Mopeediload (rattalubadest pole kasu mopeediloa tegemisel!)

Discussion in 'Jutud' started by Sabakas, Veebr 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Vaht pole millal lähed, kui ennasttäis ja kõikeoskav tarkpea oled, kukud nii või teisiti läbi. :lol:
     
  2. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Kui ma ARKi kirja saatsin ütlesid nad mulle, et võib küll varem tulla ja kohapeal saadeti mind minema, öeldi, et loll jutt .
     
  3. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Näita või ütle mis seaduses see asi kirjas, et enne 14 eluaastat võib moeedijuhilube teha.
     
  4. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Minu arust oli vist aja kirjapanekust jutt . . :roll:
     
  5. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Ta teab küll, et pidasin silmas tema eelmist posti(küsisin ka siis), kus ta ütles, et seaduses on kirjas, et enne 14 aastaseks saamist võib lube tegema minna. Ootan ikka vastust.
     
  6. - Raitz -

    - Raitz - New Member

    10
    0
    0
    Re: Mopeediload

    ma arvan et võib aga ma käisin enne hajast läbi õppisin nati ei viitsinud kodus õppida ja seal küsiti aks oled kolmteist või nelitesit nii et arvan et võib mingi 2-3 kuud
     
  7. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Ma ei saa mida te seletate, et võib. Selgelt on paika pandud, et ei või enne 14 eluaastat eksameid sooritada.
    Mopeedijuhiloa saamiseks tuleb eksamid sooritada liiklusregistri büroos.

    Eksami sooritamise päeval peab juhtimisõiguse taotleja olema vähemalt 14-aastane.

    Täpsemat infot eksamitele registreerumise kohta ning eksamite toimumise aja kohta tuleb küsida büroost .

    Juhtimisõiguse taotleja peab esitama eksamikomisjonile:
    1) avalduse;
    2) ID-kaart, pass või nende puudumisel korrektne õpilaspilet;
    3) kaks identset värvifotot suurusega 35×45 mm;
    4) lapsevanema (seadusliku eestkostja) kirjaliku nõusoleku juhiloa saamiseks.
     
  8. martenh

    martenh Member

    434
    0
    16
    Re: Mopeediload

    mullikal on kõik õigus peab olema 14 küsitud värk
     
  9. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Ma räägin aja kirja panekust mitte eksami sooritamisest. Kus ma ütlesin, et eksamit tohib sooritada enne 14 saamist ?
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload


    Ei, sa ei rääkinud sellest poole sõnagagi algses tekstis, mille kirjutasid. Sinu algne tekst oli selline: "Tegelikult see seadusega lubatud aga ARKi vennad saadavad su kuupeale ainult sellega, varem pole mõtet sinna üritama minna "
    Ja jutt käis eelnevalt justnimelt sellest, kas saab varem kui 14 aastat eksameid teha.

    Ja ka seda seadust võid ikkagi näidata, kus kirjas, et enne 14 aastaseks saamist võid end kirja panna. Küsimus, et milleks varem kirja panna? Mis kasu sellest? Mingit suurt tunglemist mopilubade tegemist pole kunagi olnud.
     
  11. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mullikas, pane oma faktid paika, eelmise aasta lõpus oli 2 kuune järjekord tartu ARKis teooriaeksamile .
     
  12. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Okei, selge oli. Aga kuhu jäi see seadus, mida kogu aeg korrutad?
     
  13. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Ma ei viitsi seda küll välja otsima hakata kuna see pole minujaoks eluliselt tähtis fakt kuna endal load tehtud .
     
  14. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Sul ei olegi midagi ostida, sest sellist seadust EI olegi ju olemas, sest jutule võetakse ARK-is sind alles siis, kui 14 aastat täis tiksunud.
     
  15. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Hakkasin mõtlema, et selle kohta EI OLEGI seadust, on ainult öeldud see, et eksami SOORITAMISE päeval pead sa olema 14.
     
  16. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Mopeediload


    Nuuvat noh. Nii ongi.
     
  17. skimmi3

    skimmi3 New Member

    126
    0
    0
    Re: Mopeediload

    tere,olen uurinud ja vaadanud aga ei leia mingit head kohta kust õppida teooriaks ,kas seal arki värgis on täpselt need asjad mis on vaja selgeks saada ,äkki keegi saab anda mõne hea lingi,lehe või raamatu kust saaks kõik selgeks õppida.
     
  18. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
  19. martenh

    martenh Member

    434
    0
    16
  20. dnb.

    dnb. New Member

    130
    0
    0
    Re: Mopeediload

    Mul olid täpselt samad küsimused mis mopeed.docil ja arki lehelt ei õppinud ma midagi, seal vastused valed jms.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte