Mulgimotoäri Tallinnas ( Ei soovita kellegile )

Discussion in 'Jutud' started by lambitu, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    tavaliselt on nii et kui hakkad ise midagi tegema/remontima milles sa väga kindel ei ole siis hiljem tekitad oma rahakotile veel suurema kahju kuna siis peab veel sinu lollusi ka parandama .Kui ei ole kedagi tarka kõrvale võtta siis ei ole kunagi kasulik ise hakata remontima !!!!
     
  2. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    mulgi moto väga pask koht..
    tallinnas see müüja isegi mingil määral oskas midagi öelda.. kui ma aku jms asjade kohta küsisin.-.
    aga viljandis.. telefoni teeel helistasin.. mingi narkouimas jobu vastab ainult mhhitab ja eitab.. ja ei saanudki vajalikku asja..
    viimane juhus oli kui vaja oli piaggio kicki vedru
    hommikul helistasin jaja k6ik olemas.. sõber l2ks siis bikega viljandisse ära tooma.. ja tema kah t2pselt ei m2letanud milline v2lja n2gi.. v6ttis 2ra... ja vittu l6puks tuli v2lja, et minarelli oma..
    mis siis et sõber helistas seal olles mulle ja küsis mudeli uuesti. need sitad vaatasid, et sõber eriti ei jaga seda teemat ja müüsidki talle sita mida neil üle oli..
     
  3. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    s6ber sai täna s6 väntv6lli kätte mille ta tellis 1,5 kuud tagasi :D:D
     
  4. tannu16

    tannu16 Member

    145
    0
    16
    ei tea jh asjalikud mehed on viljandis ikka tagaruumis... need kes seal müüavad pole suuremad asjad...
     
  5. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    see letitaga tüüp on küll norm vend mina sain temalt kõik teada mida vaja ja mehaanik kh tark tüüp mnul on viljandiga head kogemused tallinnas on aint lollikari
     
  6. tannu16

    tannu16 Member

    145
    0
    16
    see noorem kuju viljandis ei jaga väga matsu teine norm
     
  7. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    tallinnas see tüsedam kuju on üsna normaalne, aga see nooruk on küll ülbe ja värki, ei viitsi üldse suhelda jms. vb sattusin halval päeval, aga siiski.
     
  8. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    poes ei tohi olla halbu päevi :roll: :roll:
     
  9. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Mul on nii et viljandis too tüse on ikka paras värdjas :D ja ylejäänud suht normid tegelased.. :)Aga ikkagi rohkem ma ei lähe mulgimotosse mitte kunagi lihtsald nii palju sitta ajavad v2lja .
     
  10. tannu16

    tannu16 Member

    145
    0
    16
    Ma polledaks ka seda viimast... Aga asjad saab ikka kätte, kuigi ma olen paari juppi nii vahelduva eduga küsimas käinud pool aastat :p ja ikka lubavad minna tooma kuskilt ...
     
  11. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Ei tea, pole probleeme olnud Tallinna mulgimotoäris, olen alati jupid korralikud kätte saanud ja see tüsedam tüüp on väga normaalne vend, räägib väga tarka juttu :D, aga see teine müüja ei jaga rolludest eriti midagi .
     
  12. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Tallinnas see asi nats jama jah vist, vähe asju kohapeal, meilidega nemad ei tegele janii.
    Aga samas kui viljandisse helistasin sain kõik kohe tehtud, sumpsi järgmine päev ja scooterattacki letihinnast odavamalt ;)
     
  13. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Käisin uurimas,kas mulgi teab variaatori laagri jaoks mõõte õelda..hiljem laagripoest uurides tuli välja,mõõdud mis andsid olid suuremad kui mingi auto rattalaager... :roll:
     
  14. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    mis krdi asi on variaatori laager`?
     
  15. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Ilmselt mõtleb ülekande (Siduri võlli) laagrit.
    Või variaatori kaane laagrit, kuhu sidur võlli ots läheb.
     
  16. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    endal täpselt samamoodi, ostsin surveka ära. Kiirustasin ragnari juurde ja nagu mida helli , ei lähe peale.
     
  17. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Keegi on seal hiljuti käinud ka ? Et on asi paremuse poole muutunud ?
     
  18. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    jap viimase kahenädalajooksul olen kolmkorda sinna sellepärast läinud,et midagi vaja ja homme olen kolmkorda selle kuradi munnipärast lisaks käinud seal ehk oleks kolmega hakkama saanud aga ma lähen kuues kord, igakord kaotan ma sealkäiguga 3h enda aega esimenekord võtsime silku mingeid vidinaid veel ja sõrmelaager sai tookord vale, tagasi ei ostetud ja õiget laagrit tal polnudki pakkuda. Teinekord sai ainult düüsid ostetud, jumalamööda düüsid andis vend, need vahetasime ümber. Kolmaskord, täna gaasitrossi, surveka ja sidurivedrud ostime. Survekas ja sidurivedrud jumalavõssa, ma kohapeal veel ütlesin et ou miks sa selle karbi annad, siin peal kirjas et piaggio mitte minarelli ju, et teine on minarelli karp. Vend vastas sellepeale, et need on kindlalt õiged vedrud, et teiste konksud tunduvad talle liiga suured vms. ma mõtlesin et no kuinii siis, nii, vana vedru oli ka kaasas et ta sellejärgi annaks mulle. Jumala valed vedrud olid. Tra see noor vend on täielik kollanokk ikka. kunagi sportsummi andis ka vale, sai ümber keevitatud, jumala pettunud selles mulgis:S:S
     
  19. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    kuna ise olen ka motopoes töödanud siis ütlen vaid niipalju, et kui silmeall on 40 erinevat paari vedrusi, siis võib tõesti juhtuda et antakse valed vedrud vms.

    eksimine on siiski inimlik, ja klient võiks ju ise kohapeal kohe kontrollida.
    muidugi kui oma vedru kaasas oli, siis miks ei võiks sa oma silma usaldada? sina ju valid seda mida sa osta tahad, mitte müüja ei haka sulle muud kaupa pakkuma. ei tea küll kes seal tallinnas letitaga tegutseb, aga vigu teeme me kõik, vead ongi need millest õpitakse.
    Niiet jh, vaadake poes kohe oma kaup korralikult üle.
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Isegi olnud mõnda aega motopoes ja ei ole küll kellegile valesi rulle ega vedrusi pakkunud. Kui süsteem poes paigas kus mis asi ripub siis nagu suht väike võimalus eksida millegiga.

    Ise pole Tallinna Mulgipoes käinud, aga ega keegi jah päris meelega valesi juppe ei anna üksi pood.
    Aga siiski tasuks ilmselt neil siis veidike korda luua või midagi teha, et selliseid näpukaid ei juhtuks.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte