PedakROX-i Yamaha aerox `00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by PedakROX, Dets 24, 2011.

  1. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Aga selle jaoks peab kolvi välja võtma ju?
     
  2. raix96

    raix96 Member

    421
    0
    16
    ei pea ju

    võtad küünla maha ja sealt ajad sita sisse
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ei pea, küünla august lükkad nööri sisse, nii, nüüd hakkad väntvõlli liigutama, kolb hakkab üles liikuma, kuni talle tuleb vastu nöör, mis ei lase tal üles poole liikuda ja nii ongi kogu kupatus blokeeritud.
     
  4. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    AAAA now i get it. Ma mõtlesin et nöör peab vänvõllini jõudma ss see tõmbab seal blokki ja teen lahti :lol:
     
  5. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    [​IMG]
     
  6. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Hahahahahahahahhaa :lol: :lol: :lol: :lol: :D:D:DD
     
  7. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    HAHAHAHAHAHA räige nalja vend oled :lol: :lol: :lol:
     
  8. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Mind ajas küll naerma:D
     
  9. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    märk maha :) palju edu masinaga -.-
     
  10. raix96

    raix96 Member

    421
    0
    16
    Said lahti?
     
  11. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Jap silinder maas ja veits ajsu veel. Räägin plaanidest ka veits. Laupäev teeb Mjbike mul bloki täiesti lahti. Siis plaanis viia raam, blokk, veljed jne liivapritsi ss värvimisse. Nüüd on küsi märgi all see kas lasta kaidol teha süüde varasemajaks v osta süütekiil ja camexil panevad peale arvatavasti. Aga värvi lahendust ei ütle mis tuleb :p Kevadel näete v isegi talvel. Homme peaks saama uue esigondli mis mulle sitaks meeldib see on tulnud Zone roxilt 8) Plaanis ehitada tagagondlid kokku aga väga suure küsimärgi all on tagaiste mis on üks nõmedamaid asju roxi juures. Sellega nii et ei tea kas ehitan täiesit kokku nagu gondliks selle, ühendada ainult küljed et under ja tagugondlid, 3 variant ss et käepidemetega 2 versioon ja viimane on liccalt tagugondlid ühendada underiga ja tagaiste jääb nagu ta on aga see on nii ära pleekinud vms. Kui lasta koos gondlitega värvida kas jääks ss ilus?? Aga see on sitt et tagaistme kinnishoidmis koha juurde jääb rõve auk kust näeb ühelt poolt teisele. Sorri et nii pikk jutt kirjutaks sama palju veel oma plaanidest aga ei hakka ette ruttama :lol: :lol:
     
  12. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    sebi mono sinna, pole veel näinud ühtegi ilusat tagakondlit, mis kokkuehitatud
     
  13. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Aga 1 suur probleem ongi see et kui vaja saaks vedada ka. Ma ei tea kui hea see jääb aga ehitan kokku stock underiga :|
     
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ära ehita kokku, ma pole ühtegi reaalselt ilusat tulemust näinud siin rk-s. Endal ka pärast halvem, kui gondlid vaja ära võtta vms.
     
  15. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Halvem kindlasti pole ilma monota. Aga kui monoga on ss suht raske jhm :p Selleprst ehitan kokku et need tuuning underid nii kallid ja endal tuleks odavam klaasriidega teha ja mul mingi paar kolm gondlit veel katki ss saab need ka ära parandada. Värvi koha pealt ütlen seda on kahte varianti inimesi need kes peavad seda liiga tavaliseks v need kelle arust see räigelt ilus( see on minu arvamus )
     
  16. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Vabandust unustasin sind tänada :lol: :p :p :|
     
  17. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
  18. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Kena aerox :p Palju edu :)
     
  19. raix96

    raix96 Member

    421
    0
    16
    ta mõtles et undertale on kallis
     
  20. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Aitäh :p

    Mhm mõtlesin underit aga kui võtta under ja mono ss tuleks ikkagi odavad klaasriidega teha :p Kui ehitada tagugondlid kokku ja on stock under kas stock underiga jääb ilus? Endal mõte teha siuke sile v kui pilti leian ss postitan siia miukse ma mõtlen teha :roll:
     

Jaga seda lehte