MOOTORI / ÜLEKANDE SETINGUTE TEEMA!

Discussion in 'Tuuning' started by K-1, Apr 4, 2007.

  1. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    Masina nimi : Zid Lifan LF50QT-4
    Masin nelja taktiline
    Olen tüdinud aeglasest sõidust ja labasest kiirendusest .
    annan gaasi põhja , siis algul läheb mehiselt ja edaspidi hakkab aeglaselt pöördeid üles koguma .
    tahaks teada, mida ma peaksin väljavahetama?
    tahaks just kiirendust , samas ka veidi tipp kiirust juurde.
    Hetkel läheb vaid 50 km/h välja -.- .

    Ettetänud!

    Raiq.
     
  2. Sannnder

    Sannnder New Member

    306
    0
    0
    suurem silinder ? ega väga muud sellise masinaga teha ei oska ja see vast kõige effektiivsem varjant.
     
  3. gerton06

    gerton06 Member

    489
    0
    16
    Tahaks panna stock mootorile Stage6 survevedru (Medium), Stage6 rullid 5.5g (3tk) ja 6.0g (3tk) ja Stage6 siduriverdu ( oranž-mid race) , küsiks arvamust et kas tundub tasakaalus olevat?Et äkki vaja nata raskemaid või kergemaid rulle?
     
  4. einar665

    einar665 New Member

    6
    0
    0
    Külma mootoriga on enam vähem veel aga kui mootor läheb soojaks siis hakkab paukuma ja turtsuma ja siis gaas põhjas üldse enam ei tööta. Aidake hädast välja!
     
  5. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    mida muuta kui masin läheb 0-15 nagu tsinsu ja siis kerib täiega edasi, praegu varjos 2g rullid, mustad sidurivedrud, ja stage 6 strongist kangem survekas
     
  6. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Rullid raskemaks. Või siis survekas kõvasti jäigemaks.
     
  7. rraxx

    rraxx New Member

    193
    0
    0
    Mustad sidurivedrud on kõige lahjemad ju, ehk pead kangemad sidurivedrud panema ( Vähemalt malossi mustad on k6ige lahjemad ).
     
  8. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Mustad ei ole lahjad minuteada, vaid ikka tipus, jäigeimad.
     
  9. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    motohobi lehel on kirjas et mustad k6ige lahjemad ja valged k6ige j2igemad aga malossi tabelis on vastupidi.
    panin 3g rullid sisse, minek sama sitt ja masin ei taha pöörde ka kohe minna, pärast proovin 2,5g mis siis teeb
     
  10. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    On Malossi mustad stock sidurile, mis on kõige lahjemad ja on MHR mustad Fly/Delta sidurile, mis on kõige kangemad. Kui sidur stock, siis mustad MHR'id sa vaevalt sinna peale venitasid. Viska vähe kangemad vedrud peale :p
     
  11. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    need mustad mis mul on on stock siduri kõige lahjemad siis?, kui ma paneksin fly/delta mhr mustad siis nad oleks väga kanged seal?
     
  12. TruePlaya

    TruePlaya Member

    223
    0
    16
    soovitage jog r õhkjahutusele seti: sumbutit, rulle, survekat, sidurivedrud, düüsi jne????

    roller täiesti stock sumpa ja vario piiraja on ainult maha võetud...tippu hetkel 70-75km spido järgi...
     
  13. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    Aprilia Sr 70 Street
    Stage6 sport pro
    Yasuni R
    Dellorto PHGB 21, 78 düüs
    Malossi multivar, 4.3g rullid
    Stage6 torque control sidur siniste vedrudega
    stock õhufilter Malossi svammiga
    punane survekas
    Asi siis selles, et sooja mootoriga ei lähe üsna tihti korralikult pöördesse, sidur haakub kohe ja uimab kuskil 10-15km/h peale ja siis tuleb mõnus tõmme taha. Kui mootor soe ja lhen nt. tankima vms. ja mootor seisab umbes minut aega, siis käima pannes ja sõitma hakates on tõmme ikka väga hea, kergitab nina ikka mõnusalt, peaaegu gaasiga tagale, aga mõne kiirenduse järel kaob see tõmme jälle ära ja hakkab uimama. Eriti hakkab siis uimama, kui olen natuke pikemat maad sõitnud ühtlase gaasiga, teinekord maanteepeal või kuskil lasen sujuva 80-ga, siis seisma jäädes ei taha kohe üldse pöörde minna ning tühikäik ka väga madal. Veel olen tähele pannud, et kui näiteks lasen kuskil parklas tagal vms. ja gaasiga mängimist on palju, siis on tõmme jälle ühtlaselt hea koguaeg, aga kui sõidan mingi maa ühtlase gaasiga, just siis hakkab see pull pihta. Ja veel, et näiteks kui hommikuti kooli hakkasin minema ja lasin enne mootoril 2-3 minti kohapeal soojeneda, töristasin vaikselt ca. 100 meetrit enda tee pealt välja ära ja kui asfaldi peale jõudsin, siis esimene kiirendus käis masin natuke liiga pöördes, nagu oleksid liiga kerged rullid.
    Küsimus siis, et mida muuta, et oleks koguaeg ühtlaselt hea kiirendus, tippu ma niiväga taga ei ajagi aga just tahaks ühtlast ja head kiirendust.
    Kas võib asi olla liiga suures düüsis, kui karpat timmisin siis alustasin 82 pealt ja tulin sealt 2 ühiku kaupa allapoole ja 78 tundus esialgu kõige parem, tõmme ja kõik oli hea, küünal enamvähem, natuke oli liiga tahmane. Mul veel 75 düüs on kodus, kui ilm paraneb siis lähen proovin, mis sellega teeb. Aga kes oskab midagi pakkuda, siis laske tulla. :p
     
  14. O11

    O11 New Member

    85
    0
    0
    Mul suht sama nuss, pange tarka nüüd.
     
  15. Sharp2

    Sharp2 New Member

    195
    0
    0
    STAGE 6 Stongi on vaja..
     
  16. Mzy

    Mzy New Member

    6
    0
    0
    Mis seting sobiks Aprilia SR 50 R ile
    k6ik jupid on stock praega.
     
  17. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Mul oli stock mootoriga sama jama,5.5 rullidega,panin 5g rullid ning kõik oli korras.Proovi 4.7g rulle
     
  18. OttoOlen

    OttoOlen Member

    46
    0
    6
    Mis set sobiks Aprilia SR50 Ditechile, kõik on stock.
     
  19. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    soovitage mida varjos muuta,kui masin läheb umb 5kmh korralikult pöörde nii et tõmba üle, võiks kohe alguses see jõud olla mis natukese aja pärast, hetkel varjos athena lilla survekas, hebo helesinised siduridervrud ja 2,6g rullid, silku on stage 6 racing ja sumpaks on yasuni c16
     
  20. Silverr

    Silverr New Member

    298
    0
    0
    Yamaha Slider
    Peal on Polini poolsport sumps, Malossi Fly sidur ja Malossi Multivar.
    Sidurivedrud hakkavad vanaks jääma. Mis vedrud panna?
    Et minek oleks ka sutsu parem. Ja rullid? Minekut paremaks.
     

Jaga seda lehte