olx123 Keeway F-act Racing 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by olx123, Sept 21, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    noo tra kui se jälle kottis on siis on sellel asjal küll needus peal:D
     
  2. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    saage aru kiiwit pole mõtet tuunida:D
    Natuke saab sõita jne siis kottis see raudne lakk iga keeway puhul.
    stock silkuga pole mitte mingeid probleeme vaid sõidu mõnu.
     
  3. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0

    Herko, ma oleks sinu asemel üldse vait :lol:
     
  4. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    mul kyll kõik toimib nagu peab
     
  5. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    njh kuna sa oskad hoida ja sul hea set.
    sa ei peenesta kogu aeg.
    ma näiteks lasin suht tihti lapp põhjas.
     
  6. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    ma ka :D
     
  7. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    ega ma olen seda silkut ka ikka hoidnud ja camexis timmiti ka veel, et ma arvan ,et see kylmast . sest vahest ikka lubas ja mul veel paks olisegu sees.
     
  8. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    noo loksuta kütes ennne korralikult läbi igaks juhuks, mis sul paagis on ja keera küünal maha, pane mingi lase 5ml puhast bensiiini silindisse, küünla võid ka soojaks lasta siis keera peale tagasi ja proovi uuesti.
     
  9. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    veits uurisin ja uputab üle, küünal läheb märjaks ja ei põleta ära. Kontrollisin, säde on. Klapilehed vaatasin üle , täiesti terve. Oskab keegi soovitada mida teha?
     
  10. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Midagi ikka väga mäda no nii sitasti ei saa ju võrr käima minna, ma arvan ikka et kompresioon väike, ja kolvirõngad tuleks ära vahetada, sa ju ei kannata sissesõitugi ära teha :D
     
  11. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    komp ei ole väike, see kui sa kicki andsid siis ta käis tühja. Käbi oli kulunud ja seda tuli teatud nurga all hoida.
     
  12. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    kuusakoski.
     
  13. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    Proovisin sellist asja nagu, võtsin küünla maha ja lasin pliidi peal soojaks, nii kibens käbens rollerile küünal peale.
    Annan kicki, mitte midagi niisiis kiskusin õhufiltri ruttu maha ja proovisin uuesti, hakkas rohkem lubama, mängisin toorega ka veits aga käima ei läind ikka lõpuks.
    Vahepeal tulid mingid hääled 1,5 sekundiks või isegi rohkem. Nüüd ei jää muud üle kui oodata + kraade ja uurima hakata seda lähemalt.
    Kusjuures loksutades rollerit on kuulda bensiinipaagis et miski hõõruks vastu metalli seal sees, ei ole kindel kas jää sest benakork ei taha külma pärast lukust lahti tulla seega sisse ma vaadata ei saa mis seal toimub.
     
  14. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Vaata kas bena üldse peale tuleb ja kui tuleb vähe võta paagi alt see asi lihtsalt lahti ja lükka mingi kruvikaga see läbi vb sealt umbes.
     
  15. olx123

    olx123 Member

    267
    0
    16
    Ei tea pluss kraadid tulevad siis annan kicki ja esimesest laksust raudselt käima :D
     
  16. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    mina ei tea.
    aga igatahes minu kiiwi l2heb iga ilmaga tööle
    isegi kui on 15kraadi kylma.j2rgi proovitud.
     
  17. wert555

    wert555 New Member

    88
    0
    0

    Mul läheb ka käima, aga gaasirutska külum miinuskraadidega kinni :p
     
  18. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Oll küttes võivad olla küll jäätükid sees kuna sul arvatavasti suvine bena ja see nagu mingilmääral külmub. Pmst ma soovitaks sul pikema juppi benavoolikut poolliitrit õliga segatud talvist kütet ja pooleliitrist pudelit, siis paned vooliku pudeli otsa ja kütte pudelisseja siis keegi kergelt pigistab pudelit sa saad vändast taguda. Peaks toimima, anna teada kas on kasu.
     
  19. wert555

    wert555 New Member

    88
    0
    0
    OT: mis sa nende talvise ja suvise kütte all mõtled, diislitel on nii, aga bensiin koguaeg üks ja sama.
     
  20. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    :D no võimalik et ma olen ise loll. Sellesmõttes et Diisel on raudselt suvine ja talvine olemas, seda ma tean. Aga bensiiinis polnud kindel. Samas kui ta räägib et paagis midagi koliseb kui loksutada siis see oli esimenemõte mis peast läbi käis.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte