Naljakad õpetajad

Discussion in 'Kool / Töö' started by Anonymous, Okt 19, 2006.

  1. keewayfocus

    keewayfocus New Member

    9
    0
    0
    teil on väga õpsidega vedanud ma sain see aasta uue töpa õpsi ja keerasin ühel töö perse to kellel ma seda tegin pole kõige normaalsem ja kitus õpsile ära ja õps karjus tollele et nagu mine mu*ni :lol: :lol:
    ja õps nõuab et ma küsiksin kasvõi sae kasutamiseks luba nagu mingi väärakas lubas mulle ema isa kooli
    kutsuda selle eest et ma sae kasutamiseks luba ei küsinud jummala tropp on :D
     
  2. individual

    individual New Member

    71
    0
    0
    Minu mata õps pani mu klassivennale släppi (naine) :p
     
  3. J2nx

    J2nx Member

    213
    1
    18
    meil on suht lahedad eesti keele tunnid tavaliselt iga kord kisub teema vasakule :D
     
  4. Kymco10

    Kymco10 New Member

    3
    0
    0
    Suht normid õpsid teil.Siin Türil Tunni algus jutustamiseks läheb kohe tunnikas.Mingit nalja tunnis eriti ei toimu õpsid räiged huinamuina pole.Mata õps on kah räägib nagu ta oleks kõige targem ja ajab iba et paljud uskuma jääksid.Inka õps teeb koguaeg KT sõnu ei õpi...Kõik saavad KT kahed enamvähem.Eestikeele õpetaja närvitseb koguaeg,karjub üle klassi koguaeg kõva häälega ärge mölisege,ning tema kallal mölised paneb jooksuga,tema jutu järgi noorsopolitseisse.Aja õps peksab käega lauda koguaeg.Vene õps teeb koguaeg TK ja igatunni algul hindepeale kodused tööd ja tunnis saab kah vähemalt iga tund ühe hinde.Füüsika õps kah suht tont teeb igatunni algul Tunnikaid Bio ja keemia õps normaalne.Ühesõnaga kõik õpsid on sellised ajudekep*ijad
     
  5. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    meil on töpas sääne väike tagaruum, kus materjali hoitakse , vms . panime töpa õpa sinna kinni :D,ukse keerasime akutrelli ja kruvidega kinni :lol: polnud küll kõige ilusam tegu, aga noh pulli sai . :D , suht närvis oli kui välja lasime:D ., muidu on tal kõigest pohhui, tunni ajal praktiliselt kõike teha.
     
  6. N.O.S

    N.O.S New Member

    4
    0
    0
    Meil eesti keele/Kirjanduse õpetaja on valus närvar :D Terve tund ta aind karjub.. Vahepeal peksab segast, et siin klassiruumis on kaamerad ja ta laseb meid zuumida.. Mingi väike piiks käib siis järsku mutt kargab toolilt püsti, punnitab silmi ja karjudes otsib jutustajat. Ega see ei tähenda, et vaikus oleks klassis :D Selle tunni ajal on just lärm kõige suurem, sest teda on närvis olekus ikka päris pull kuulata ja teda aetakse meelega närvi .
     
  7. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Ma oma ajalooõpetajale käin suht närvidele kogu aeg ja teda kõnetades ütlesin alati "jou!" või "mis tšillid?" ja siis ta pani mulle sellise märkuse ekooli:
    Kasutab pidevalt õpetaja suhtes ebaviisakat pöördumist "jou!", seda vaatamata korduvatele märkustele. Keeldub sel teemal vestlemast.
    Panin alles täna tähele seda ja sain suht palju irvata selle peale. :lol:
    Ahjaa, ta on 26-aastane meesõpetaja. Suht palju nalja saab temaga.

    Meie tööõpetuse õpetaja on ka selline muhe kuuekümnendates mees. Ta kutsub meid erinevat moodi: soss-sepad, puujumalad, superpuujumalad jne. :lol: Iga õppeaasta alguses vaatame mingitelt vanad diapositiividelt "Juku filmi", mis õpetab ohutustehnikat. Iga tunni alguses peab pikki loenguid, näitab teiste klasside töid ja vahest ka tööriistu mille teised on katki teinud. Kasutab huvitavat sõnavara, mis kõigile nalja pakub, näiteks "profiriistad" ja veel palju palju. :lol: Siis terve klass naerab, aga ta ei saa aru mille pärast. :p
     
  8. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    meil on töpa õpa geril teiteri näoga :lol: kutsumegi teda nii . :D
     
  9. keeway

    keeway New Member

    62
    0
    0
    meil koolis ajaloo õpetaja(sirje künnapuu) ütleb alati, et kui jutustamist ei lõpeta siis tulete pool aasta materjali vastama ja alati ähvardab kõiki saata tunnirahu klassi(mitte kedagi pole veel saatnud)
     
  10. love3

    love3 New Member

    93
    0
    0
  11. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    Matemaatika õpetaja paneb suht naljakaid märkusi näiteks mina sain eile
    06.12.2007 Matemaatika Lobiseb uue osa lugemise ajal, laulab laulukest teerullist. Orav-Puurand, Kerli

    :lol:
     
  12. valusvant

    valusvant New Member

    10
    0
    0
    Woot? :D Ta oli meil kunagi 100 aastat tagasi arvutiõps ja mingi veerand andis ka matat :lol: Väga imelik tüüp on.
     
  13. -kevin-

    -kevin- New Member

    116
    0
    0
    :D :D teerulli laulu võiks sa meile ka laulda ju.
     
  14. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    meil parksus eestikeele õpa Leiu tunni algul keeratakse kuumavee kraan nati lahti siis sealt kuskilt tõmbab õhku vahele jA töötab nagu kompressor :D siis õpa tsekkab mis toimub, tool on ka hüdrauliline vahetunnis lastakse ülemisse asendisse siis istub leiu peale ja vajutab kangi ja tool lääb alla asendisse :D
     
  15. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    geograafia õps.

    ma ütlesin midagi ingliskeeles, ta kohe vastu :
    "kas sa arvad et ma ei oska ingliskeelt?"
    "SHUT DOWN"


    terve klass oli kõht kõveras :D
     
  16. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Meil mata õps suht koom, mingi viskab nalja ja nii koguaeg, aga kui närvis on siis jama.
    Georgraafia õps on mingi kahtlane vanaeit, mingi teeb nalja aga keegi ei naera peale tema enda, nägude järgi paneb hindeid ka, nt mul klassiõde oleks veerandi 3 saanud, siis õpetaja küsis, et kas sul teised ained viied, siis ta ütles jah ja sai veerandi 5. :lol:
    Turvamees on meie kooli naljakaim inimene :lol: , mingi video ka temast :
    http://www.youtube.com/watch?v=NdJe485hAC4
     
  17. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0

    See musta kapuutsiga vend oleks haledalt luuki saanud kui turva oleks kütnud
     
  18. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    suht lamp sepad ülbasid aga kogu aeg tsekasid ka eemale et mingit õpsi vm ei tea kes ei tuleks :D
     
  19. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    tra ongi , hullud vennad seni kui 1 löök ära k2ib siis , tra pill lahti ja s6pru appi kutsuma , tra sitakad , ma oleks turva asemel koti endale p2he pand ja tänavad on libedad ja pimedad :D
     
  20. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Tõesti, naljakas võib ta olla jne, tahaks näha neid kõvasid vendasi ise suurena "kõvad karjääri vennad" kraavis. Siis võiks neid samamoodi mõnitada jne. Raudselt on nad sihukesed üksinda ühepaugu vennad , sõpradega kõvad . peace, ei taha kedagi solvata , kuid mõelgu ennem enda peale ka !

    lol, jaa , mulle on ka pannud omamoodi märkusi, teistest õpetajatest vähemalt erinevalt ja kuidagi leebemalt :lol:
     

Jaga seda lehte