Pekk-i Aprilia SX 80

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by pekk, Aug 30, 2009.

  1. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    Edaspidi Tarjo sellise jutu jaoks kasuta ES-i
     
  2. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    upsin siis veic teemat j2lle,nimelt sai mõned jubinad jälle tellitud..samuti on kohal Koso spidomeeter.turule on tulnud ka amordikõrgendus,mõtted liiguvad sellepoole ka .samuti peatselt hakkan kettaid värvima punaseks.mootori poole pealt on ideed ka muutnud,tuleb hoopis airsal 80 silinder koos 21mm black edition karpaga...Kui keegi teab kus tallinnas saab hea hinnaga kvaliteetset sadulasepa tööd siis andke märku,nimelt plaan istme kate välja vahetada mustaks..
    xenonite teema pealt mõtlesin et välismaal mopi tuunimise kutid kasutavad ka sellist sokklit mis on tegelt audi omad,sest seda ba20d ei ole licalt saadaval xeononitena(lähi ja kaugtuli).Nemad teevad seal kinnitused liimiga ja nugadega,niet teevad pesa õigeks suuruseks ja kinnitavad mingi tugevama liimiga,see pole kül tegelt hea viis mu jaoks neid teha,sest sõidan tihtipeale kruusateede peal ja ega see liim kõvasti vastu ka ei pea põrustustele..vahepeal mõtlesin ka kodarad osaliselt punaseks värvida...suhteliselt normal efect võib jääda vaadates..
    eks mingi aeg jälle uuendan..
     
  3. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    Nii ,kätte sain siis täna pärastlõunak,polisport porilaua,koso funktsiooni displei,stage6 kütteanduri,xenon effect pirni ja stage6 piduriklotsid.Veel vaja osta airsal 80 silinder ja 21mm blac edition karbuss.Kui raha üle jääb siis ka veel üks kaunistav koso spidomeeter.koonusfiltri panin ma müüki,seega vaadake mu müügi teemat. E5 ei sobi eriti välimuse poolepealt ja nüüd kaalun juba seda ,et mõtlen midagi originaalfiltriga ette võtta,niet kes jagab seda biiti kuidas seda nö paremaks teha andke märku.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    Airboxi musta õhu poolele avad sisse et õhk kergemini sisse pääseks.
    Puhta õhu poolelt tee õhu tee filtrist karbussini võimalikult takistustevabaks - eemalda teravad servad, vajadusel paigalda jämedam lõdvik.
     
  5. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    mõeldav asi juba,selle kütuse näikul jookseb tagant välja mingi 4 juhet millest üks läheb akule,teine massi ja kui 2 ülejäänud kokku panna läheb warning tuli põlema,et kuidas ma saan ta andurina näitama seda taset,anduriga ühendamise juhtmed puuduvad täiesti..
    eemaldatud sai ka esikondli punane kleeps... masin peaks tulema midagi nt puzo sr vms,musta värvi ja vihast..sadulasepa juures sai hinda uurimas käidud,hind on üsna suur ika.. raffas vaadake mu müügiteemat ja ostke asju,kui tahate proje arengut näha.hinnad olen teinud nii väiksed kui üldse võimalik,samuti tellige mu kaudu ka siis jälle proje areneb mingilmääral..Tulemas on uus lenks 22mm mustavärvi koos 22mm kinnitustega.. ja ka sportgaas..
    [​IMG]
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    Selle küttenäidiku koha pealt loe juhendit. See on kõigi asjadega kaasas või siis on karbil õpetus, raske uskuda et paljas jubin ilma mingisuguse infota müüakse poest.
    Arvan et kui sul paagis andurit ei ole, siis ei saa kasutada seda. Nii taset kui ka hoiatustuld toimetatakse anduri järgi, mis on paagis.

    Palju odavam ja vähemalt toimiv lahendus oleks olnud paagile alla ja üles stuts kinnitada ja läbipaistev kummivoolik nende vahele, et taset näha. :lol:
     
  7. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    Paagis on mul andur,juba algusest peale on olnudl,õpetust ei ole veel tähelepanuga uurinud,kuna asju ei pane veel niipea peale...paigaldasin ka aluvõrestiku taha kondli avadesse,jalatoed said uue musta effektse värvi ja kumminbad sai ka eemaldatud jalatugede pealt.
     
  8. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 08

    [​IMG]

    Tegemist siis stock silindriga mis sõitnud 5000km,paistab vägagi korralik. Võtsin värgi lahti kuna oli vaja karburaatori soojendus kinni panna.
    Kosost ka siis üks pilt.
    [​IMG]
     
  9. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    Stock õhufiltrit teed vabamaks, siis annab tulemust küll. (Lisa avasi, red sponge, jne)
     
  10. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08


    Jep plaanis ongi teha seda vabamaks,mis see red sponge.... :oops: ?
    Vaheajal võib näha masinat liikumas kuresaares...
     
  11. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    malossi svamm mis laseb paremini õhku läbi kui stock svamm
     
  12. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    Ok,muidu on müügile tulnud ka sellinne õhufilter millel on kohe lisa sissevõtu avad.. ei tea peab vaatama ja mõtlema..varsti ka uued pildid kui kososd ja asjad paigaldatud.. Koguaeg muutuvad mõttet ka mootori poole pealt,ei tea kas paigaldada 80 + cc või lihtsalt 80cc.80 + cc kaasneb see,et pean pikemat aega 50cc mootoriga sõita..Samuti on plaanis mingid uued sidurikettad jms ehk polini omad vms.. ja võibolla prooviks isegi selle mingi turbosüsteemi asja ära millel käib õhufilter otsas..
     
  13. Sharp

    Sharp New Member

    277
    0
    0
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    lenksu pealt pole sul pilti tehtud kuidas need koso jullad seal välja näevad?!
     
  14. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    Neid pole mul veel paigaldatud,vaheaja alguses teen pildid kui on peale pandud need;)
     
  15. Sharp

    Sharp New Member

    277
    0
    0
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    okei.. jään ootama .. Tahaks enne näha kuhu kohta sa need sinna lenksule topid ja kuidas need välja näevad. Kui need on OK siis tellin enda sxile ka ;)
     
  16. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08


    Jep ja kindlasti tuleb nüüd ka malossi red sponge,uurisin hinud,mingi soti kanti ainult.. ainukene jama on praegu ,et masin ei taha käivituda kohe üldse mitte.
     
  17. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08


    Tahaks teada ka red sponge svammi kohta. Kui ma paneks selle oma dt-le näiteks. Siis kas ma saaks suurema düüsi ka panna ??
    Praegu 63 aint ja mul pole karpal segukruvi et timmida. Õhuvõtu avad mul piiratud ei ole, karpa õhuava ongi nii väike. Aga kui see õhku paremini läbilastev svamm panna, kas siis saab rohkem õhku peale ja saaksin suurema düüsi ka panna ?

    Tafk: Selliste juttude jaoks on HELP@chat või PS!
     
  18. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08


    Jah,ma usun küll
    E: SAi täna ostetud uus NGK racing küünal ja plaanin ka vaheajaks suuremat hammakat ette.Lisan porilauast ka ühe pildikese..
    [​IMG]
     
  19. Sharp

    Sharp New Member

    277
    0
    0
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    mitmene hammakas sul ees on ? mul endal on 15-ne ja probleem on selles, et ei jõua esimese käiguga normaalselt kohalt ära minna , aga siis kui tahhokas on poole peal hakkab jõhkralt rebima. Peaks endale vist 13-nese hammaka soetama, et ehk läheb siis kohalt paremini minema.. :eek: 15 hammakaga sain muidu tippu üle 100 km/h kätte .
     
  20. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    Re: Pekk-i Aprilia SX 50cc´08

    15 on vast juba liiast, mul on 13 paras ja 14 on juba minu jaoks liiga uimane, mul yamaha, ei tea kuidas apriliaga lood on.
     

Jaga seda lehte