motomehe Jeep Grand Cherokee overland 04

Discussion in 'Lugejate autod' started by -motomees-, Juuli 10, 2010.

  1. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    jah, overland sisaldab ikka väga palju rohkem funksioone kui limited ja muud offical versionid, algul tahtsin blackbirdi aga neid eestis vaid kaks või kolm ja overlande tehti ka 2004a selle esiotsaga, uuem esiots kus ümargused udukad sees on ka materjal erinev umb naq vötta võrdlusesse roxi originaal esiots ja nt. TNT esiots.Mida uuem seda sitem käib siinpuhul, sinuautost tahaksin endale kängururauda ja astmelaudu mida mul pole :oops:
    Muidu ise autoga rahul, kuigu hetkel sõidan enamasti Renault Kangoo 4x4 1.9 2005 ütleme nii, et ilma nelikvedu on armsaks saanud.Muidu kui load tehtud peaks saama siis vast võtan taaskord mingi ameerika klassikalise luxusauto :p
     
  2. Mirko92

    Mirko92 New Member

    95
    0
    0
    Sóbral oli ka Black Pearl. Ega seal erilisi erinevusi küll peale móne visuaalse detaili pole, mis asjatundmatule jääks isegi märkamata. Ise ka pólihingeline ameerikafänn. Eelmine auto oli Chrysler 300M ja praeguseks siis Jeep. Tulevikus kindlasti, kui vahetan siis kas uue Jeepi vói 300C vastu. Siin siis vana 300M:
    [​IMG]

    Vabandust OT pärast :).

    Ja igasugu veojóukontrollid ja asjad unusta ära, neid asju sel autol pole ;). Sildades on LSD, ehk siis mõlemad rattad kaabivad. Kui üks ei kaabi, vaheta õli.
     
  3. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    veojöukontrolli kohta hakkan ise ka kahtlema pean tehnilisest passist täsemalt järele uurima.Ja see 300M oli kunagi ka mu silmapiiril aga jeep jäi ikka peale, ega see veojöukontroll jms eriri ei huvitagi mind, auto rohkem tarbeesemena jne, siiamaani pole täbarasse olukorda veel sattunud, peale käigukasti intsidenti mis oli liigsest ölist tingitud(ehk siis mehaanikute töö)
    Kui veojöudu tunda tahan siis kunagi oli mul sellejaoks vana vene niva mis kahjuks intsidendi töttu jällegi kaotas esisilla enne jahiseltsi kokkutulekut, kui kindlalt ostan endale ühe nelikveolise juurde millega mereääres vöi ns offroadida
    hetkel mu kasutatavate autode list siis järgmine:
    gaz 63 4x4 (kindlalt Nõugogude Venemaa üks parima läbivusega militaartehnika siiani)
    jeep 4x4
    kangoo 4x4
    maitea need kiirendusautod ja muu pläma jäägu rohkem lasteaia piiresse, elu tuleb nautida koos maasturiga, mitte, et ma uhkustaks vaid nii on :p (võimalik et mai väljendanud end õigesti)
    Ja Mirko väga hea, et teemas sõna võtad, neid jeebivendasi üldiselt vähemuses siiani.
     
  4. Mirko92

    Mirko92 New Member

    95
    0
    0
    Ega ma ei kujutakski ette, et ma müttan kuskil metsas porisees ning veojóukontroll hakkaks seda pidurdama ja uputaks mu kinni ära sinna metsa :lol: . Endal ka majas W211 Mercedes-Benz ning BMW 540 ning suvel saab oma kiirusefiilingud sealt täiesti kätte. Eelkóige ise sóidan selle maasturiga linnas ja hindan just seda, et mul on linnapildis selgem ning kórgem ülevaade. Lisaks kuna ma olen peaaegu 2m pikk siis ma ei kujutaks ette mingist japsiputukast välja astuda, kus pólved on lóuaall. Maasturiga hea sessuhtes, astud inimesekombel sisse ja välja ikka, pole mingit muret :p. Suvel on maastur enamjaolt rakendatud haagissuvila ette, ning saab käia trippimas sellega igalpool.
     
  5. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Ajasin püssid kurjaks korra :p
     
  6. rebane ,

    rebane , Guest

    0
    0
    0
    Jees, homme samasugune maja ees (H)
     
  7. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    velgi ja rehve ei taha ikka va ?? :D
     

Jaga seda lehte