MOOTORI / ÜLEKANDE SETINGUTE TEEMA!

Discussion in 'Tuuning' started by K-1, Apr 4, 2007.

  1. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Nondel vast saab mootori võim =) Pole CPIde ja Keewaydega sõitnud. Ega eales näinud ühtegi 60ga sõitmas. Seega ei tea täpselt mis moodu to poomine toimub. Võibla stock sumpa lööb piiraja ette =)
     
  2. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    no jah saab proovida kevadel .. just sain endale next-r alla .Vahepeal siis huvipärast tõmban stock sumpa relakaga pooleks vaatan mis ta sisemus endas kujutab sis :D
     
  3. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Stock sumpaga, koonusfiltri ja 85 düüsiga piirajatta leegitoru ja teiste rullidega sirgepeal spidosse läks 80 ja kahekesi rekka tuules sõites saime 100 spido järgi ma kaldun arvama et tegelik kiirus oli vast 60-65?:D Piirama hakkab minuteada see piirajaga leegitoru st. Tuleb silkust välja siis selline pisike jõnks ja alles siis läheb taha.
     
  4. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    kindlalt ka se sumpa päriskorralik pole .. kuna kui se originaal ja nt next-r kätte võtta sis tundub küll ng originnal kaalub 3 korda rohkem :D aga se selleks mai kujuta ette mis sealt vastu võib vaadata kui originnal summ pooleks lõigata .. kui kunagi midgai sellist korraldan sis teen pilti ka kindlalt :D
    amuidu mitme grammised rullid olid?
     
  5. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Ma ei teagi, olid selle piirajateta leegitoruga kaasas aga 5,5 ma pakun. Pmst stock sumpa ongi 3 korda raskem:D
     
  6. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    heh , aga nh ma arvan et se stock sumps mingi raskelt kanaleid ja staffi täis sealt läheb kindlalt läbi mingi pliiatsi paksune toru aint :D
    sul muutus kohe palju sis kui sa 80 düüsi panid ? palju sis spitti kiirjust juurde tuli?
     
  7. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    no spido jooksis kahekesi üle 80 natuke
     
  8. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    ja palju enne läks?
    ja palju küttekulu juurde tuli?
     
  9. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    kulu 3-4 vahel oleneb kuidas sõita, ennem oli 65 spidosse ja siis selle piirajatega leegitoruga oli 50 spidosse
     
  10. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    aga kas seda keegi ei tea mitmeste nuutidega 4t väntvõll on? kas 14 v 16?
     
  11. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    mul jama selles et kui õhu filtri peale panen , siis poob nagu ära ja tuurid et tõuse kõrgele . Kuigi õhufilter pole must .
    Peal gianelli sportsumps
    6g malossi rullid
    sidurivedrud ja survekas aind pask . :D
     
  12. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    sul sis arvatavasti originaal filter vahel millega ta ei sa piisavalt õhku .. proovi koonukat korra ja kui koonukaga paraneb siis pane se või tee oma originaalile aukke juurde v modi kudagi ära .. loodan et aitab :)
     
  13. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    se vägagi normaalne ma arvan .. mul kõik originaal ja düüs ka originaal 49,5 ja küttekulu 4,2 sajale .. vat se on masendav :D
     
  14. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    70cc ja kütuseklu 5-6 sajale :D Ja 21 karpa :D
     
  15. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    Tahaks siis setingu kohta teada, et aprilia sr 50 street piaggio lc mootor.
    Nüüd see nädal millalgi ostan ära stage6 sport pro 70 silku, sumpa on juba yasuni R ja karpa on 17.5 dellorto.
    Varios on multivar 4.0 g rullide ja valge survekaga ja s6 torque control sidur siniste vedrudega.
    Õhufiltrit ma mõtlen praegu, kas panna kinnine E5 või siis stock, et andke selle koha pealt ka nõu, kumb oleks mõtekam ja kas muutuks koonukaga midagi peale hääle, või lihtsalt mootor jookseb kiiremini kokku. Et kes teab või on kellelgi olnud, siis võiks rääkida vedrude ja rullide kohalt ja mis düüs stock õhukaga panna ja mis düüs koonukaga panna.
     
  16. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    Rullid peab kergemad panema ja suurem düüs. Mina jätaks sinu asemel stock ôhukarbi sinna aga viska malossi redsponge vms sinna sisse. Mina prooviks alguses kuidas nende 4g rullidega on, ja kui liiga rasked siis 3-3,5g
     
  17. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Cmon ?! Milleks nii kerged rullid.
     
  18. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    ei saa ka aru. multivari lähevad mingi gramm raskemad, ehk proovi siis 5.0 või üldse 5.5 rulle. ja düüs pane mingi 90 siis on minekut ka :D
    Survekas pane ka tugevam, stage 6 medium või strong vms ja siis sidurivedrud punased stage 6 omad ja no sidurit saad timmida kah
     
  19. Street1

    Street1 Member

    630
    0
    16
    Rullid lähevad jah selle silkuga ja sumpaga umbes 4,5-5 g .
    Düüs oli endal kah 90 selle silkuga ja karpaga
     
  20. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    Tere , oleks soov vahetada cpi motoga masinal ülekannet milline ülekanne oleks kõige sobivam ja mida te soovitaks?
     

Jaga seda lehte