Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc MÜÜDUD, LUKKU !

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by minimx38, Nov 24, 2011.

  1. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Niisiis, vahepeal olen nata rollut teinud.. paar juppi sai ära värvitud ja hakkasin vaikselt kokku panema. Esihargi sain ka enam-vähem normaalselt tööle. Panin uuesit plokid kokku ja panin moto raami külge.
    Täna õhutasin esipiduri ära, tegin uued istmekinnitused ja paar pisiasja veel. Tegin ka starteri korda, nüüd vaja uut laagrit ja starter nagu uus :D
    Hetkeseis. Taguvelg sai ns korra alla pandud, vaatsin midagi seal siis..
    [​IMG]

    Istmekinnitused sai nii tehtud, et seal originaal olev tikkpolt sai relakaga maha lastu, pind siledaks, auk sisse ja keermelõikuriga üle, siis sai uus tikkpolt sisse keeratud, alt mutriga kinni tõmmatud ja valma. Eelmine tikk polt oli relakaga eelmise omaniku poolt vertikaalselt pooleks lõigatud millegi pärast :D

    [​IMG]

    Kus ma saaksin selliseid asju ? Ja mis selle nimetus on ?

    [​IMG]

    Ja ehk oskab keegi öelda kuias ma saan tagumiste taldrikute seest tava- ja nõellaagrit välja ? Lihtsalt haamriga lüües ?

    Homme hakkan silkut peale panema, laupäeval saan mähise kätte siis saab süüteosa kokku panna. :)
     
  2. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Hetkel asi niipalju arenenud, sain variaatori kaane kätte ja sai ostetud uus kicki käbi, lasin liivapritsiga vario kaan seest puhtaks, panin kõik kicki osad külge pandud, natuke pidin seibe ringi paigutama. Sain kokku ja funkas kõik ideaalselt, midagi ei loksund vms. :p
    Olen enamus plastikuid ära värvinud, päris ilusad jäid ikka, värv jäi tugevasti kinni. Oleks vaja undertail ära teha, siis saab selle ära värvida ja veljed vajavad veel värvmist.
    Hetkel phmt puudu juppidest ainult DH, dh puks ja variaatori puks.
    Aga no ma ei kiirusta kuna ma ei taha nikuinii selle pasaga sõitma hakata, kuna elan maatalus ja mingi teeotsa on ikka pääris pasane :lol: Autoga lasen ka seal mingi 70. ga läbi, aina hullemaks läheb :D
    Ahjaa 5000k Xenon tuli tuleb ka ette.

    MIllalgi pilte ka.
     
  3. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Hetkel asi niikaugel, et olen enamus plastikuid ära värvinud, homme lähen võtan pingis mantlid maha ja saan veljed ära värvida.
    Nädala lõpus saan ära osta ka enamus mootori asju ja uued süütelukud jms.. jms, siis saab mootori phmt kokku ära panna :p
    Täna avastasin peale seda kui sai tagumistel taldrikutel see tavalaager pooleks löödud, et seal taga oli splint :lol: , aga sinna ostan nikuinii uue nõel ja tava laagri :p
    Paar pilti kah.
    Värvitud silencer... veljed tulevad ka samasugust värvi.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    KAs keegi oskab öelda mis keermesammuga sellel väntvõllil keere on ?
    Hetkel pahteldasin esigondli ära, homme tõmban liivapaberiga üle ja siis värvimisse :p
     
  5. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Noh toptuuner, igas teemas paned oma tarka iba, aga oma teema oled täitsa ära unustanud :eek: midagi tarka ka selle pesukotikaruga teinud vä?
     
  6. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Olen jah... pole viitsind lihtsalt upida vahepeal :D
    Mingi päev tõin camexist jupid ära ja olen muudki teinud.

    [​IMG]

    Hetkel saaks juba mootort käima proovida, aga oleks vaja sebida variaatori puks ja taldrikutele laagrid..

    Esivelje värvisin ka ära ja enamus plastikud. Esivelje tulemus jäi enam-vähem aga ei jäänud rahule.. millalgi tirin esivelje, esihargi, harkjala, silenceri ja summuti alt ära. Viin väävli pritsi ja siis lasen pulber värviga ära teha.

    Oleks selline küsimus, et miks kurat mul klapilehe vahelt valgus läbi paistab ? Proovisin kolme erineva klapilehega 0.30, 0.35 ja 0.40mm .
    Ja üldse milline klapileht panna ja mis vahe neil on ?

    Üks varjant oleks, et klapilehe ja selle kumera asja vahele panna traadi tükk.. väike selline, see peaks aitama.
    Openil oli kawa klapiga sama jama.. sinna sain sellised spets väikesed plekist asjad. mis surusid klapilehte vastu klappi.
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Klapilehtedele ei tohi midagi ette panna, kuna nad peavad teise takti ajal avanema. Paksus näitab tundlikkuse, õhem reageerib paremini kuid väga kõrgetel pööretel on oht et hakkavad ujuma(ei sulgugi) ning võivad kergemini puruneda. Sellist asja nagu tundlikkuse vahet on tunda ainult väga võimsate masinatega.
    Klapileht pane kindlalt carbon, purunedes ei kahjusta ta mootorit mingit moodi, erinevalt plekklehtedest. Paksus pane selline mida kõige kergemini ning odavamalt saab.
     
  8. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    ok, panin selle 0.35mm malossi carbon lehe ja jätsin nii nagu ta oli.. nüüd oleks vaja tagumistele taldrikutele laagrit, variaatori puksi ja siis saab mootorit käima proovida.. plastikutest oleks vaja ära värvida jalge plastik ja taguplastik.. ja lenks vaja sebida
     
  9. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Hetkel oleks vaja niipalju siis vaja: variaatori puks, lenks ( need saan ühe tüübi käest, raha vaja lihtsalt sebida) , osta taldrikutele laagrid, värvida ära taguvelg, jala plastikud, süüteluku juures olev plastik ja undertail. Oleks vaja kah kuidagi mingi teise masina istmeboxi luku süst. külge paigaldada... siis saakski suhteliselt kokku ja aind paar väikes asja vaja teha..

    Sai atmi disaine vähe moditud ja külge kleebitud.. teistele gondlitele teeks kah midagi sellist, ehk jääb kena :p

    [​IMG]
     
  10. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Nonii.. vahepeal sai paar juppi ostetud ja moto kokku laotud. Panin värvimata ratta alla ja vana lenksu külge.. tegin nata sisse sõitu ja siis tiirule... edasi läks ikka roppu kanti hästi ja lõpp kiirus oli umb 85km tunnis (auto kõrval sai proovitud).
    Ladusin kõik plastikud peale, mis olid ja sai moto trenni mindud.. karpa oli paigast ära, algul sai liiga palju peale ja lõpp pööretel jäi nälga.. mõtlesin et poh, käin ära ja millalgi teine kord seadistan, klubis sai ainult variaatori taldriku nuudid ja kinnitusmutter keermeliimi täis topidud ja sidurikella oma kah.
    Tagasitulles sai täie pasaga ikka sõidetud ja mingi kilt enne kodut (kokku 6km vist) jooksis pill kokku.. kohe sain aru, et veaks oli kütte nälg ja õli sai kah mingi vale vist pandud, täna kiskusin silku maha ja vastu vahtis jumala peetis kolb... aga nüüd kui eelmist airsali kolbi vaatasin oli kokku jooksmis koht sama, välja laske juurest.. ju vist kütte nälg ja seal oli kuumus kõige suurem ja st jooksiski sealt kokku ?
    Asjad mis vaja veel teha:

    Uus karpa
    Lasta treiaril S6 lenksupuksi suuremaks teha sellele hargile
    Uus kolb
    Uus aku
    Uus starter
    Ära vaja osta esituli, jalge alune gondel koos aku kaane ja selle süüte luku juures oleva gondliga ja iste
    Undertail vaja ära pahteldada ja värvida
    Taguvelg ära värvida.

    Aa ja oskab keegi öelda, miks ta nii tegi et lõi paar korda nii räigelt tagasi, et läks tagurpidi tööle? :lol: magneeto vale ?
    Paar pilti kah peale kokku jooksmist.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    rõve käru
     
  12. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Pole tal häda ju midagi erilist, oleks vaja need paar plastikut veel ära värvida ja iste kuskil lasta ära nahata.
    Hetkel asjad liiguvad aegalselt, kuna kõik raha läheb ühe teise masina peale :p
     
  13. Sifkaonu

    Sifkaonu New Member

    11
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    mahe punnvõrr
     
  14. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    noo ime kah et kokku ei jookse kui panid tutika kolvi peale??? ja ei teind sissesõitu, kohe tippu proovima.
     
  15. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    ega ma nii loll ka pole... ma ostsin selle kolvi talle sisse mingi siis kui sain ja selle kolviga olen mingi 50km maha sõitnud enne seda kui kokku jooksis
     
  16. reiksk

    reiksk New Member

    102
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Kui ma nüüd lausest õieti aru sain,siis ikka kolvile tehakse rohkem sissesõitu kui 50km.
     
  17. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    tehakse jah, aga ega see silinder mul uus ei ole....
    ei usu, et see oli sissesõidu pärast, miks ta kokku jooksis... jah ma tõesti lasin ta liiga peeneks... aga, oleks pidanud düüsi suuremaks tegema, poleks seda jama olnud.

    Igaljuhul nüüd on mul olemas uus athena kolb, homme mingi peale trenni millalgi teen silku happega üle ja järgmine nädal pean mulgist uue rõnga ostma, siis saab silku uuesti kokku panna.
     
  18. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Mida sa idioot jamad,osta parem uus korralik silinder peale ja lõpeta see jama ära.
     
  19. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Isegi kui on vana silinder ning remontkolb ss tuleks oma 300km rahulikumalt lasta mingi max50-ga(sedagi kui juba mingi üle 100km on sõidetud) ja pöörded tuleks enamjaolt madalamal hoida.. :roll:
     
  20. minimx38

    minimx38 Guest

    0
    0
    0
    Re: Minimx38 : Peugeot Trekker 70cc

    Mul sitaks raha kah üle... kõik raha läheb krossika alla ja rollule ei jää midagi.. sellel silkul pole mitte munnigi häda, vaja ära pesta ja käib väga hästi
     

Jaga seda lehte