MOOTORI / ÜLEKANDE SETINGUTE TEEMA!

Discussion in 'Tuuning' started by K-1, Apr 4, 2007.

  1. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    ma ei usu, et sidurivedrud on lahjad....kas düüs või rihm....sidurivedrud ei saa elu sees nii lahjad olla...malossi kollased..kõik soovitasid
     
  2. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    no kurat kui sa ei saa aru mida sulle seletatakse siis mis mõttega sa ültse siia midagi postitad kui sa ajad koguaeg oma jura.
    Proovi teisi vedrusi 100 krooni välja minek Big Deal ei sobi müüd maha vot.
    Aga kindlalt arvan et asi vedrudes jahm kui sa juba nii kõike teadja oled siis mix sa juba seda probleemi lahendanud ple? :eek:
     
  3. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    mis asja...ole normaalne..mis kõiketeadja?????...nahhui kui ma proovisin punaseid malossi sidruivedrusid ja samamoodi oli siis mis see loeb :-x
    kui ma olen proovinud, siis mis ma oma jura ajan...see 100.- mul vtab kindlasit tüki välja ju...selles ei ole asi!!!
    ta ei kogu üldse nagu pöördeid kui ta soojaks läheb...siis kui tuuritad, siis vahepeal läheb ka soojast peast...
     
  4. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    no siis teinejutt ju kui proovind siis lihtsalt proovi kergemaid rulle sest mõned summutid naq ma olen kuulnud tahavatki haigelt kergeid rulle aga kurat mai tea mis punased vedrud sul kui masin pöörde ei l2he approx ka rääkis et kohapel ei keri pöördeid ülesse, see ju puht sidurivedrude teema aga noh mul suva see teema olen alati enda masinad perf timmi saanud ple keegi kunagi kurtnud!
     
  5. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    ei no ma olen jummla rahulik inimene tglt...lihtsalt kui keegi hakkab rääkima, et ma ei tea midagi , siis ma vastan samaga...mul olid 4,8g rullid aga siis ta oli liiga kettas ja ikka uimas samamoodi...ma ei kujuta ette, milles asi võib olla...sidur on ka jummala korralik :/ hea meelega me võiks kokkusaada, ja sa võiksid sõita ja öelda siis, et milles asi...ma ausõna ei oska öelda...
     
  6. Snoopy

    Snoopy New Member

    37
    0
    0
    Rolleriks aprilia sr50 street , kõik stock. sees 4grammised rullid. millised sidurivedrud ja milline survekas panna ?
    Praegu on nii et hakkab nagu pooma ja pöörde pmst ei lähegi.
     
  7. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Survekas 2kki liiga j2ik v6i siis t6esti l2bi;) proovi mingit teist survekat;) v6i siis v6ta variokaas maha ja vaata kuidas reageerib gaasiga..
    et kas rihm liigub liiga kiirelt vms..(sidur peab enne rihma liikumist haakuma)
    uuri teiste sri teemasid ja siis vaata kuidas neil on.
     
  8. Snoopy

    Snoopy New Member

    37
    0
    0
     
  9. Flint182

    Flint182 New Member

    68
    0
    0
    Rolleri mark on siis Honda Dio. Masin sai alles minuomaks ja eriti pole mootorit kakkunud.
    Peal siis niipalju kui mina tean:
    Uus silinder ja kolv, sportsumm Tecnigas ja TNT racing õhufilter.

    Tahaks siis teada mis vedrud ja rullid oleks soovitatav panna .
     
  10. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Masin: Jonway Warrior 4T (hiinakas) viewtopic.php?f=19&t=19228
    80cc silku, originaal karpa, koonusfilter ja 6g rullikute asemel pandud 3.9g rullikud.
    Plaanis osta uus survekas ja uued sidurivedrud, aga ei tea missuguseid osta, et paremat kiirendust saada :)
    Tahaks häid soovitusi :)
     
  11. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    ma pakkuks mõlemaid kollaseid et paneksid?
     
  12. Snoopy

    Snoopy New Member

    37
    0
    0
     
  13. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Surveka ja sidurivedrud siis mõlemad kollased? Aga kas see mõjutab tippkiirust ka?
     
  14. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    Oleks abi vaja, et mul roxil all stage6 sumpa pro replicia, et tahaks teada ,et mitme grammised rullid ja mis värvi surveka ma peaksin panema?
     
  15. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
     
  16. martenh

    martenh Member

    434
    0
    16
    enda setingud hetkel on et gianelli shot ,stock silku ,malossi mingi varikas 7g rullid, sinised sidurivedrud ja kollane survekas kollane survekas jääb lahjaks et tahaks teada kas polini sinine oleks liiga jäik ? ja palju jäigem ta on malossi punasest
     
  17. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    sa pane ennem pea 2x kergemad rullid endale, siis alles hakkab tõmbama vast..'
    7g peaksid küll über rasked olema shotile..
     
  18. martenh

    martenh Member

    434
    0
    16
    ma pole kindel kas oli 7g vi 5g :D aga tõmmet on küllaga praegu
     
  19. Snoopy

    Snoopy New Member

    37
    0
    0
    Rolleriks aprilia sr50 street , kõik stock. sees 4grammised rullid. millised sidurivedrud ja milline survekas panna ?
    Praegu on nii et hakkab nagu pooma ja pöörde pmst ei lähegi.
     
  20. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    pane tiba raskemad rullid äkki :D ja siis kollased vedrud :p
     

Jaga seda lehte