OxBoW--- Yamaha Aerox 2007 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by OxBoW---, Juuli 31, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Pakkuge Sr R-e ! 8) Vajadusel vb mingi komp ka minupoolt .
     
  2. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Nii , täna sai monoseat vahetatud stock istme vastu . See esiteks pehmem tagaistujal ja kuna ma sõidan tihti kahekesi ja vahel ka ise taga siis seal kõvasti mugavam istuda ja monoseadi lõhkus ära ka see tagaistuja . Sai siis pandud gondlid ka nüüd kõik külge ja ilusti kinni ja sõbra käest sain punase tagatule klaasi , mis sobib isegi minuarust paremini sinna kui see valge mis katki läks . :p Varsti üritan pilte ka teha. Homme kokkutulekul ka kohal ilmselt .
     
  3. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    kahekesi mõtetu....ise kolmekesi tagal ükskäsi lahti:D.tglt jah. endale üldse ei meeldi kahekesi sõitmine.
     
  4. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Monoseat pole mõeldud selleks, et keegi seal peal istuks. Karta on, et monoseat katki läheb, kui keegi sinna peale istub.
     
  5. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Ma tean ju , sellepärast ära vahetasingi .
     
  6. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    A , muide täna läks paisupaak katki , mingi auk sees ja rihm ka jälle puru .
     
  7. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    :lol:
     
  8. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Seda rollerit remondid vist tihemini kui sõidad? :roll:

    Kahju hakkab sinust :(
     
  9. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Nähtud .. ilus , kena , värv meeldib jõhkralt. :) Kahju , et täna ära kadusid "kokkutuleku" lõpupoole. Muidu see , et teeme vahetust mu atvga :D:D:D:D
     
  10. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    värv meeldib:D irw:D:D:D: see pole värv see on mingi küünelakk vist pigem.

    aga täna läks poistel kõvaks lihvimiseks. 2 min pärast vaatasin olid garaazi luugid kinni:D:D:D
     
  11. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Atv olemas . :p Paisupaagi jama sai vb korda , aga pole kindel . Seda on näha , kui masina sõitma saab . Aga see , kas rihm nii ei saa katki minna , kui variotaldrikul on lõtk sees . Mai tea , ma olen selle rihmaga mingi healjuhul nädal sõitnud ja juba katki . :| Mõtlesin homme gondleid ka lihvima hakata , aga seda vaatab .
     
  12. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Muidu , varsti peaks saama selle rihma jama korda , siis võiks keegi ära osta , või vahetada :p
     
  13. anx

    anx New Member

    349
    0
    0
    tagumised taldrikud las loksuvad või on mingi täke sees kuskil.. kertkulla roxil oli sama jama, vahetas tagumised ära ja korras.
     
  14. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Ei , aitäh . A , muide täna sai pandud peale stock lenks ja gondlid . Nüüd spido puudu . Kellel on spido siis pakkuge ja parem oleks digi spido .
     
  15. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Oi jumal,niipalju jamamist sul sellega:D
    Maksa 3k kompi ja saad mu streedi endale:D
     
  16. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Ei taha streeti . Ma loodan , et saab selle vario jama korda , siis natuke ikka kestab ka . Võiks vähemalt selle hooajagi ära kesta . :p
     
  17. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Malossi kevlar x on püksirihm ?
     
  18. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Äkki aitab sellest läbust ? Keegi mode võiks puhastada teemat ja selle pasa ära kutsutada. Muidu täna sai ostetud athena rihm ja uus vario taldrik . Masin sõidab , aga nüüd saab kuskilt lisaõhku peale ja max kiirus kkuskkil 40 . Krt seda rollerit paranda rohkem , kui sõita saab . :-x
     
  19. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Nüüd ehk rihm teises mõõdus (Paksem/kitsam või lühem/pikem või mõlemat). Rihma mõõdud mõjutavad vägagi.
    Ja väntvõlli otsas olid nuudid alles? (Kui õigesti aru sain siis oli vario esimene taldrik hambad kaotanud)
     
  20. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    väike info. masin liigub 40 sest puterdab räigelt. vario tähik oli korralik aga tähik oli taldriku sees oleva tähiku koha suuremaks loksutanud.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte