Nael's Toyota Carina TA-12 64kw 76

Discussion in 'Lugejate autod' started by NaeL, Jun 17, 2009.

  1. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Ma ikka vaikselt tegelen sellega, vahepeal sai garaaši sooja toodud isegi ja palju ära tehtud, näiteks kõik vajalikud tuled töötavad nüüd, õhufiltrile soojatoru, aga kõige kurvem on, et tagapiduriklotsid pudenesid näppude vahel katki, pmst kui raatsin raha veidi raisata, ostaks need uued ja saaks äkki sõitu ka teha veidi.

    Hetkeseis:D
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    Mul maal vedeleb samasugune, mootor on maha kisutud, aga kui mingeid muid juppe vaja on, siis anna teada.
     
  3. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Võtan kindlasti ühendust!
     
  4. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Klotsid tellitud, homme hommik käes ning homme paigaldab kah.
     
  5. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Tutikad klotsid küljes ja said esimesed talvised tiirud tehtud. Sain teada, et genekas ei lae ja peaagu oleks teepeale jäänud.:D
     
  6. Unclesam

    Unclesam New Member

    212
    0
    0
    Mis geneka firma on ? Vaata järgi ,nende Toyotade genekatel koguaeg pingeregulaatoriga jama ,mul vedeleb üks tutikas kodus ,mul oli ka sama viga .
     
  7. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Ok, uurin järgi, tglt pole tükkaega auto juurde pääsenud, liiga külm on ja seisab ta ju väljas ikkagi.
     
  8. carrating

    carrating New Member

    138
    0
    0
    ei soovita autot nii hoida kuna sinna vahele tekib räige niiskus ja auto hakkab räigelt roostetema :roll:
     
  9. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Äsja just käisin autos mingi võtme järel, ei pannud tähele küll mingit hullu niiskust, mismoodi ma teda hoidma siis peaksin? Katteta oleks ta ju koguaeg täiesti märg.
    E: Mõtled, et alt lahti?
     
  10. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Vaata,et kile korralikult kinni tõmbad,tuulega rikub muidu värvi ära...testitud asi.
     
  11. carrating

    carrating New Member

    138
    0
    0
    mina paneks selle kile nii et ta autot ei puuduta ning õhk käiks läbi siis oleks ok
     
  12. NaeruK

    NaeruK New Member

    453
    0
    0
    Kuda sa paned nii et autot ei puudutaks? Ehitad maja peale ? :D
    Mõtekas.
     
  13. lärts

    lärts New Member

    2
    0
    0
    assa pagan veel üks Carina TA12 peidus kuskil kile all. väga kõva masin on! tee ta siis ikka suveks korda siis võiks koos trippima minna ja üritustele:)
     
  14. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Alles veel?
     
  15. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    On küll alles.
     
  16. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Midagi areneb ka või enam ei huvita ?
     
  17. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Noor poiss, koolitöid palju, tööd vaja teha. Ei ole hetkel aega nii palju tegelda ;) Kui teha, siis korralikult. Eks tasapisi midagi ikka nokkida saab aga suurem ehitus veel käigus pole
     
  18. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ülinice pill 8)
     

Jaga seda lehte