mopeedi juhiluba

Discussion in 'Soovitused' started by Carlsson, Mai 1, 2008.

  1. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Näiteks paljude ülekäiguradade märgistused(triibud asfaldil) on sellest nn plastkattest, mis on teekattepinnast kõrgemad ja märjalt vägagi libedad rataste all. Eriti mopeedi ja mootorrataste rataste all. Kasutatakse ka mujal teekattemärgistuste juures.
     
  2. Keylo

    Keylo New Member

    14
    0
    0
    ok, ty..
    ma enne ikka mõtlesin et mis asi see on, sest liikluseeskirjast ei leidnud midagi selle kohta :p
     
  3. todaaay

    todaaay New Member

    1
    0
    0
    Kus arkis muidu käinud olete, kus nagu kergem või midagi, oskab keegi öelda? - tänud ette.
     
  4. newarvuti

    newarvuti Member

    106
    0
    16
    Ise tegin Rakveres, kuna seal tuttav ja tema saab ainukesena teha üldse mootorrataste ja mopeedide eksameid seal ARKis. Tegin esimese korraga mõlemad läbi, küllaltki lihtne.
     
  5. Mart L

    Mart L New Member

    14
    0
    0
    Ma proovisin teha kodus seda Online testi ARK´i lehel. Nüüd tegin ära ja siis on seal osadel küsimustel vastused punast ja musta värvi. Mis neil värvidel vahe on? Kuidas saada aru mis õieti läks ja mis valesti?
     
  6. Reiks-

    Reiks- New Member

    605
    0
    0

    Punased olid valed vastused , mustad õiged .
     
  7. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    nende ark testide järgi ei tasu õppida, või pead eksamil hästi tähelepanelik olema, seal sa vaatad et on sama küsimus, tegelt on hästi väike erinevus sees, ja saad vastusega pe**est, mul oli ARK testidega netis alati üle 15 vea kummaski pooles, aga õige eksami tegin ikka ära esimese korraga
     
  8. Downhill

    Downhill New Member

    52
    0
    0
    ega jah erki nende testide järgi ei tasu õppida, osta liikluseksamid on selline raamat, seal on hea lahendada
     
  9. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    aga saan siis õieti aru, et motokooli pole mopeedil vaja?? :roll:
     
  10. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    ja
     

Jaga seda lehte