Peol lõhutud rollerid

Discussion in 'Jutud' started by c4n0n, Nov 9, 2007.

  1. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    to individual: mis su isa nimi on? , tahan teada kes sihukese tegi ? :lol: :lol: :lol:
     
  2. Hawkair

    Hawkair New Member

    46
    0
    0
    ma võtsin sõbra rolleril mootoribloki alt kui ta täsipeaga magas ja tüüp hommikul vaatas "ohoo". NO ja macroflexi oleme ka sumpsi lasknud aga seda suht tihti.
     
  3. Scumb4g

    Scumb4g Bännitud Bännitud

    62
    0
    0
    Jeps. Seda teeme suht tihti ju, Joanni rolleriga oli eriti hea veel. :D :D Mina, GReddy ja Hawkair oleme ikka aktsioonis pidevalt, meid näete siis võite tere ka öelda. =) 3min ja mootoriblokk alt ära! :D
     
  4. individual

    individual New Member

    71
    0
    0
    MINA ISIKLIKULT POLE SELLIST POSTITUS TEINUD!!!
    keegi minu lahe sõber on kirjutanud midagi äärmiselt naljakat oma arust !
    vot
     
  5. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    mul tõsteti roller peale kooli parklas teise kohta :oops: veits aega otsisin kõik naersid aga siis leidsin üles ja tõmbasin jehhi :D
     
  6. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    Nh mul otseselt rollule pole midagi tehtud, kuid on võetud rollu pealt sõidukindad ja need lihtsalt pooleks lõigatud. Keegi üritas kõva mees olla.
     
  7. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    sõbral oli ratas jäetud poeette ja kui tagasi tuli sis, OHHOO, keegi oli ratta sadulale nuga andnud. mis tega, leidub selliseid tüüpe :-x
     
  8. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    1-e tüübi roll (suzuki sepia) tõsteti sinna laste m2nguväljaku ( selline kaar redel vms ) sinna peale :D, siis liccalt heale sõbrale nati teipi sumpa ette, siis vend k2ivitas , ja ei l2ind naq , siis vend pani et: Ma tean mis viga , gaas ei tööta :D
     
  9. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    Nh aga Mac, need ei juhtunud pidude ajal juu, vahet ple tglt. Kino sai! 8) :wink:
     
  10. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    hull pidu oli siis ju kui hentsil sumps teipi sai :D , lev j6i viina seal ju :lol:
     
  11. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Aga mina ei ole nii loll, et lähen rolleriga peole.
     
  12. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    mul võeti peegliseest peegli klaas ära :D ja siis ükskord sülitati ostmele :S piiks
     
  13. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
     
  14. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Kuulsin kunagi sõbralt et ühel kuseti rolleri peale peoajal. :lol: :lol:
     
  15. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    pidudel pole midagi olnud, aga üks vend kuses enda sünnipäeval rõdu pealt GIN-i joodiku SR50 peale :D :D
     
  16. steven132

    steven132 New Member

    2
    0
    0
    No Jah,mingi mul s6bra sõbra hiinakale yks vend lihtsalt jobistas rolleri peale :? .Oli õelnud et mis teha kui see v6rr nii j6hkralt meeldib,suht hull naq :? :? :? .Ma ei saa aru kust sellised tulevad.
     
  17. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Too " Gini joodik" julmalt lahe vend ju, pealegi pole ta mingi Gini joodik ju, homo:D
     
  18. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
    ei taha ego olla aga kuna ma pole pika jutu vend siis juhtus nii et üks sai nukkidega vastu hambaid kui mu kondli kinnituse ära lõhkus kooli ees mingi suvaline tölpar oli.... ja üks sai kiivriga näkku õrnalt kuna lõi visiiri mul katki sest killustiku sees ratta all ringi lasin kiiver oli ise 4000-

    A jaa koolis juures pandi o,5l coca pudel ka klapikaane juurde mis loomulikult läks kuumaks ja pudeli sinna külge sulatas:D
     
  19. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    keegi lõi eile tagumise suunaka sisse ja killu tagu tulest kah välja kooli jõulu peol ....:( aga nuh plaanis oli see ära vahetada küll aga mitte praegu nüüd lihtsalt tuleb ära teha
     
  20. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    ühel tuttaval kuseti kiiver täis
     

Jaga seda lehte