Mure hiinlasega

Discussion in 'Help!' started by raudsepp, Märts 23, 2015.

  1. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Juba sain teada mul 18,9mm karpa
     
  2. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Mikuni 16mm karpa peaks olema, kui sul pole ära asendatud millegi muuga, kust sa selle 18,9 mõõtsid? Vaata kas karpa peale ei ole Mikuni kirjutatud ja kuhugi 16 pressitud?
     
  3. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Sõber ütles et 18.9 aga Madiz kas sobib kui ostan omale düüsi komplekti 70-88 või peab suurema komplekti ostma?
     
  4. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Ei oska väga öelda, sest sügavalt kahtlen, et sellises mõõdus karpasid üldse olemas on.
    Selline ei ole siis?
    [​IMG]
     
  5. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Ei ole selline,aga ma homme teen kindlasti pildid ja lisan siia
     
  6. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    [​IMG]

    Kas selline küünal sobib 70ccle?
    se mingi ngr küünal vms
     
  7. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    nii sain õige küünla,aga mitu ühikut suurem düüs 70cc puhul tuleks panna?
     
  8. indrek009

    indrek009 Member

    95
    0
    6
    Tee siia üks korralik vahekokkuvõte (või esimesse posti) sellest mis hetkel masina küljes on täpselt. Üle 6lk ja 2 teema ei viitsi keegi siin süveneda.
    Kui stock silkuga oli see 47 düüs OK ning sa vahetasid ainult silku ära siis pane sinna 52 düüs ning go from there.
    Kui tegid veel midagi õhufiltri/karbussi/summuti osas siis võib soovitust täpsustada peale sinu poolt antavat infot.
     
  9. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii mul on siis sportsummuti,70cc ja originaal õhufilter,praegu on 47.5 düüs aga mõtlesin osta komplekti kus on 70-88 sees
     
  10. indrek009

    indrek009 Member

    95
    0
    6
    Sumps oli enne ka "sport" või panid alles nüüd koos silkuga?
    Antud karpa ning filtri puhul jääb 70 düüs suureks. Kui plaanid need samaks jätta osta 50-70 <-midagi selles vahemikus komplekt.
     
  11. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Olgu,aga seal kus sidur on selle võlli küljes.seal oli mul mingi määre võlli peal aga nüüd tolmu ja pahna peale tulnud,kas võin.puhtaks teha ja tavotti panna sinna v6llile?
     
  12. indrek009

    indrek009 Member

    95
    0
    6
    Võll pühi puhtaks ja sinna peale pole midagi vaja panna. Määre käib nõellaagri peale mis on kontaktis selle võlliga. Kuid usun, et seda on seal piisavalt - ei ole mõtet mingit suvalist jama juurde panna.
     
  13. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Nii viimane küsimus ja siis võib selle teema lukku vms panna.Mul selline set siis 70cc,sportsumps,punane survekas,3.5g rullid.Ja täna sain naraku sidurivedrud,valged 1000,mustad,1500 ja punased 1500 (neil oli mingi NK peal vms)
    Aga tahan minekut paremaks ja ei mõika nii väikseid numbreid,loogiline oleks kui mingi 4000jne peal seal.Aga tahaks paremat minekut kas panen punased või mustad?
     
  14. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    selise setiga küll liikuma ei saa .Variaator multivar rull 4,5-4,7 survekas kollane malossi ,kui stok sidur siis malossi sinised sidurisse .Sõltub summutist .Summuti ja silku hpd peaksid kokku klappima .
     
  15. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Kui roller saab 80kmh sisse ja hakkab pooma siis tähendab et suuremat düüsi vaja eks?
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Pigem jõuab ta seal kandis juba pööretepiirajasse ning hakkab ühtlaselt vahele jätma.
     
  17. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Olgu, tänud
     
  18. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Aga kas siis suuremat düüsi vaja kui vahepeal ei luba rollu üdlse gaasi anda näiteks 40vahel või kui hakkan gaas põhjas sõitma siis kuskil lõpu poole kaob üldse gaas ära ja ei funka jne
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Vii see asi kellegi targema kätte, kes selle karpa sul paika paneks, varsti muidu pead hakkama järgmist silindrit omale otsima. Lahja seguga lõpetab mootor oma töö vägagi kiirelt.
     
  20. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Asi nüüd selles et tahan sportlenksu peale panna aga kas keegi ütleks hea mooduse kuidas ette suundasi teha? Ma ei taha ilma sõita ja tean et saab ka kätega näidata aga praegu ilma lubadeta aga kas kuidagi ledidest annab teha?
     

Jaga seda lehte