Nitrorider'i Peugeot Speedfight 2 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Nitrorider, Juuli 11, 2010.

  1. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    sellepeale ütlen, et harjutamine teeb meistriks:D ei no seal pole midagi putsi minna;:D aga see selleks, ilus võrr.!
     
  2. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Täna käisin siis mulgist kolvirõngaid ostmas ja juhtus see , et sain õiget mõõtu aga vale stopperiga. :D
    Et siis homme uuele katsele :D Täna topiti camexis uus rihm ka alla , kui homme saaks vaid need rõngad siis oleks ülipöörfi :)
     
  3. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Ja täpselt selliseid rõngaid nagu mul vaja on ei ole eestis kuskil, kolbi ka mitte. Järgmise nädala keskpaigal jõuab s-a tellimus mulki siis sealt saab org. rõngad alles :S
     
  4. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    tra ei vea sul sellega :D
     
  5. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    looda et siis jõuab ka , mina näiteks ootan aprilli kuust saati piduriheebleid , tagatuld ootasin ka eelmine aasta 9 nädalat :). iga nädal räägiti et ülehomme jõuab ja järgmine nädal jõuab jne .
     
  6. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    No ma loodan et jõuab jah, kõigest 1 kuu veel suve, tahaks nautida seda ikka :)
     
  7. Paranormal

    Paranormal Member

    117
    0
    16
    isegi vaatasin kunagi seda masinat ja mõtlesin osta, kuid hästi läks, et ei ostnud seda :D Ilus on ta küll ! :lol:
     
  8. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    No kui suve ei saa nautida siis võib ennustada, et hoo-aeg kestab Detsembri keskpaigani.
    Uus hooaeg algab Märtsist. Vast jõuad kolvi leida siiski enne suve lõppu.
    Ilus motoroller muidu.
     
  9. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Kurat, rihma ma enda teada küll ei vahetanud :D
    Aga see on jah saatanast, et sul Corsa peal on. Sellel on ainulaadsed rõngad, ühelgi teisel silkul pole sellised. Tavaliselt saab miskit ikka kombineerida kokku :D
     
  10. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Käisin eile camexis ja sai siis seda kenadust piilutud :)
     
  11. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    aaa, :D Kaido ütles midagi et vist vahetati juba ära :D
     
  12. sten2525

    sten2525 Member

    74
    0
    6
    kaugel su roller on juba?
     
  13. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    paar päeva tagasi seisis õnnetult camexi põrandal. Ju siis ootas kolvi ja/või rõngaid. Aga kenake rsk.
     
  14. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Mulgist lubati kolmapäevaks rõngaid, helistasin sinna, öeldi et kaup on poolas, reedeks kindlalt kohal.
    Eks siis näeb mis pulli saama hakkab :D
     
  15. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Kui homme kaup tuleb siis peaks saabuma ka esituli :) Lisan ka pildi, rääkige mis arvate.

    [​IMG]
     
  16. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    sitaks kobe esituli , räigelt pano
     
  17. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Täiesti *PIIKS*!! Helistasin mulki, öeldi et pakk on küll eestis aga ta läheb kõigepealt viljandisse ja siis ma arvan et teisipäev on kinldasti siin.

    Milleks on vaja saata see faking kaup viljandisse? et seal üks talumees saaks enda sääreväristajale uue tagapirni ?
     
  18. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    see talumees ütleb aga nii, nahhui miks on vaja see pakk viia tartusse et mingi tatikas saaks endale faking esitule?
     
  19. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Mida sa punnsilm seletad, ise oled max 16 ja tuled tatikaks sõimama? Miks tartusse? Esitulest on mul jumala pohhui, peaasi et saaks need kolvirõngad mida mulle lubati KOLMAPÄEVAKS.
     
  20. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0

    ise oled punnsilm ,mis mu vanus siia puutub? ma mõtlesin et see võrr eisab tartu camexix, minu viga.
     

Jaga seda lehte