Millist rollerit soovitate ?

Discussion in 'Soovitused' started by KristoOlen, Okt 14, 2008.

  1. Russilaps3

    Russilaps3 New Member

    108
    0
    0
    ma sul tsinsu osta soovin. osta 10k eest tsinsu ja 5 eest jupid. parast ma sul bensin muume 2000 eest.
     
  2. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    1.Firma võiks olla(mootori poolest siis) aerox,sr (r v factory või street),nrg(sama mootor mis sr-idel,benelli ka hea, kui meeldib siis miks mitte ka sp.
    2.hind võiks olla vastavalt masinale või sellele, palj usinna alla raha on topitud ja kas se seda väärt on.
    3.läbisõit ei määra nii suurt rolli kui on hiljuti vahetatud silinder(ja väntvõll) no on ka pisemaid juppe mis kuluvad aga see põhiline.
    4.osaliselt punkt2. oleneb mis mootorist tehtud on ja kas se seda väärt on...
    5.umbes nii jah :D
    ja lisapunkt 6: ära jumala eest russilast kuula ja 10k eest tsinsut osta :lol:
     
  3. KristoOlen

    KristoOlen New Member

    11
    0
    0
  4. KristoOlen

    KristoOlen New Member

    11
    0
    0
    aga kas oleks mõtet osta enne talve ?
     
  5. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    pmst miks mitte. mina teeks nii et tingiks allaniipalju kui saab, ostaks ülejäänd raha eest silindri ja väntvõlli ja nipetnäpet vedrusid aga see tuleb sul pisut kallim ikka vist :D
    mul on endalgi sulle vb 1 pakkumine,kui huvitatud oled :wink:
     
  6. extremist

    extremist New Member

    84
    0
    0
  7. KristoOlen

    KristoOlen New Member

    11
    0
    0
    aga kas midagi ei saa juhtuda sellega talve jooksul :lol: ?
     
  8. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    pmsti eriti vast ei saa oleneb kuda sa ta talveunne jätad..ma saatsin sulle erasõnumi :wink:
     
  9. -static

    -static New Member

    145
    0
    0
  10. extremist

    extremist New Member

    84
    0
    0
    ei juhtu mitte midagi, korra nädalas soovitaksin käima korraks panna ainult siis püsib värskemana ja saad eemal hoida mingeid pahandusi mis sellega juhtuda võib
    aga ega taga ei juhtu ka midagi kui lihtsalt seisab
     
  11. serbin

    serbin New Member

    12
    0
    0
    osta aerox
     
  12. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Firmadest soovitaks Aprilia, Yamaha, Piaggio, Benelli, Malaguti, Italjet, Gilera, MBK. Hiinakatest hoia eemale- kvaliteet jätab soovida ja pärast sa tast lahti ei saa enam. Enne talve võid osta küll, saad talvel ehk midagi nokitseda või juppe vahetada või nii.
     

Jaga seda lehte