Peol lõhutud rollerid

Discussion in 'Jutud' started by c4n0n, Nov 9, 2007.

  1. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    mul cpil topiti sumps paberit täis, tuli löödi sisse ja kruvid kummi sisse kui maja ees seisis:D:D
     
  2. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    Eitea teil on ikka vist igalpool nii taunid inimesed. Otepääl olen sitaks käinud möllul aga ainuke asi on see, et kui keegi täispeaga peale toetab siis on roller olnud kukkumisäärel, siis sõbrad tõstavad tavaliselt paremasse kohta. Koolis pole kah hullu, otepää elajajaid tean pm kõiki ja kui midagi lõhutud tuleb see tavaliselt välja.
     
  3. M!Q

    M!Q Member

    205
    0
    16
    Mul koolijuures pole kordagi mingit jama old, peale mõne korra, kui paar klassivenda naljapäeast minu ja siis veel kolme klassivenna rollerid on ühest kooliterritooriumi otsast teise vinud:D
    aga see oli naljakas;)
     
  4. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Hmmmm minu sünnaeg kui ma korra ära käisin poes siis mul sõber pani mu rolleri šhašlõkki vardaga tööle ja lõhkus porilaua ära.
    Hmmm Palamuse peal ükskord lõhuti mu tsinsul esituli ära keegi oli sisse kukkund vms.
    Aga meil koolis ka eriti ei näpita masinaid vb mõnikord mõni tatt istub peal kujutab ette kuidas sõidab ja aga niikui rolleri tööle paned on rahvas kohal ja kohe "anna sõita anna sõita, tee üks ring mulle vms" vahel ajab selline asi suht närvi
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Mul on ka koolis juures tatid suht tihti istuvad peale, siis lähed lõugad jooksevad.
    midagi hullu ei ole juhtunud ,ühe kriimu sain juurde
    Ja üks kord oli keegi mu spidoka 20ne sendiseid täis toppinud 8)
     

Jaga seda lehte