Mopeediload (rattalubadest pole kasu mopeediloa tegemisel!)

Discussion in 'Jutud' started by Sabakas, Veebr 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Mopeediload

    ei siis antakse veel üks katse ja kui siis ka ära ei tee siis võid koju lonkida :roll:
     
  2. technoQ

    technoQ New Member

    80
    0
    0
    Re: Mopeediload

    ok =)))) :lol:
     
  3. PoliniEvo

    PoliniEvo New Member

    94
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mul oli eksam teisip. Ark on (vähemalt Tartu oma) pühap. ja esmasp. suletud. Siis käisin sõitmas seal platsi peal. Aga kujuta nüüd ette , et koonus on post. Sõidad liikluses korra vastu posti. Kas ei ole siis suur asi ? :D Kes ikka aru ei saa , mis te seal tegema peate siis http://www.ark.ee/atp/index.php?id=880 ja seal on ka kirjas hindamisel arvestatavad vead.
     
  4. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Uurisin natuke Võru ARK-is maad, küsisin, palju nende rolleriga sõidueksami tegemine maksab ja kas saab harjutada jne.
    Vastati:
    ''Tere hommikust!

    Kohale peate tulema koos vanemaga kes annab nõusoleku ja vormistame taotluse,tasute riigilõivu ning märgime teoorieksami aja.Riigilõiv: luba 50EEK,teooriaeksam 50EEK ,sõidueksam 100EEK.

    Harjutus võimalus meie juures on võimalik küsides luba kui tulete.


    ARK Võru ''
     
  5. suburban

    suburban Member

    458
    0
    16
    Re: Mopeediload

    tallinas küll harjutada ei lubatud, öeldi et niikuinii oled ennem ju rolleriga sõitnud et mis sa siin aega raiskad
     
  6. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Hehe, no, minu arvates on niisama ringi sõitmine veits teine asi ku 8, ring, slaalom jne. :p
    Aga ma lähen arvatavasti varsti ja panen teooriaeksami aja kinni! 8)
     
  7. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    No, ega sa liikluses kaheksaid ei sõida postide vahel ja mingit slaalomit ei lase ? (Kui sa just MHRiga ei vajuta :D)

    Ma käisin küll paar korda proovimas neid asju, kui ark kinni oli, sõitsin platsile, isegi politseipatrull tuli ja küsis mis ma teen, ütlesin, et harjutan, siis öeldi okei ja mindi minema .
     
  8. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Just, ei sõida, ja selle pärast peakski paar korda saama need värgid läbi teha ikka. :p
     
  9. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    Re: Mopeediload

    sauel sain küll harjutada, sain veel 1000.- kinkekaardi autokooli :D
     
  10. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mille eest sa selle kinkekaardi said?

    Muidu Tartus küll kedagi ära ajama ei tulda, kui ARK kinni on. Muidu, kui sa seal jooma hakkad või suitsetama vms, siis muidugi, turvakaamerad ju vaatavad, aga muidu on neil ükskõik.
    Sõidueksami eksamineerija ajas suht närvi mind, sõidu tegin perfektselt ära, aga siis ta küsis neid küsimusi pärast, ja iga kord kui ma valesti vastasin, kutt naeratas, nagu sitaks imelik oli olla seal, kui ta mulle niimoodi naeratades otsa vaatas.
    Aga sain mõlemad esimese korraga tehtud :D
     
  11. technoQ

    technoQ New Member

    80
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mis küsimusi küsiti?
     
  12. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Küsib liiklusmärke tavalisi põhiliselt, näitab õueala märki, küsib, mis see tähendab jne . Küsib mis on vahet STOP ja Anna Teed märgil ja selliseid asju, ütleb, et paremakäeristmik, jalakäija tahab üle, sa pöörad paremale, kellel teed annad jne .
     
  13. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Tegin täna load ära (HH)
     
  14. -hain

    -hain New Member

    253
    0
    0
  15. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Re: Mopeediload

    märke ei küsitagi irv, teooraias aind paar tk oli , sõidus ei küsitud ,
     
  16. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mis see loeb, et ei küsita, kui sa liikled, siis pead paratamatult teadma, mida märgid tähendavad. :p
     
  17. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Magxi ära seleta asjast mida sa ei tea, mul oli üle poole sõidueksamist märkide küsimine, see sõltub täiesti eksamineerijast, ära levita valeinfot .
     
  18. technoQ

    technoQ New Member

    80
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Ok thank you :)
    aga kle kuidas ta neid märke küsib , et nagu näitab pilti ja siis küsib mida see märk tähendab , või kuidas?
     
  19. technoQ

    technoQ New Member

    80
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mis sult siis küsiti?
     
  20. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Re: Mopeediload

    4 märki , see pole palju , no vahet pole ;d õppige ikka märgid ka selgeks :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte