Mulgimotoäri Tallinnas ( Ei soovita kellegile )

Discussion in 'Jutud' started by lambitu, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    einoo seda muidugi kui sulli on :lol: , aga ära päris kapiks ka mine kui R peal istud 8)
     
  2. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    seda küll jah D.
     
  3. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Ma olen seal ka paar korda käind , enamus juppe pole neil old , ja üldse nad on siukse näoga et võta jupp ja tõmba juba *PIIKS* siit , lähed camexisse , siis Kaido kohe teretab ja värki abivalmis ja sõbralik ja soovitab jne
     
  4. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Ainult üks jamaon Kaido on tore jaa, ja mulle teeb head hinnad ka alati. Aga ta ajab oma Malossit liiga palju peale :S
     
  5. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    malossi on hea ju :D
     
  6. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Normaalne, aga igaühel omad firmaeelistused, ma tahtsin S6 Racingut näiteks, Kaido hakkas seletama seal et Malossi sport on ka võimsam kui S6racing ja värki. Cmon noh, eks iga lits kiidab ikka oma vittu ( pole halvaga öeldud, lihtsalt suusoojaks )
     
  7. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Kaido muidugi sõbralik ja tore :D Aga noo peale oskab ta ka ikka mõnusalt ajada.Ostad nt sumpa siis hakkab seal seletama ,et ei erilist mõtet ei olegi kui ei osta uut malossi sport sidurit ning varjot või kui amordikõrgendust osta siis ahh ei siis juba mõistlikum pikem amort osta jne 8) Muidu väga sümpaatne kuju on ning seletab ja räägib vabalt ning ei taha sind sealt kauplusest välja ajada.
     
  8. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    ei taha ka camexi kohta midagi halvasti öelda , kaido igati tore tüüp , aitab,seletab ja teeb kõik et kliendile kõike kõige paremat teha , aga toon ühe näite. kasutaja ragnar94 ostis siin buzzetti küljejala , mille letikas camexis oli 499, tehti hea hind 470 eeki , okei väga hea ju , mulkide kaudu ostsin ma selle sama küljejala 300 krooniga ;) Sellise summa kõrval on see hinna vahe ju päris suur , peaaegu 200 krooni.
    Muidugi ei hakka ma mulke paremaks kutsuma , sest minu arust ikka hunnik lolle koos seal , see vanamees , kes Tallinnas üleeelmine aasta töötas , lubas mulle seal mitu kuud järjest et järgmine nädal jõuab tagatuli kohale , tellisin aprillis ja jõudis ta siis augusti keskel ..
    samamoodi müüdi mulle kataloogi järgi vale küünal , mida õnneks viimasel hetkel avastasin , muidu oleks kolb sinna otsa ennast kinni tampinud :D.
     
  9. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Seda küll jh , et malossist jahub ta ikka väga palju , mu tsinsule hakkas ka delta clutchi pähe määrima , ja siis ta ikka pakub seda oma tuttava streeti meile , mis seal seisab , mille ma vb sünnaks saangi , kui see sealt selleks ajaks minema pole viidud :p sünna on alles märtsis :|
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Hetkel leian, et see teema on liiga jututoaks läinud. Eks igaüks ise teab nüüd millist poodi eelistab millele.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte