelest sõidumugavus sõltub ka sõidustiilist , kui sa täie pasaga läbi aukude paned siis vb tõesti pärak valus aga vaikselt läbi hõljud agust siis pole ju hullu , aga näitena on see et sõitsin tuttava cpiga siis oli suht puupaku peal aga aeroxile istud siis nagu pehme jne.
     
  2. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    Hiinakatel on jah istmed tavaliselt kõvad aga aerox-il ja sr-il istmed head pehmed ja amordid head vetruvad 8) .
     
  3. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36


    Lugege palun teemaalgataja esimest postitust ja soovitage talle rollerit mis oleks teie meelest hea,mitte ärge vaielge!
     
  4. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0



    tahtsin seda teha aga jh siis tuldi mulle ütlema et mul endal polegi rollerit aga igatahes võta kas sr või aerox 8)kasutatud ma mõtlen uut nagunii selle raha eest ei saa
     
  5. masin

    masin Member

    414
    0
    16
    mõned on siin srid ja roxid väga korda teinud, 20 tonni eest saaksid väga korras masina endale , kui ostad mingi tutika kiivi siis se 50/50 et sul masin hakkab lagunema või ei , sõbra kiivi ja cpi lagunesid koguaeg .
     
  6. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    ise soovitan kah , et võta mingi 2000-3000km sõitnud stock street ja asi on kindel, sest on ettetulnud olukordi, kus mõne hiinaka ost on üks paras loterii, üks sõidab1000km, teine peenestab 8000km maha.
    aga jh, neid näiteid ikka sitaks, kes räägivad, et ostan hiinaka, pohhui, garntiid ja mõllud ja siis läheb sõpradega sõitma, sõidate paar nädalat ja siis nutad, et tra mulle veel seda jama vaja oli, minekut ei ole ja teised peavad pidevalt ootama :p
    neid vendasid on palju, muidugi oleneb, kui väheke tuunida viitsid, siis saab asja kh vb, aga jälle masina töökindlus langeb, raha läheb ja kütte kulu tõuseb, eks ise tead.
    praak rollerid pole välistatud ka apriliatelt ja yamahadelt, ei saa just õelda tõesti, et ainult hiinakad lagunevad, aga oma soovituse olen andnud :p
     
  7. Italkit

    Italkit New Member

    144
    0
    0

    ära aja mingit sitta , sym ja itaalia toodang??

    SsangYong Motor Company (Hangul: 쌍용자동차; Hanja: 雙龍自動車) is the fourth largest South Korean automobile manufacturer.[1] The name SsangYong means double dragons.

    korea siiski.

    ise soovitan ka osta mingi korralik itaalia-jaapani masin.
    nende hiinakatega on jama palju.
     
  8. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Ise oled Korea! SYM on Taivani tootja.
     
  9. Italkit

    Italkit New Member

    144
    0
    0
    wikis on nii kirjas.
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Wikit saab igaüks muuta, SYM on Taiwan ning pole mingi SsangYong, vaid Sanyang.
     
  11. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Kuuri seina peale tü.a kirjutamine ei tee viimast ju tü.aks või mis?
     
  12. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    ära kindlalt apriliat osta!!! elu siteim roller
     
  13. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    ZOnel õigus!! :D SYM - sanYang on Taiwanis tehtud :D
    Olen näind ja sõitnud full stock piirajatega symiga mis sõitnud 7k ja mingeid vigu pole :D

    Aga jh kui ostsin rollerit mõtlesin ka, et ei taha kasutatud, aga vahel ikka mõtlen, et oleks võind osta kasutatud aprilia või roxi :D
     
  14. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    soovitan kindlasti apriliat või midagi taolist, hiinakatega igavene jant koguaeg. omad kogemused, et isa ka algul ytles et hea öko pill ja värki, pärast endal oli hea kyll et vähe pena võttis jne aga kindlasti ei liigu eriti sittagi ja kuskilt midagipeaks katki minema vms siis hakkabgi lagunema. ja ma päris kindel kui sa hiinaka ostad siis sa pärast ytled et oleks võinud mingi korraliku aprilia osta vms :). soovitan yamahasi ka pidid ka väga korralikud olema.

    igatahes päikest !
     
  15. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    oli enne hiinakas ja oli igas mõttes parem kui aprilia, aprilia ei püsi vapsee ültse koos ju
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Aprilia ront ja hooldada ei oska siis pole ime!
     
  17. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    kõik püsib ilusti koos kui ise hooldad.
     
  18. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    usu sinust ma hooldan ikka sitta kanti paremini
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Näha ju pole, kui masin sinu käes ära lagunes.
     

Jaga seda lehte