PedakROX-i Yamaha aerox `00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by PedakROX, Dets 24, 2011.

  1. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    pane 2 naela otsapidi läbi sealt natuke, teise otsa pane naelte vahele mingi klots ja siis naelte keskosast suru näppariga kokku näiteks, või leiuta ise midagi, neid viise stopperi jaoks on palju.
    häda korral olen 2 kahvliga ka saanud stopperi paika
     
  2. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    a plät pane traat läbi mõlemast august ja keera üksteisega risti ja hakka keerama kuni stopper koos, võid niisama ka proovida sikutada :|
     
  3. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Nii palju sain venitada seda stopperit kokkupoole, kuni traat katki läks. Kas midagi ei juhtu kui stopperit seal pole? Ja mulle tundub et seda ei saagi sinna sisse, see jööb suureks :roll:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Sellist stopperit te hui saategi sinna sisse. Vale stopperiga tegu, selgelt näha.
    Stopperit pole, siis mingi aeg jookseb simmer pesast välja.
     
  5. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kas Camexis on sellist stopperit?
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    +372 6818790
     
  7. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kokkutulekule ei jõua :-x :-x :| :|
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
  9. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kas keegi oleks nõus panema silinri peale ja squish paika ? Hea oleks Tallinnas või lähiümbruses.
     
  10. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Silinder peal, squish enam vähem paigas. Pakkuge tagatuld suundadega, variopoolset simmeristopperit ja võite ka 19 v 21mm karpat pakkuda.
     
  11. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Pakkuge parempoolset nupukonsooli koos gaasisüsteemiga!
     
  12. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Helistasin just yamaha esindusee ja küsisin selle stopperi kohta, vastuseks sain nii, et ta pole ühelgi aeroxil seda näinud ja ei tohiks olla ka. Nii et see 3 nädalat v rohkem ootamine ei tasunud ära :-x
     
  13. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Ega midagi ei juhtu kui võtsin õlipumba ära? Sellepärast küsin, et sinna jääb nüüd auk.
     
  14. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    no tra ma ütlesin et see pole võimalik et mingi stopper sinna kaldus pinnale läheb
     
  15. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    ei juhtu midagi :)
     
  16. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kuidas rihma peale saada? Piduripumba kaaned ei tule mul ära kruvidel nuudid vms maas, kas oleks võimalik täita pidurivedelikuga nii, et kallata seal otsast sisse kuhu kinnitub pidurivoolik?
     
  17. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Hmm topsikaaned? mul olid ka roxil maas koputasin tähiku sisse ja keerasin lahti ja ei riku kaant ;-)
     
  18. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Rihma paned kõigepealt tagumistele taldrikutele peale ja siis vead ette variaatori puksi peale. Ja seda teist asja ma ei hakka kommenteerima.
     
  19. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Nüüd on mootor koos aga üks väga suur probleem on see et kui vario kinni keerata ss see ei liigu, kas viga ei või olla starteri kuulide puudumine? Pakkuge neid vedrusid ja kuule.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Mul ka kuulid puuduvad vabajooksusidurist, aga kõik töötab ilusti.
     

Jaga seda lehte