Milline pitbike?

Discussion in 'Jutud' started by henri115, Jan 18, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    1. variant 100% valiksin ma. :)
     
  2. RolleriKaspar

    RolleriKaspar New Member

    528
    0
    0
    Re: Milline pitbike

    Millist minu püssi sa mõtled ma arvan et sa mõtled mu dt50 no to saaks jah kotti aga ma arvan, et mu yz80 lutiks küll lõdvalt need atm-id ja muud asjad ära aga pitproga peaks küllaltki võrdne olema juba :wink:
     
  3. Kevin

    Kevin New Member

    46
    0
    0
    Re: Milline pitbike

    ära laula midagi, et su 80'nene need ära lutiks. pitid(korralikud, atm, pitpro, pitster pro jms) lähevad ikka niimoodi edasi, et vähe pole.
     
  4. RolleriKaspar

    RolleriKaspar New Member

    528
    0
    0
    oled sõitnud 80nesega et tead niimodi rääkida?
     
  5. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    80cm³ korras kahetaktiline lüpsab neid ülevalpool nimetatud kollased asju ludinal. Siin pole küsimustki.
    Loll võrdleb kahe ja neljataktilise dünaamikat. Tegu on ju hoopis teist liiki mootoritega.
     
  6. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    ning muide siin ennem oli vaidlis et see ei ole workz...on ikka kyll.Praegused mudelid on muidugi vägapalju arenenud kuid 2005/2006 aastal nägidki need odavamad workzi pitid sellised välja.See ei ole mingi kleepsu tuuning vaid ikka workzi vanem mudel :D
     
  7. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Rajal sõitmiseks ja võistlemiseks ei sobi neist kumbki!
    Kui tahad rajal sõita ,siis vaata sinna pit pro, motovert vms poole.
    Osta kavliteetne masin. On vähem parandamist ja liiguvad kah palju paremini :wink: !
    Pit bike hea just sõiduks ju.
    Piisavalt kerge ja edasi lähevad korralikud pillid kah hästi.
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Ah mis vaidlete. Küsige otse Koval-i käest ja saate teada mida ta neist Workz-dest ja asjadest arvab. Ütlen kohe ette, et mitte midagi head ei arva :)
     
  9. Kevin

    Kevin New Member

    46
    0
    0
    kes see Koval on, et ta oskaks pitide kohta rääkida? Ta ise ei sõidagi pitiga ju.. Pigem helista atmracingusse või ktm'i ja küsi sealt hr. Männi käest. Siis saad täpse vastuse oma küsimusele ning kindlasti ka soovitab sulle, milline oleks sulle kõige parem.
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Koval on Workz-i ga vägagi kodus. Ära aja inni, kui ei tea. ATM racingu omad toovad endi omi ise maale ja seega kiidavad niikuinii taevani. Müügimeeste promo ei tasu liiga tõsiselt võtta, sest neid kotib reeglina ju läbimüük ja raha.
     
  11. Kevin

    Kevin New Member

    46
    0
    0
    atm'i omad toovad veel ka nii pitprod kui ka pitster prod maale. ja tahad öelda, et hr. Männi on lihtsalt müügimees? siis sa paned küll väga mööda.. tänu temale see Eestis nii populaarseks on saanudki..
     
  12. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Suht tõsi ,et peaks uurima Männi või Lephiku vms käest.
    Koval ise ei sõida piti( minu arust). Või nh kui sõidab ,siis mitte nii palju kui Lephik.
    Ma kordan veel , mingit hiina panni pole mõttet osta.
    pitster pro, pit pro ,mõni kallim ATM, motovert vms osta.
     
  13. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    tglt paljud räägivad et ohh pitpro motovert jms super jms.Tegelikult peaks mainima et atmidel pole ka mitte midagi viga.Nt kui votta vordlusse pitpro pro lite ning atm dm06 siis pmst pole neil vahet.
    M2lemal on sama mootor lifan.Ainult cc arv on erinev.Käigukast,syyde,aju k2ik on samad.Samuti on samad esiamordid ning pmst ka taguamort kuigi pitprol on natuke parem taguamort samuti on raam pmst sama ning hinnavahe on 6000kr.Muidugi kallimad pitprod,motoverdid pitserprod jms on kvaliteetsemad ning ka selle vorra kallimad aga kui ei ole mottes just voistlema hakata siis ei ole neil erilist m2tet kuna tavakasutaja saab k2ik oma soiduroomud ka atmidest kätte.Aga absoluutselt koikide krossarite puhul soovitan (eriti hiinakate)ei ole MOTET OSTA KASUTATUD PITBIKEI!!!.Kogu parem raha ning osta uus ning siis tead ka mis sellega teed ;)
     
  14. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mis maa mootorid siis neil peal on sinuarust?
     
  15. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Ma tean ,et need kõik pitid värgid hiinast ,aga ma mõtlesin hiinakate all neid apollosid jne.
     
  16. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mis vahe on siis Apollol või mingil Orionil peal oleval LIFAN mootoril ja nendel ATM, PITPRO, WORKZ-i peal olevatel LIFAN mootoritel. Mina küll aru ei saa, mis neil vahet saaks olla.
    Niipalju jah, et Workz-i komplekteerivad rootsalsed, aga seda suures osas HIINA-st pärilt juppide ja mootoritega.
     
  17. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Räägime ikka nendest pillidest ,mille kohta ta küsis.
    Neil pole kummagil lifani mootorit ju.
    Lifani mootorid pole ka just väga kõva sõna. :wink:
     
  18. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    ATM-del on olenevalt partiist raudselt ka LIFAN-i mootoritega variante. Samuti Workz, PitPro-l jne. http://www.pitpro.com.au/browse.php?act ... =11&gaid=1
    http://www.pitpro.com.au/browse.php?act ... &gaid=menu
    http://kaxamotos.en.ec21.com/Pit_Bike_M ... 98688.html
    Need on tavalised hiina peldikud. Okei mitte nii tavalised. Jupid tuuakse hiinast euroopasse ja siis siin komplekteeritakse natuke suurema tähelepanu ja hoolega. Mõned jubinad pannakse ehk ka kvaliteetsemad(kett, monoamort jms.) Peamiselt koosneb asi ikkagi hiina juppidest. Ja hinda väänatakse oi oi kui palju. Seda hinda need asjad väärt küll ei ole. Kogu lugu.
    Kitaco(jaapani) mootoritega isendid on juba teine asi.
     
  19. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    kuule ime lutti , dm06 ja pitpro lite küll võrrelda ei anna , üks maksa 10k juba esiteks , ja kui litega sõitnud pole siis ära ütle ,et need pmst sama , ma rohkem sellel teemal sõna ei võta :roll:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte