PedakROX-i Yamaha aerox `00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by PedakROX, Dets 24, 2011.

  1. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    klaasriidega mõttetu ise nussida..
     
  2. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Miks pean viima kellegi kätte w?? :lol: Aga no vaatame kuidas välja tuleb :roll:
     
  3. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Kui hakkama ei saa voi teha ei viitsi siis võid mulle kirjutada,ma tegelen klaasriidega väga tihti.
     
  4. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Väga hea et on siukseid inimesi olemas 8)
     
  5. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Tänud ss kasutajale Mjbike, kes võttis mul bloki ja süüteluku lahti. Järgmine nädal on plaanis viia liivapritsi. Aga on paar probleemi pidurivoolik on suppordi ja pumba küljes räigelt tugevalt kinni, esiamordid ei tea kuidas neid täiesti lahti teha ja amordiprillide küljes on see pulk vms see on, et kas see peaks lahti tulema?
     
  6. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Amortide kätte saamiseks kõigepealt keerad need poldid lahti mis seal hargil kummagil pool on, seejärel võtad amortidel ülevalt stopperrõngad ära ning ss painuta veits kruvvariga seda pragu mis on seal, kust poldi lahti keerasid ja ss peaksidki amordi kätte saama.
     
  7. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Väike up ss üle pika aja, varsti peaksin saama 21mm karpa. Ja millalgil teen pilti uuest esigondlist mis tahab kõvasti tööd. Kui keegi teeb soodsalt ja hästi porti silkule ss PS, plaanis silku ära portida kui uut silindrit ei saa. Tahaks selle kuu lõpuks kõik kokku panna peale gondlite, vaja on teha ss: asjad liivapritsiks ette valmistada ss kohe pulbrisse, osta c4 laagrid, s6 sport gaasi(pakkuge), silindri tihendid, uus küünal, uus kolvi rõngas, summutile uus vill sisse panna, carbonist klapilehed panna ja sport väntvõll osta, ss pm aint kokku panemis vaev ja masin peaks töötama. Loodan et jõuan oma plaanidega valmis, tahaks kokkutulekuks valmis saada 8)
     
  8. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    S6 sport gaasi koos trossiga ikka.
     
  9. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ma ei näe sul sellist seti et c4 laagrite peale raha raisata? c3 vast mõistlikum
     
  10. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    c4 paremad ka ja miks ei või panna, tegu ikkagi mid race silindriga. Ja kui ma uut silindrit ei saa ss läheb see porti ka veel nii et üks põhjus veel miks panna c4 laagrid.
     
  11. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Sul arendab niipalju pöördeid see asi, et c3 laagrid lendavad õhku vä ? Kui silku kuulub midrace klassi siis see ei tee sellest mingit üüber asja.
    Aga no eks igaüks ise teab mis endale sisse topib, ma hoiaks küll igastahes raha kokku.
     
  12. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kui mul juba mootor laiali on ss parem panna paremad laagrid ka sisse, mingid jutud käisid et tartus pidi saama c4 laagreid 6 euri tk aga ei tea kas see tõsi on. Keegi oskab kommenteerida?
     
  13. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    On lastud c3 laagritega highend silindrit ja pole midagi juhtunud,niiet vaevalt su masin nüüd need ära sööb.
     
  14. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    endal ka c3 midrace'l, ei ole midagi juhtund

    licalt mainin.
     
  15. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    Tõsi jutt.
     
  16. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Peaks mõne tartukaga rääkima äkki ostaks mulle simmerid ja laagrid ära hiljem maksan kinni, kui keegi tartukatest oleks nõus mind aitama ss PS. Täitsa usun et c3 peavad vastu aga kui nii hea hinnaga tartus c4-jad ss peab ikka ära võtma 8) Aga palju maksavad ss c3 laagrid?
     
  17. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    sain brauerist 20€ c3+vändasimmerid
     
  18. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Viitsiksid mulle sealt poest sebida c4 laagrid ja simmerid vb ka reduktori laagrid?
     
  19. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
  20. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    tra kui räämas lenks
     

Jaga seda lehte