Nissan Skyline R33 GTS25 147kw 93.a / Vunka

Discussion in 'Lugejate autod' started by vunka, Juuli 8, 2010.

  1. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    NEO RB25DE- NON-TURBO twin-cam 147 kW/200 PS @ 6000 rpm, 255 N·m (26.0 kgf·m) @ 4000 rpm)
    2.5 mootor
     
  2. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
    No aga see tehti alles 1998 aasta.
     
  3. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Vahet pole ikka, numbrid on phm samad, paar hobust siia sinna vana kulund mootori puhul niikuinii neid juba mõnikümmend kadunud :p
    ökonoomsus
     
  4. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Usume kõik Wikipediat tänapäeval? Mootori võimsuse on kinnitanud Nissani esindus. 147kw on muutuva klapiajastusega mootoril, ilma selle solenoidklapita on 140kw. (Vist said õiged faktid välja toodud). Ja mootor pole NEO(ehk R34 pealt) Kaalub ta jah enamvähem 1400kilo kanti(mis on üsna raske jah, aga ega ta pisike auto pole). Mina saan enda "professionaalse" käiguvahetusega vast mingi 8-9 kanti. Ausaltöeldes mind väga ei huvitagi see nullist sajani :) Auto sõidab, ja sõidab hästi, suvel saan ringrada proovida(ehk märjemate ilmadega ka drifti) Hetkel küll raha pole, et autot ehitada, pigem ajan asju kuidas eluga edasi minna mitte ei tuuni autot ;)

    Edit. Vanem auto tähendab kohe uberkulunud mootorit?
     
  5. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    point on selles, et kõik kulub ja iga kilomeetriga kaotab auto mingi osa oma esialgsest võimsusetst.
    see kulumine on küll jube väike aga ikkagi olemas
    kui sa dünol käiks ja auto oleks originaalseades, siis sa näeksid, et mõned kw on plehku pannud
    ära nüüd põe sellepärast, sest mis see 1/10 umbes ikka ära ei ole nüüd:D
    aga kerget jalga sulle, sest tahaks isegi suvel või kunagi su autole pilgu peale visata kunagi :p ma elan põlvast umbes 15 km kaugusel aind:D
     
  6. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Võiks sportlikust huvist dünos ära käia küll. Minu pakkumine oleks, et esialgsest 147kw on järel tubli 110-120kw.
     
  7. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Ega nagu, kogu mootori võimsus ratasteni ka nüüd ei jõua ;) Ja ausaltöeldes ei paku dünomine mulle pinget kui ma teda just turbotama ei hakka veel.
     
  8. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Rooli ehitust õigele poole ei ole plaanis teostada? Selleks oleks aind uut armatuuri ja rooli , silla värgendusi vaja, aga noh sellisele autole neid suht raske saada ja suht krõbeda hinnaga on ka ma arvan.
     
  9. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Kas omanik pole äsja öelnud, et raha targemaltki kulutada?
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ja dünomine pole siis raharaiskamine?:eek:
    ära nüüd poolt lk tarkuseterasid mulle siia kirjutama hakka.
     
  11. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Jummel, kas võtate kõike mida kirjutan tõepähe või? Usud ka kindlasti seda, et heal 110-120kw alles jäänud? Oi-oi-oi...
     
  12. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Kle tont, sa pane oma mulk kinni. Sa oled omanik we, et sa tema eest räägid?
     
  13. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Sa võiks vahelduseks ka teemat lugeda enne, kui oma näpukesed klaverisse suskad. Siis näed, et ei räägi ma kellegi eest vaid kordasin omaniku enda juttu rahakulutamise suhtes.
     
  14. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Kust sa tead et just see, tema arvates raha raiskamine on? pmst sinuga on mõtetu vaielda, sa selline tüüp nagu see mullikas oli, spammid igas teemas.
     
  15. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    Esinduses jah ehitatakse sulle rool teisele poole koos igasuguste tüübikinnitustega ja allkirjadega, et ikka TÜV'st läbi saaksid.
     
  16. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Ei ole ainuke, kes ei ole leidnud neid andmeid, omanik ka piisavalt otsinud ma usun, aga palun uuri ja too välja need andmed siia, tahaks teada küll. Mina olen kindel, et sellel skylinel jääb rool paremale. 8)
     
  17. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Rool jääb paremale jah! Ja see ei ole lihtsalt teise armatuuri sisse panek, auto raamis pole vasakul pool aukugi, kust roolilatt läbi viia. Ja palun, vaidlus jätta. Auto kohta te uudiseid ei saa sest midagi lihtsalt ei toimu, ei ole vaja teemat üleval hoida. Kui midagi uueneb, siis kirjutan siia
     
  18. triibuke

    triibuke New Member

    396
    0
    0
    kuidas sellel käigud on? samamoodi 1-ne nagu juhipoole? või nii nagu tavaliselt? sorry, ei oska paremini küsida:D natuke mõtled küll pihtasaad... :D
     
  19. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Sellel ikka meiemõistes teistpidi. Viies juhipoole üles, tagumine alla ja siis vastaspool esimene üles, teine alla. Vahepeal kolmas üleval ja neljas muidugi all ka. Ühesõnaga, käikude loogika on ikka selline nagu vasaku rooliga autode puhul, sest autotootjatel läheks vast liiga kulukaks, kui peaks veel käigukastide lülitust-ehitust ümber tõstma(tootma) hakkama.
     
  20. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    [​IMG]
    Ikka niimoodi nagu normaalsetel autodelgi
     

Jaga seda lehte