Oversize ketas..

Discussion in 'Tuuning' started by Garrett, Veebr 3, 2010.

  1. mad man

    mad man New Member

    86
    0
    0
    kõver? miks see ketas kõver peab olema.... :lol:
     
  2. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    odod trojan äkki seletad.. mis kuradi pärast ketas kõver peab olema..!? :eek: :lol:
     
  3. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Tavaliselt see ise läheb kõveraks, aga poest ostes pole ükski ketas kõver.
     
  4. conceal

    conceal New Member

    56
    0
    0
    Nõustun. Ükski ketas pole kõver. Ostes kohe kindlasti mitte.
     
  5. Rait-

    Rait- New Member

    203
    0
    0
    Narukene, ei pea olema? et kui kui klotsid surutakse kokku et siis ketas lükkab tagasi need klotsid koos siibriga sisse? Vabanadust kui eksin.
     
  6. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Eiole ükski ketas kõver poest ostes. Kõik lähevad ise.
     
  7. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Ketas on ostes kõver :) Mis muud moodi klotsid kettast eemalduvad ? Selles ongi ketta tegemise raskus :)

    Sa pead tegema ketta kõvera . Ja see kõverus ei tohi olla suurem kui "mingi arv"(mida ma ei tea ) sest üle selle läheb ketas kohe ise kõveraks :)
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kle trojan impa kulli :roll:

    kui kettad oleksid kõverad, siis spidurdaksite nii et pidurihoovad värisevad käes. ole vait jätad targema mulje endast.

    nihhuija, mul põrril eemalduvad piduriklotsid kettast ka kohapeal piisavalt et enam mitte vastu käia. kui ketas oleks kõver, siis peaks töösilinder kopeerima selle ketta kõverust päris korralikult läbi üliväikeste kanalite ja... AH TROJAN ÄRA LIHTSALT KIRJUTA SIIA TEEMASSE KUI SA MUNNIGI EI TEA

    võta poest tutnoi ketas, tule siia ja ma tõestan et pole kõver.
     
  9. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Nii armas moderaator .. Kui ma nüüd annan sulle ühe toreda lingi kas siis vabandad , et inimese moodi suhelda ei oska ? Kas sa inimeselaps , ei saa aru , et see kõverus on väga võike . Sina oma pisi pisikese silmaga ei näegi seda :) Kuna sa moderaator oled kahjuks ei saa seda "vait " olemise asja sulle soovitada, sest sina oled ju see püha kes hoiab korda ja peletab pahasi Kohalik Jack Norris . Palun , ole viisakam . Nüüd küsi viisakalt linki ja siis saad targa inimese juttu meie omas keeles kuulata .

    Üks küsimus veel ? Kuidas see tõestamine välja näeb ? Tõmbad jõuga oma sinsul esimese ketta ära , siis ajad minu tuttika ketta sinna vahele ja kukkud keerutama ? Aga ok , saada siis PM-iga aadress , me tuleks läbi .Reede jõgevasse nagunii asja .

    Päikest .
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Sa väitsid enne selgelt:
    Autode puhul on vist mingi kümnendiku mm kandis maksimaalne viskumine mille puhul kettad ringi vahetatakse või lihvitakse, aga 1,2 mm on ikka sitaks palju!

    Ketta viskumise külgedele ja ekstsentrilisuse saab välja mõõta indikaatorkellaga, kui kinnitada ketas näiteks treipinki. Ilmselt ajab ka ratta külge panek asja ära.
    Reedel ei sobi ja olen Põltsamaal. Tule esmaspäeval...

    btw ma ei teadnudki et chuck norrisel on vend ja et see olen veel mina :eek: ja kui ma ei oskaks suhelda nagu inimene siis ma hauguksin või röögiksin monitori ees istudes nagu loom ja sa ei teakski et ma seda mula loen.
     
  11. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0

    a see kõverus ei tohi olla suurem kui "mingi arv"(mida ma ei tea ) sest üle selle läheb ketas kohe ise kõveraks :). Seda ma väitsin ka . ;)
    Ma annan sulle lingi " http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Hobi+ ... osa+9.aspx" Vaata alates 10:30 .
    Ja kui mõni troll nüüd suud hakkab pruukima ja ütleb , et tegu on autoga ja roller on teine teema ültse .Siis Palun , enne selle kirjutamist google.com ?
    Ja kui siis ka ei leia siis http://translate.google.com/ ja tõlgi see ajust tulev signaal saksakeelde . Ja proovi seda uuesti googles otsida .
     
  12. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    tra mida te lapsed jaurate mingi 0.00001 mm pärst nüüd :D
     
  13. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Lapsed? Ei usu . Asi on lihtsalt selles , et üritasin inimestele selgeks teha , et need kettad ei pruugi korralikult pidurdada. Peale seda aga kargas seaduse silm turja ja hakkas turtsuma midagi õlapeal.

    Kui ketas töötab ;) siis on äge!
    Aga on võimalus , et ei tööta , ma lihtsalt ütlen , et ketas on kõver natuke ostes !
     
  14. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    no tundub küll, kui teil on viitsimist sellise asja pärast mingeid 150 sõnalisi jutte kirjutada üksteisele :D:D
    midagi veel tahad mulle öelda siis PS'i
     
  15. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    kle trojan mine arene kusagil, 1.2 mm on ikka sittaks suur vahe juba.. äkki teeks hoopis ketta kandilise ja otstesse keevitaks suured punnid, et koos suppordiga minema lendaks kogu süsteem..
    üleüldse teil pole mõttet siin teemas spammida, sest ma ei hakka mingit krdi 0.000000000000000000000000001 mm taga ajama.. kui kettad tulevad, siis tulevad ja esimest testin nagunii oma masina all st. kuidas ketta pidurdamis omadused on..
    trojani sugustel "suurtel" tööstus tehnoloogidel küll eemal hoida..!
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    ah trojan on vist mingi internetimehaanik. miks annad sa algul üldse valeinfot ja alles sis tunnistad et sa ei tea palju see tolerants olema peab? vähe mõttetu pole vä?
     
  17. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Lapsed , rahu . Ma üritasin selgeks teha , et ketas on ostes kõver , arvu ma tõesti ei tea .
    Lihtsalt asi on selles , et kui sa oma sinsuga kevadel kuhugile sopasisse sõidad ei pruugi klotsid eemalduda kettast :) . Ei tasu ns paukkuda igaühe kallal .
    Algul , tee selgeks , et ketas on kõver , siis hakkavad lapsed karjuma , et see on mõttetult väike arv . Tahtsin teile lihtsalt öelda , et on kõver . Algul ei usu siis tõestan seejärel vinguvad nagu rasedad nugised koos.

    Btw Arv on üldiselt esikettal . 0.159 - 0.198mm oleneb ketta suurusest .
    Ja äkki proovite naist .
     
  18. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Kuna mina seda ketast ei tee , siis ma ei viitsi ka otsida täpset arvu selle jaoks . Sest ma arvan , et see arvutatakse ketta suuruse järgi . Niiet see 1,2mm ei ole ka vale :) Oleneb suurusest .
     
  19. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    Jube naise vend tuli välja :D:D Tra peaegu 1mm oleks minu meelest siis kui oleks 0.8xx-0.9xx mm :D
     
  20. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    OLENEB SUURUSEST .

    Lisage msni , ma võin seal rääkida tõesti ei viitsi kui vahepeal mingi asjandus välja hüppab ja oma juttu ajama hakkab .
    [email protected]
     

Jaga seda lehte