Mulgimotoäri Tallinnas ( Ei soovita kellegile )

Discussion in 'Jutud' started by lambitu, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Ma ütlesin vennale kolmkorda et need on piaggio omad aga mul minarelli omi vaja vend raius mulle et ei need on õiged, et minarelliomadel on liigasuur konks vms, täna läksin siis sinna jälle sain õiged vedrud sest seda venda enam ei usaldanud. Survekaga on kahtlane lugu, 2 korda pikem peaaegu ja ma ütlesin ka et lühem on ta ütles et lühemaid ei tehtagi sellest. vahetpole võtsin prooviks selle ära ja toppisin peale, ei tea veel kuidas sõidab:D see selgub siis raghza ära timmib :D ja igatahes sai siis käbile see mingi stopperi taoline splint võimisiganes asi see on ostetud. see ka ei sobinud peale, jälle sama lugu ma ütlesin et see ots ei olnud nii jäme ta ütles et see on cpi oma ja see sobib, ei maksnud küll palju ja ei viitsinud tagasi minna, kruustangidevahel väänasin kokku ja panin peale. Kick ei liigu just kõigekergemalt aga toimib vähemalt.
     
  2. NaeruK

    NaeruK New Member

    453
    0
    0
    Siis lähed rolleriga sinna, ostad jupid ära kisud laiali ja näitad et ei sobi, ja nõuad raha tagasi :lol:
     
  3. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Raha pole kunagi tagasi saanud, mõned asjad on ümber vahetatud ainult.
     
  4. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    ega mina ei julge ka sealt enam peale summutitihendite midagi muud osta:D , sõbrad on lihtsalt nii palju üle saanud ja isegi sain 250.- sõrmelaagriga üle :oops:
    camexis on kõige normaalsemad vennad ja ma külastan ainult seda kuna sealt saab alati soovitud kauba hea hinnaga . mulgi lissalt ennast nii alla tõmmand :roll:
     
  5. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Kõik camexisse kaido teab midamüüb oskab natuke soovitada ka( Minul pole siiani probleeme tekkinud) Ma olen ka Parimad hinnad saanud.
     
  6. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    kuidas mulgimotoäri ikka siin teemas nii maha tehakse, ise olete süüdi ju.Minge ise kohala ja teadke mida soovite osta.Ja tellimisega õeldakse teilie ju aeg mil nt kaup tuleb vms. ise peate enda eest seisma seal. :lol: minuarust väga viis place suht tuttavad näod juba ja teenindusel pole kah midagi erilist viga.Niiet kes tahab see saab.
     
  7. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Ei tea.. tundub küll väga jama koht..
    Kui kohapeale ei l2he siis on eriti hull asi.. sest telefoni teel vms.. on m6ttetu kaupa osta.. liht saadetakse, myyakse valet kraami..
    ja kui kohal olla, siis on ka kartus, et määritakse seda kraami pähe, mdia ei osteta..
     
  8. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Ma ei mõista ise pidevalt sealt asju ostnud. Kordagi pole üle saanud. Isegi telefoni otsas olebn hinnast alla saanud ja saadetud sama päev plus kui mhri cpile ostsin tõi vennike ise mulle kohale. Aitas isegi peale panna ja tundis huvi millele ja mis set jne. Igati rahul. Ainuke viga vbl et telefonile vahest ei vastata kuid se loomulik kui klente palju ;)
     
  9. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    [quote="JussPB"ja kui kohal olla, siis on ka kartus, et määritakse seda kraami pähe, mdia ei osteta..[/quote]

    mõtlesid ka kui kirjutasid? kui kohapeal oled siis on sinu asi mida sa ostad. muidugi klienditeenindaja pakub sulle asju millest on nendel huvi lahti saada vms. aga sina ju valid mida sa ostad? sinu jutust tundub et kui müüa pakub sulle 78 düüsi asemel 93 düüsi siis hakad nutma ja alandlikult võtad vastu.

    sina ju ometi valid mida sa ostad. siiski arvan et enamus juttu on kirjutatud selle põhjal et sõber vms kunagi rääkis.
    Mulk on rajanud endale täitsa uskumatud firmad üles. Kui asi tõesti nii kehv oleks nagu te siin räägite, siis ei töötaks need firmad ju üldse.

    Mainin siinkohal ka ära , et pole ise veel mulki külastanud tallinnas.tean ainult niipalju et asukoha valikul on küll täiesti pange pandud.
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Miks asukohaga pange pandud? Artelli tänav väga kergesti ülesse leitav. Kes vähekenegi Tallinnat teab ei teki probleeme. Nii, et see nüüd väga vale väide, et asukoht jama.
     
  11. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    +1 Võta ja vajutaSIIA Kui linna ei jaga! :p
     
  12. Cr0p

    Cr0p Member

    354
    0
    16
    tallinna mulgimotoari halb kauplus! camex on parem!
     
  13. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    viisin masina parandusse, pidi minema maksimaalselt nädal aega ,aga läks pool aastat :-x
    (viisin detsembri alguses sain kätte aprilli lõpus)
     
  14. Taunz

    Taunz New Member

    39
    0
    0
    Tondil on ka mingi motopood, ostsin endale sealt lohvi
     
  15. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    ostsin sealt omale mingi hiinlase süüteluku 550ga :D
     
  16. machine

    machine Member

    228
    0
    16
    Seal igast asju juhtunud :D ütlesin et mul 4t mootor ja andge palun mulle õli, algul hakkas mulle rääkima et ei pea üldse õli vahetama ja et pead ainult juurde kallama, siis sain pika seletamise peale selgeks tehtud et 4t on vaja õli vahetada , ühesõnaga tyyp ei teinud vahet 2 ja 4t mootoril:D siis hakkas mulle reduktori õli pakkuma, lõpuks kutsus mehaaniku tagant ja ta andis õige õli :D, siis ostsin sidurivedrud, ütlesid kohapeal et on õiged aga olid hoopis väiksemad, see selleks, õnneks sain ümber vahetada... ja siis vahepeal öeldi et 4t on nii si*t et sellega pole midagi muud teha kui tikku ja bensiini :D
     
  17. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    jah, see teenindus pole küll neil kiita.
     
  18. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    vähematl ei valetanud sellessuhtes...
     
  19. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    no see kui poel pole soovitud masinale juppe ei anna küll alust seda masinat kohe maha teha . ega igaühe vanemad ei osta ka oma 14 aastasele poisikesele kohe R'i et ta saaks sellega paar aastat rõõmsalt kooli ja tagasi.
     
  20. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    esimese pooelga täiesti nõus. 2se poole kohta ütleks nii palju et , sulli on ss miks mitte ?:D mulle oleks küll nii meeldinud kui oleks kiiwi asemel ri saanud kohe :D aga rsk tuli 2 aastat oodata :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte