Monstriboy Yamaha Aerox R 2005

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Monstriboy, Jan 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Roxule tuli siis uus sidur koos sidurikellaga, Silku malossi sport 70, Karpa 17,5mm tutikas. Tuli siis vahepeal ka väike jama kah. Nimelt Polini värvika jaoks ei saa kleepse . Nüüd tuleb mõelda teine värvilahendus.
     
  2. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    No nii väike update kah. Sai jälle natuke juppe varutud . Isegi koolis ei käind täna. Läksin Tartusse. Nimelt Uus survekas, sidurivedrud, õhufiltri element. Sai ka lisa jahutuse jaoks ostetud arvuti vent ja lüliti
     
  3. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Mis kasu on arvuti ventist? Mõõtsin ja siksi salongi ventikas läheb täpselt aeroxi radikale peale ja mina oleks seda kasutanud kui sa seda sedasi mõtlesid 8) Edu
     
  4. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Mis seal vahet on kas arvuti vent või siksi vent . Arvuti vent hakkab 12V pealt tööle. Sellepärast tegin selle lisa jahutuse et ma ei peaks endale kodu 100paisupaaki ostma.
     
  5. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Arvuti vent ma ei usu et on nii effektiivne kui siksi oma. Mõlemad töötavad 12v pealt. Ma kaldun arvama et siksi vent oleks parem valik kui see arvuti oma siiski... :roll:
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
  7. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Nii räme high-end püss et lihtsalt ei jahuta ära su poest piima toomis otsi v?
     
  8. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Mida ma sõidan päevas üle 200km.
     
  9. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Roxil norm radikas ju. See jahutab korralikult, kui sul miskit umbes pole.
     
  10. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Mdea suve jooksul läks kaks paisukat läks puruks. See ei ole normaalne. Eks homme tuleb radikas ära puhastada. Äkki ongi sitta täis. Mis seal vahet ongi enam nagu oli juba stock silku suht putsis.
    Mõrad tulid .
     
  11. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Kas paisukas läks pooleks survest mis seal sees oli? Mul endal tekkis 110cc surve siis paisukasse kui silindri peas olev O rõngas oli lõhkemas/lõhkenud.
     
  12. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Esiteks võta kogu oma jahutussüsteem maha ja puhasta ära, alates paisupaagist lõpetades veepumbaga ja kõik seal olev vahepealne, siis pane korralikud silindripea tihendid ning kui sa lõpuks valad oma vedelikud sisse, siis õhuta süsteem ära ka ja ei lähe sul enam mitte ühtegi paisukat puruks ega pole vaja mingeid lambiseid arvutivente ka sinna aretada..
     
  13. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    +1
     
  14. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Ei taha midagi sitasti öelda, kuid Sergos sul vahel väga informatiivsed sõnumid, nagu nt see +1 :roll: :D:D
    Vbla peaksin ka lisama +1, kuna tean seda ning nõustun sellega? :D
     
  15. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    No see +1 tõesti kuna nõustun sellega. :D Teinekord täpsustan ka siis 8)
     
  16. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    Ma saaks aru kui oleks mingine räme high-end pill et anna olla näteks stage 6 r/t mk1 too vajab täesti lisajahutust aga mitte mingine malossi sport, ma uhasin suvel vahepeal ka lõppkokkuvõttes 200 km maha ja ei ütleks et vajasin mingit ulme jahutust sinna .tavaline radikas ja vsjo, jahutas kenasti ära selle ,ei ole siiani silku tuksis, laseb kenasti edasi.kui sa mingi topid paisupaagi triiki täis ,no siis pole ime ka et ta sul ära ei jahuta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  17. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Täpselt nii palju kui vaja. See pill vajab
     
  18. hrjuhan

    hrjuhan Member

    89
    0
    6
    tobeduse tipp ausaltöeldes on see su teoreetiline mõtlemine ikka.puhasta oma radikas ära kontrolli leked üle.vaata torustik üle pinguta silinder täpselt vastavalt pingutusastmele ,osta kasvõi newtonmeeter kui ilma ei saa.ja siis vala dosool sisse .kui kõik koos ja jäta kindlasti paisupaagi ja korgi ava vahele kusagil nii .et paned näpu paisupaaki sisse ja ei tunne paisupaagil seestpoolt vedeliku ehk kusagil umbes nii 5-6 cm jäta vaba ruumi paisupaaki .seal on isegi max ja min kirjas kui tesiti ei saa. omal olen nii teind ja asi toimib siiani perfeckselt.ära hakka reaalselt mingi idiootsusi välja mõtlema.malossi sport pole silinder mis vajaks lisajahutust,
     
  19. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Ja kui süsteem on puhtaks pestud ning uue tosooli sisse valad, siis hoia lihtsalt ilma paisupaagi korgita paar minti kergelt põõrdes, saad viimsedki õhumullid kiirelt kätte süsteemist.
     
  20. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Ma kallasin tosooli koguaeg max-i peale.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte