Nestea ´Keeway F-Act 70cc '07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Nestea, Nov 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ThePower

    ThePower New Member

    490
    0
    0
    cpi reduktor annab juba sport summutiga otsad, ja 70ccga hammakad ja laagrid ei püsi kauem kui nädal aega.. hakkab urisema jne , osta omale sport reduktor vms, ja peab vastu ehk
     
  2. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    mine sa ka oma jutuga :D
    mul mõlema cpi reduktor oli nii 70cc kui stockidega kokku üle 5000 km ja siiamaani ei tee mingit häält ja käib nii nagu vaja
     
  3. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Putsi , mul lendas juba 50cc pilliga reduktor laiali , esimene ylekanne tegi igatpidi trikke Ning poordeid
     
  4. ThePower

    ThePower New Member

    490
    0
    0
    mdea mul pidas reduktor aind stockina vastu, sport pütt alla, ja hakkas urisema kergelt, ja siis 70cc alla nüüd kohapeal lükates käriseb, õli koguaeg sees olnud
     
  5. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Sugulase keewayl viskasin ka sportsumpsi alla ja hakkas ragisema ja mingid vibralained hakkasid üle masina käima.
    Endal vana sumpaga oli paremini kuulda kuidas ragiseb, yasuniga on ainult ca 60km/h madalatel pööretel kuulda, samas mingeid virbalaineid küll pole. :p Kohapeal lükates see ka häält ei tee.
     
  6. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    kõige parem on ikkagi roxi plokk ja ülekanne , kõige vastupidavam minuarust.
     
  7. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Täna jändasin jälle selle õhufiltriga... Muud moodi külge ei saa kui tuleb karpa maha võtta, siis karpale külge panna ja nad mõlemad korraga siis masinale alla panna. Huvipärast sai düüsi tsekatud, 90 on sees. Gaas jääb ka vist sellepärast peale, kuna siibril oli mingi pask vahel, tegin ilusti puhtaks, siis paistsid kriimud ka välja mida see sodi sinna tekitanud oli. Seega õhufiltri geiss on nüüdseks jälle korras ja gaasitrossi ka vist uut ei pea ostma hakkama.
     
  8. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Kena masin (Y) Vario kaas kena ka.
     
  9. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    sorry , et küsin , kust sa selle undertale said ja palju plekkis ? , endal vaja samasugust.
     
  10. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
  11. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Sai eile e5 peale pandud, lärmab nagu ma ei tea mis asi.
    Masin muidu üli timmist ära, üldse ei lähe edasi. See nuss oli juba enne kui oleks koonuka pannud.
    Pmst mingi 25-40km/h vahemikus poob kinni ja sealt edasi läheb ilusti. Sai benafilter uus pandud, nõela kergitatud jms, kuid ikka on sama jama täpselt sama kiiruse peal. Kellelgi mõtteid?
     
  12. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Juhul, kui sa koonuka peale panid, vahetasid sa düüsi ka suurema vastu?
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    40ne pealt jookseb keewayde vario lõppu, hakkab pöördeid arendama et kiiremini liikuda. Ehk on rullid rasked?
     
  14. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Ma ütlesin ju, et sama jamps oli enne koonukat.. Sellega nussind olen ma juba mingi 2 nädalat, koonuka panin peale alles eile. Koonuka panin peale , tõstsin nõela 2 astme võrra, aga ikka on täpselt sama nuss mis oli enne filtri vahetust ja nõela astme muutmist.

    Rullid tunduvad just kerged olevat.. 5,4g on sees, peaks mingi 6g panema. Ja see poomine on ainult kuni 40km/h, sealt edasi mingeid probleeme pole.
     
  15. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    äkki oli sul stock õhufiltril piiraja ära võetud ?
    igastahes mina võtsin , pidin 15 ühikut suurema düüsi panema .
     
  16. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    See oli juba siis maas kui mina selle masina sain..
     
  17. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    no äkki on siis väike düüs ? :roll:
     
  18. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    No enne polnud ju mingit jama, sõitis ilusti jne.. Nüüd viimasel ajal on pullima hakkand.

    E: Düüs ei saa ka väike olla, kuna segu rikkamaks keerates saab liiga palju peale ja ei sõida enam üldse.
     
  19. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Millalgi peaks varika lahti võtma ja vaatama, äkki seal hakkab miskit ära väsima. Siiani olen sedasi vaikselt kulgenud, suht mõnus tegelt..

    Muidu kes tahab, võib pakkuda stock rollerit ka vahetuseks. Võiks olla 2t ja originaal värvides, kuid vaatan üle kõik pakkumised.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Roller korras, liigub korralikult. Masin müügis ka endiselt. 550€ ja võid kohe ära viia.

    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte