Naljakad õpetajad

Discussion in 'Kool / Töö' started by Anonymous, Okt 19, 2006.

  1. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Võin teid lohutada, et mind seal videos ei olnud ja mul pole seoseid ka selle tegemisega. Link sattus minukätte üldse ühe klassivenna käest. Mina saan temaga hästi läbi(turvamehega) ja mu mõtted põhimõtteliselt samad, mis eespool mainitud, aga ütlen niipalju, et temaga pole kõik asjad korras.
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Mul hea saksa kõnekeele õps, kirjutab jumala vigaselt lauseid ja räägib, aga ta pole süüdi, aga ikka naljakas, mulle näiteks kirjutas ekooli märkuseks: opilasel puudub vihikud :D ja pärast kui ma seda tema kuuldes ütlesin, siis oli järgmine päev ära parandanud: opilasel ei olnud vihikud, nagu meil seal neid mingi 5 tükki vaja läheks :D

    Ja siis oli vinge inka õps mõnda aega meil, kes oli mingi 60 aastane vist :d
    Istus tooli peal hoidis raamatut kahe käega toetudes oma nisade peale, siis kui püsti tõusis, tõmbas seeliku kannikate vahelt välja, ja nii väga mitu korda :D kõik naersid ja tea ei saanud arugi :D veits kahju tast. aga naljakas oli spikerdada, ta mitte midagi aru ei saanud :D kui natuke sai aru, siis küsis mis ma teen, ma ütlesin et ei midagi, siis vastas mhm, ja ei teind välja, ja kõik veerandid ja tööd olid viied kõigil :d
     
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
  4. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Meil vahetus just Bioloogia õpetaja, eelmise tegi rasedaks keegi :lol: . Uus on mingi vanuselt umbes 55. aastane ja tema tund on nagu vene vangilaager ausõna. Kõik peab olema korrektne, siis ta üritab mingi hullult range olla meie vastu, pani meid nimekirja järgi istuma ja siis ta vaatas kõik üle, kes tema jaoks ''pätid'' olid tõsteti etteritta(mina sain ka siis sinna, mingi näojärgi vaatas :? ). Pärast kuulsime koolipeal igasugu naljakaid jutte temast, et näiteks ta käib pidevalt tunniajal kantseleis(isegi KT ajal), ütleb, et käib korra ära ja siis tuleb 2 minutit enne tunnilõppu ja ütleb mul läks natuke kauem :lol: :lol: .
     
  5. FIX

    FIX New Member

    103
    0
    0
  6. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Muideks ütlen seda, et õpetaja filmimine ilma loata on ebaseaduslik. Selle eest võib isegi kohtusse kaevata :)
     
  7. -Keeway-

    -Keeway- New Member

    33
    0
    0
    Meil on mingi hull füüsika õps :D sildnik nimi 8)
     
  8. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    saksa õps on mõnus jätad kodutöö tegematta kirjutab ekooli haige jutu paneb ühe ja terve tunni ajab et kes see loll oleks kes kodutöid teeks....ükskord jätsime nimelt kõik tegematta et näha mis õps teeb aga to tont jättis tunni ära:D:D
     
  9. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Re:

    See küll üli vana postitus juba aga siiski.see osa kus sa ütled et. ja meie kuulsie siis rõõmsalt teie kõnearvel puutub vajalik summa

    SEE ON TÄIESTI VALE.Kuna 110 ja 112 on 100% tasuta numbrid sul EI ole vaja kõne arvet selle jaoks

    Aga ise räägiksin 2 oma kooli õpsist (saue gümnaasium)
    1.Ajaloo õps.Tamberg
    Tema kuulus lause on SUU KINNI KUI MINUGA RÄÄGID!temal on selline loll süsteem et TUNNI ajal EI tohi mitte midagi küsida.Kui tund läbi on võid küsida.Tra mis point sellel on kes hiljem ikka teada tahab

    2.Raimo Reitel mata õps
    Üli range ning jätab sitaks palju teha tema tunnis ei julge keegi iitsatatagi ning tunnid on tal igavad
     
  10. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
  11. -J-

    -J- New Member

    6
    0
    0
  12. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    Meie venekeele õps soovis öelda ma panen sind nurka aga välja tuli Ma panen sind nurgas :D
     
  13. NOname

    NOname New Member

    158
    0
    0
    Meie uus keemia õps näeb välja nagu purjus soomlane.Ja siis kui naeratab siis nägu läheb nagu mingiks pulli tagumikuks ja terve klass hakkab naerma. :lol:
     
  14. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    meil oli kunagi yks eesti keele õpetaja kes karjus koogu tunni ja ei õpetanud midagi ja ähvardas oma poja kallale saata ja midagi veel ja kui oleks pugenud õpetajale oleks saanud veerandi 5
     
  15. rrt

    rrt New Member

    14
    0
    0
    aga meil on ühiskonna õps Andres Aua kogu aeg mingeid kilde viskab mingi et kui kapuuts peas on siis et kartuli kott peast ära või muhhameedlane oled v?
    siis terve tunni peaaegu irvame olek on tal nii naljakas lissalt et kus türgis elame v
    muidugi norib ta ka sellega et kodus peab kõik pähe õppima igaks tunniks
    paneb plusse ja miinuseid 4 plussi 5- 4 miinust 2
     
  16. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Kahtlane, meie õps ütles sama :)
     
  17. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Meil Vene keele õps kooli kõige hulleim õpetaja ,temale ei julge koolis mitte keegi vastu hakata muidu vb saab "Ma Panen Sind Nurgas" tõeks :D :D
    naljakas see õps ka ütles sama :D
     
  18. rrt

    rrt New Member

    14
    0
    0
    meil sai ühest venku õpsis õppalajuss
    nüüd polegi jussis käimine naljaasi
     
  19. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    Mu venku õps läks töö ajal tunnist minema ja siis need kes said kahe, said jubedalt m8liseda ,et djebiilid ! ma läksin töö ajal tunnist minema ja te ei osanud isegi spikerdada, no millege te m6tlete ,persega v6i ? :D

    Venku aktsendiga siis :D
     
  20. Kriss

    Kriss New Member

    131
    0
    0
    Re: Re:

    Lisaks on meie koolis veel ülitsill Religiooni õps, rebib kildu ja peab meiega selliseid arutlusi, et vähe pole. Kohe esimeses tunnis ütles, et terve kursuse jooksul on tal väga raske meile tervelt kolm hinnet kokku sebida, aga siiski töö nõuab :D
     

Jaga seda lehte