Pärnu @ chat

Discussion in 'Pärnu kokkutulekud' started by tennu, Apr 17, 2012.

  1. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Ilm täna ei nussi siis võiks mingi kell 4 maxima parklas kokku saada. On veel käsi?
     
  2. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    kohal kindlalt
     
  3. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Runneriga olen ka isegi sõitnud :D ja ei olnud sugugi mitte halb.....


    E: kas kellelgi Pärnakatest oleks 5l poolsynt õli pakkuda(odavamalt kui "poes") 4t hiinakale, nagu maininud olen siis rolller joob õli- hetkel on väga minimaalselt õli sees....sõitnud olen nii 200-250km (pool normi oli sees, nüüd pea tühi...)
     
  4. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    kes veel tule ? dvj ajage võrrid välja kena ilm ju võiks mõned kiiremad ringid teha ju.
     
  5. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Jep, ise kasutajaga minaise platsis.
     
  6. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Nonii, pärnu rahvas kes on minemas hiiumaa trippile 20-22 juuli, siis palun endast nüüd märku anda mulle. Vaja on teada kui palju meid tuleb. Andke endast mulle kuidagi märku. Vahetpole siis kas siin foorumis või hellate 53439878. Mul oleks kõigi tulijate kontaktandmeid tarvis.
     
  7. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Eile väike tiir siis linna peal, ja Hommikul läks üle 6 euri paaki :D :D, tavaliselt läheb kolme euro ringis kuna näidik ei tööta ja tundejärgi tangin :D

    Aga muidu oli "ilus" vastuvõtt ehituse abc parklas :D lubati kohe "kolki" andA, et hiina võrril spido põhja jooksis, algul ei saand nagu pihta, mis teema on, alles siis sain aru kui "spidomeetrit" mainiti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


    Mootor sai ka omale uue "mahla" hommikul enne tööle minekut sisse-las sööb siis mõnuga :p
     
  8. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16

    Kuule Tms , mine tuuluta ennast veits. Must huumor on eilsest moes. Pohhui et panid eile oma hiina päritolu apriliaga minu MidRace'ist mööda lauluga. ära jonni
     
  9. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0

    Ma arvasin, et sa olid viisakas ja lasid mu ikka mööda :lol:
     
  10. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    xD mu risto su võrr lärmas ja edasi liikus aga üle 65 ei läind :D
     
  11. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16
    Isegi hiinakas surus ära
     
  12. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    tra ma annaks oma võrri kohe ära kui mingi hiinakas ära teeb (nii et risto võid mulle anda) jube ikka kui hiinakas teeb aprilia sr50 replicale ära millel stage6 sport pro peal
     
  13. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Ma arvan ma tunneks häbi kui mingi vana ront zip teeb su errile ära. :roll: :p
     
  14. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    zip pohhui aga mingi 4 taktine hiinakas. siis oleks putsis ma ei sõidaks 3 nädalat.
     
  15. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16

    Lilla , ,mul on racing. Veel suurem hàbi :oops:
     
  16. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    suguhaige, siis veel sitem lugu. too nüüd oma võrr mulle ära :D
     
  17. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Ja mis sa siis sellega teed ? Sa ei julgeks nkn sellega sõita. :lol:
     
  18. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16

    Õige minaise , mul võrr laiali hetkel. Vahetan reduktori laagreid ja mõtlen kas hakkan kohe gondleid tegema v hiljem. Arvatavasti tuleb terve roller mattmust , veljed ja jutud ka. Cn-partsist tulevad veel mingid jupid ka ära , nt sidurikorv mis on mul jumala kõver. Peaks emexi ka ära viima ja raha tekitama ning timmi ajama ja teid littima hakkama :roll:
     
  19. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Ära tee mingit mattmusta !! Tee ikka midagi värvilist mis paistab likluses ikka silma :p
     
  20. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Neoon roosa.
     

Jaga seda lehte