mopeedauto

Discussion in 'Soovitused' started by kinuvend, Juuli 31, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Varuosadega oleks ainult alguses nigel seis, kui ikka firmad märkavad et eestisse tekib mopeedautosi, hakatakse ka juppe sisse tooma.
     
  2. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Kle kaua Sa vingud siin? Me kõik oleme juba aru saanud,et Sa seda endal ei osta.
     
  3. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kus kohas ma vingun? Mis see sinu asi on kas ma ostan või mitte mingi müügi foorum we?
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
     
  5. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Ei usu et smart on 600cc ?? Näe siin hea näide http://www.auto24.ee/used/944746
    Tegu on küll bensukaga. Aga kui neid mopeedautosi tuunida, saaks isegi tegija pilli.
     
  6. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
  7. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Diislist käib jutt. Ja need Smartid ei puutu üldse teemassegi. Tegemist ei ole nende puhul kuskilt otsast mopeedautodega.
     
  8. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    vahe tulebki sellest ühel 40kw teisel 4kw vms.Ja üks disla ja teine bensukas. Üks on enamjaolt plastikud. Teine mitte.
     
  9. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Mis siis teisel on? Mopeed auto sul küll plastikust ei koosne :roll:
    Kallid on nad selle, et neid mopeed autosi hakati tootma liiga hilja, ja praegu on ainult uuemad eksemplarid müügis.
    Kusagil 10ne aasta pärast sõidab suur osa tattnokkasi sellistega, kuna hinnad langevad kõvasti.
    Tra see liiklus on siis selline ,et ilma kasko kindlustuseta ei tasuks liiklusesse asuda. Iialgi ei tea, kuna mõni 14a. ralliäss tagant sisse sõidab.
     
  10. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    mopeed auto on täielik plastiku junnn ikka.
     
  11. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Oleneb miuke auto. Neid tegelt mitut sorti.
    Saaks ise ka ükskord sellise nalja ära teha, et saaks sõita sellisega :lol:
     
  12. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    :lol: Nad jube koledad ka veel. Ma uurisin veits yotubest tuning videosid ja mingi "story of my.." ja suurem osa mopidest oli hea matsu saanud. Pole ime ka kui 14 aastasele rolleri asemel antakse auto.
     
  13. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    ise olen soomes sõitnud ja pean mainima et täiesti mõttetu ja lamp. ja see koosnebki pm plastikust lol
    kõik kapott ja uksed jne, niiet ära tule seletama kui sa ise ei tea. ja smarti ei anna tõesti võrrelda mingi mopeediautoga, kui siis ainult oma väiksuse poolest vb, muidu täiesti erinevad asjad.
     
  14. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    soome lehtedel müüakse ka neid. ma imestan et kui 45 välja lähevad kuidas need nii puruks on :D
     
  15. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    ega need tuuning vedadel lähvad 100. Muidu matsu poolest võib arvata et puu või post jäi ette (videot ei viitsi otsida uuesti)
     
  16. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Just oli ka juttu, nad on PLASTIKUST! Sa oma taburetiga külje maha paned läheb ka plastik ju katki eks.
     
  17. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    No ma pidasin silmas seda,et kui saa pmts oled juba rooli taga siis peaks rohkem mõistust ka olema.Mitte ei sõida kohe esimese puu/auto otsa.
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Alati pole juht süüdi, vahest sõidetakse sisse või jookseb puu ise teepeale.
    Kuigi see on täiesti tavaline, et algajal juhil juhtub paar liiklusõnnetust.
    Rolleriga on tihti aga väiksemad õnnetused ning väiksemad kahjud, kuna roller kaalub vähem.
     
  19. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Millal on enne pubekatel mõistust peas olnud? :)
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    On väheseid erandeid, kuid tõsi ta on. :oops:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte