PedakROX-i Yamaha aerox `00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by PedakROX, Dets 24, 2011.

  1. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Asi ongi selles et varem shotil polnd nii head tõmmet. Ja varem lasin mingise 4k pöördepealt ss uimas. Aga vot see viimane kord lasin umbes 1k pöördpealt ja nii see käiski üle. Ja ma ei oska ültse tagal ka lasta (rolleriga).
     
  2. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Ei ärge valesti aru saage, me proovisime kohapeal, mitte sõites kas läheb vastu või mitte :lol:
     
  3. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    :lol: :lol: :lol:
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ja kuidas sinu stock tagutuli katki läks? :lol:
     
  5. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    See juhtus siis kui sõbrale tiiru andsin... :-x
     
  6. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Pole ammu teemat uuendanud aga eile sai ostetud ssp amordi kõrgendus. Vaja oleks uusi piduriklotse, väiksemat düüsi kuna vihmasel ilmal räigelt puterdab ja ei taha edasi hästi käija , gondlitele gruve ja muidugi pakkuge mulle põhjagondlit asi peab olema korralik ja võiks olla värvuselt must.

    Mõned sitad pildid ka :|
    http://www.upload.ee/image/2647315/P8300177.JPG
    http://www.upload.ee/image/2647319/P8300179.JPG
    http://www.upload.ee/image/2647325/P8300180.JPG
    http://www.upload.ee/image/2647328/P8300182.JPG
     
  7. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
  8. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
  9. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Kindel, et vihmaga puterdamine piibust tingitud pole?
     
  10. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Sul võib ka õigus olla kuna kui tegin sõidueksamit(vihmase ilmaga ja polnud põhjgondlit all) ss lõpus suri välja ja hiljem proovisin tööle panna ja läks ilusti. Aga väiksemat düüsi läheb ikka vaja. See on ju nii et kui külmalt käib gaasiga tagale aga soojalt ei käi ss on segu liiga rikas? :roll:
     
  11. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Täna sai camexist külastatud ostsin uued tagapiduri koltsid ja 70 düüsi aga see oli liiga väike mingi aeg peab uuesti minema aga müüge mulle aeroxi gondlite kruve neid läheb mul räigelt vaja :|
     
  12. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Mine ehituspoodi või kusagile sarnasesse kohta ning võta vanad kruvid kaasa ning küsi,kas neil sarnaseid leidub.
     
  13. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Kui see puterdamine aint vihmase ilmaga, siis arvata on et kas piip/süütepool....Ise sõitsin ka lauspadukaga ilma põhjakatta ja puterdas ja tõmbas ikka mõnuga kinni ( vaata ikka ennem küünal ka üle :p )
     
  14. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Neid leidub ainult üksikutes kohtades :|
     
  15. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Ma arvan et põhjakas peaks lahendama selle probleemi. Kui ei lahenda ss vaatan küünla ja piibu üle.
     
  16. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    ei tea ei usu, sest et mul ka vihmaga puterdab kiirenduses, sütüepool on ilusti hiditud, ainuke asi kuhu saaks niiskust minna on piip, aga sellest ei saa jama tulla, sest peale kiirendust on asi nii nagu ikka, pigem asi selles et mul on hetkel pigem rikas segu kui perfect, pole aega olnud et timmi panna, niiiet kui vihmane ilm on, siis saab õhku vähem, st peaks ka bena vähem saama, aga düüs on liiga suur, selle turtsub, usun et sul on asi sama, peaks leidma ideaalse düüsi, mis ei turtsuks kummagi ilmaga, muidu väike poweri vahe on, aga ega sa tänaval võidusõitu ei sõida ja osad rollerid lihtsalt reageerivad ilmastikumuutustele paremini, kui teised...
     
  17. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    Aga kylmalt on pill ülbelt tagal 8)
     
  18. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
  19. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Täna ostab isa mulle suurema düüsi kui eile ostsin loodan et see sobib :| NV läheb peale malossi multivar 2000 ja tahaks ilusti timmi saada. Kas keegi tallinnas timmib ka? Ei taha enam camexisse viia kuna mudu läheb jälle palju raha raisku :roll:
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Miks ise ei tee?
     

Jaga seda lehte