Oversize ketas..

Discussion in 'Tuuning' started by Garrett, Veebr 3, 2010.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mis tsinsust sa räägid, mul ei ole üldse rollerit. Umb 0,15 puhul vahetatakse tavainimese mootorkärudel juba ketas ära. Too mingi faktivaramu välja, et tõestada, et lubatud külgviskumine oleneb ketta suurusest... Et nagu mida suurem, seda rohkem peab viskama või?

    Vaata ette keda sa siin lasteks nimetad, mõni arvab et sa paugud siin igaühe kallal.

    Mine kasvata lambaid või midagi,

    mul täna sitt tuju, kes tahab osa saada siis 53858447
     
  2. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Lisage msni kui veel sellel teemal .. Moderaatorina peaksid teadma ,et teemat ei ole mõttet läbustada .
     
  3. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Ma küsin pigem, MIlla ketast osta saab ;D?
     
  4. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    siis kui Jeesus maa peale tuleb,... :lol: ei tegelt ma lähen vaheajaks soojale maale puhkama ning pärast seda uurin edasi.. protolabil nagunii hetkel palju toimetamist.. teine kõige lihtsam variant on vana bike ketta peale teha.. südamikku on lihtne juurde ehitada ning servadest annab alati ketast väiksemaks teha..

    kaaskodanik trojan ära palun läbusta siin.. mingit eri mõõduga kõveraid kettaid küll tegema ei hakka...
     
  5. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    no mis saanud on?
     
  6. tommy975

    tommy975 New Member

    61
    0
    0
    Ketta tegemine unustatud juba? :p
    Ketaste kõverusest ka et....kes tahab jõnksutades seisma jääda (1,2mm kõverus) ,siis haamriga ketta pele lüüa vms ja ongi kõver.
    Autol mul olid ka kettad kõverad....pidurdamisel pani lausa jala liikuma (talvel läksid vist,kui tee oli täis tuisanud ja lumme sai kinni jäädud,kettad jäätusid siis kinni ka ja kui traktor tõmbas siis rattad ainult lohisesid kaasa,eks nad siis said liiga kiire temperatuurivahelduse) :roll: Seda 0.000001mm kõverust pole mõtet sisse ajada kuna need klotsid nüüd nii kiirelt ka selle tõttu ära ei kulu (loodetavasti)
     
  7. meelis10

    meelis10 New Member

    119
    0
    0
    ikka korralikult kaheksasse:D:D
     

Jaga seda lehte