PedakROX-i Yamaha aerox `00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by PedakROX, Dets 24, 2011.

  1. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Saaks veel ilusti timmi ss võib rahus sõita, koguaeg on masin timmist väljas. Kui normaalset timmi saab ss teen pilte veidike :p
     
  2. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Oskab keegi aidata????? Panen gaasi põhja ja hakkab puterdama kuni umbes 30-ni ning edasi enam ei liigu lihtsalt puterdab :| :|
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Viska suurem düüs- vaevalt et puterdab, vast jõnksutab nagu...
     
  4. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Puterdab
     
  5. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kui vahetasin suurem düüsi vastu ss läks halvemaks ehk ss ngu praegu aga enne seda oli väiksem düüs ss käis paremini aga ikka puterdas ning kui mäest alla sõitsin sai alles hoo taha ning hakkas edasi liikuma.
     
  6. WilliamW

    WilliamW Member

    153
    0
    16
    Loogiliselt võiks siis ju väiksemat düüsi proovida?
     
  7. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    19mm karpa ning praegu on 65 düüs, see pole loogiline
     
  8. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Peaks proovima veel väiksemat düüsi?
     
  9. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    Laena kellegilt 17.5 karpsi ja proovi.
    V siis kui hoo sisse sai ja ei puterdand enam, äkki hoopis survekas?
     
  10. WilliamW

    WilliamW Member

    153
    0
    16
    Ega see timmimine toimubki katse-eksitus meetodil. Proovid, kui valesti on näpid midagi ja proovid uuesti. Sry kui ma väga lolli juttu ajan
    :oops:
     
  11. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kui ilm ilusaks lheb ss proovin uuesti, enne seda kui sõrmlaager kotti jooksis, läksin rolleriga sõitma ning lampi hakkas puterdama. Samas ka ei taha ehku peale uut survekat ostma minna. Tõsi timmimine toimub ainult katsetamisel aga kui praegu juba on 65 düüs ning peaks veel väiksema panema ss on küll midagi valesti.
     
  12. m6nx-

    m6nx- Member

    219
    0
    16
    Mul samateema,et puterdas,mul oli sidurivedrudes häda,segu paigas aga gaasi annad hakkab puterdama,ja kui hoog sees,siis pole probleemi.
     
  13. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Täna panin uuesti 65 düüsi sisse ennem oli 72 ning õhukruvi oli täiesti sees ss hakkasin mõtlema et kui saab palju õhku peale ss segu on rikas, no keerasin välja, nüüd kohapeal pm vaevu käib aga on räigelt tunda et pöördesse käib paremini. Kahjuks tööle lheb nüüd üli sitasti. Kui bloki camexisse viisin ss ütlesin et vahetaksid siduri ja survevedrud ära aga muidugi nad unustasid ära, öeldi et neil võistlus masinal 3a peal olnud et peaksid korralikud olema. Aga kuu alguses peaksin veits palka saama, tahaks kellegi kätte viia timmimise ning osta peale 21mm karpa(PAKKUGE). Tegelt võibki vedrudes olla kuna lampi ei lähe segu paigast ära kui näppinud ei ole. Oleks tore kui keegi pakuks tallinnast timmimis teenust, tuntud inimene peaks olema!
     
  14. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Miks su sõber MJBike nüüd ei aita? Ütleks veelkord ära
    RIKAS SEGU - PALJU KÜTUST, VÄHE ÕHKU(PUTERDAB)
    LAHJA SEGU - VÄHE KÜTUST, PALJU ÕHKU(POOB)
     
  15. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Sa juhuslikult muutsid oma segu lahjemaks, kuid kinnise kruviga ei saa kindlasti masin rohkem õhku, vaid just vähem ehk segu läheb kangemaks ning puterdamine võib veelgi süveneda.. Kui asi suht lampi juhtus, siis mina prooviksin ikkagi uut küünalt kõigepealt, enne kui karpa kallale läheks.
     
  16. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Mis veelkord??? esimest korda mainid seda, vähemalt minu teemas, vabandust väga et läks sassi aga no peaasi et paremaks läks. Uut küünalt olen proovinud aga mingeid vanu, homme proovin tutikat küünalt.
     
  17. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    segukruvi töötab ainult tühikäigul ja muudab masina algust erksamaks juhul kui see on õiges asendis, rohkem rolli sellel kruvil pole

    http://all-offroad.com/main/wp-content/uploads/2014/03/jet-chart.jpg
     
  18. Matteb

    Matteb Member

    128
    0
    16
    hämmastav et peale 60 lehte see asi ikka eisõida

    /viewtopic.php?f=47&t=101742

    mul on stock ja 21mm ja 60 düüs sul peaks vähemalt mingi 100 düüs olema (eeldan et 70cc ei viitsi teemat lugeda)
    osta uus küünal pane 100 düüs ja hakka kruve näppima lükka kohalkäik enamvähem sisse et täriseks ja siis näpi segu
    kui enamvähem liigub näpi nõelaastet nii kuidas paremini liigub
    kui küünal must pane väiksem küünal pruun on timm küünal valge suuremat vaja
    norm koonukas ka pane
    vario võiks enamvähem timmis olla kui seda teed( pommikindel variant punane survekas punased vedrud ja rullid vastavalt)
    ma pole kõige targem inimene aga ma teeks nii
    pane puhast bena ka sisse ja silma järgi õli ära pane

    uut küünalt pole ära hakka midagi tegema puterdamine tihti küünla süü
     
  19. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Palun kirjuta kirjavahemärkidega. Siis oleks tekst palju kergemini loetavam. Muidu väga õige jutt. Edu ja jaksu omanikule!
     
  20. Matteb

    Matteb Member

    128
    0
    16
    Kirjutasin kiirelt las ta olla
    ja üks asi veel, ära vii kuskile timmimisse loobid raha nahhui lihtsalt tee ise kui sul huvi asja vastu on, kui pole anna roller kellelegi kes viitsib tegeleda
     

Jaga seda lehte