OxBoW--- Yamaha Aerox 2007 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by OxBoW---, Juuli 31, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    FEil:D
     
  2. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Noh,vähemalt välimus pole k6ige hullem:D
    Tead mees:D
    V6ta terve plokk lahti:D
    k6ik osad kontrolli 1 haaval läbi ja siis pane alles kokku:D
    Selge?:D
     
  3. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Masin läheb käima , toores läheb maha ära ja siis gaasi ei anna sureb välja . Sõidad natuke ja siis järsku sureb välja . Karpa ei saaks nagu bena kätte või mai tea . Puhastasime karpa mingi kaks korda ära , aga ikka sama jama . Ei tea keegi , mis võib olla ?
     
  4. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Hm , mul atvga oli samamoodi eelmisel kokkutulekul. Pärast selgus , et bena polnud piisavalt ja sellepärast nii tegigi. Kontrolli oma benapaaki :D:D:D:D:D:D
     
  5. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Panin bena 2 liitrit juurde , nüüd mingi 3l bena paagis. Aga ikka sama jama . Bena pumba puhastasime ära , isegi bena paagi kiskusime maha ja ppuhastasime ära . Aga ikka . Voolikud on ka üle vaadatud . Kui teed topkat , siis läheb tööle ja saad sõita kuni välja suremiseni ja siis enam käima ei läe . Vändast üldse käima ei lähe , aga aku laadja taha siis pika aja peale veab käima .
     
  6. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Täpselt sama teema oli mul hiinakal kah .. sureb lambist välja , bena on piisavalt , kõik värgid on puhtad , aga ei tööta. Tükkaega starterist lasin , siis lõpuks tegi häält veits aega. Ja ega otsest lahendust polegi saanud sellele probleemile , vihahoos virutasin jalaga vastu vario kaant ja hakkas tööle lambist .. ulme. :D Aga see rox on mingisuguse needuse all sul , koguaeg midagi juhtub .. mine mingi nõia juurde , las võtab maha needuse :lol: :lol: Muidu edu sulle ja head närvi ! ;)
     
  7. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    vaakumklapp vms korras ?
     
  8. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    seleta kus see asub siis ehk oskan öelda . :oops: :| :-x
     
  9. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    vaakuklapp ehk pensukraaniasedaja maakeeli.
    sul võib olla seal miljon viga alustuseks küünal ja lõpetuseks simmerid vms... :eek:
     
  10. ol!v3r

    ol!v3r Member

    84
    0
    6
    Täna sai jah paak ära puhastatud,karbuss,vaakumklapp(toimib),voolikud ,klapid üle vaadatud jms,viga siis selline et "topkaga" käivitub ja käib tühikäigul, teed tiiru rolleriga,läheb pöördesse,nii kui pööre maha langeb ei saaks nagu bensiini peale ja sureb välja, ja enam käima ei lähe,silindri kompressioon on hea,lööb näpu eest minema.
    Ei oska enam kuskilt viga otsida,help !
     
  11. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    lisaõhku ei saa kuskilt ?
     
  12. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    küünal pekkas?,Pena filter paska täis? või mingi massi juhe lahti et vahepeal saab ühendust vahel mitte, enda zipil oli küll see jama:D
     
  13. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    tra õpi tsiteerima
     
  14. Elektrik95

    Elektrik95 New Member

    37
    0
    0
    Mdea, nägin, ei liigu eriti..
     
  15. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    Kus sa nägid ? Muidu küünal on vahetatud , pole kasu .
     
  16. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    vaatasin kogusu teem aläbi ja ma eitea kas nutta või naerda ? :| , ebanormaalne :lol:
     
  17. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    No seda ma räägin . Krt selle masinaga on ainult üks häda ja vaev . Saad korda masina sõidad ära ja järgmine päev parndad ja siis sõitu jälle . See ei ole enam loogiline . Talvel vb jääb värvimine ära ja panen selle raha mootorisse , et saada ta täiesti korda . Võtan ploki täiesti tükkideks ja vaatan kõik üle kui saan selle jama korda mis tal praegu on . :-x
     
  18. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Sa ka.
     
  19. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    erinevalt sinust ma juba oskan
     
  20. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    vaevalt, et paremini. Aga ma ei viitsi seda teemat reostada. PEACE.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte