peremehe bmw 318is, 103kw, 1993.a.

Discussion in 'Lugejate autod' started by peremees, Nov 28, 2009.

  1. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Muidugi, idiootsuse tipp piinata siukest autot selleks ja siukese mootoriga. Tekib vaid üks küsimus: Milleks?
    Mingitel " tatikatel" jääb tõesti võibolla suu lahti... ketsi vms võib siksida ka suitsetada
     
  2. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Ma tahan näha meest, kes 316-ga driftib meil. Palun videot või pildimaterjali aitähh.
    Et OT poleks, siis tõsiselt kena 36 on tõesti. Ma igapäevaselt silma peal ei hoia, aga kusagilt lugesin et tahad kapotile selle nahateema vms uuesti tagasi panna ? Ilma on igatahes parem. Vabandan juba ette ära, kui see sul mõttes ei olnud või sellest juttu oli. Aga viimati jäi nagu silma, et sul oli plaanis tagasi panna see.
     
  3. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    316'ga driftijad :lol: :lol:

    Aga tegelt ma tegin üldse nalja, aga selline arutelu läks lahti :D
     
  4. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
  5. kevyn

    kevyn New Member

    863
    0
    0
    See nüüd küll mingi drift pole. isegi golfiga saab nii ringi libistada :D
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ülikõva drift... :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  7. Össs

    Össs New Member

    203
    0
    0
    ma võin oma 1,9 diisliga samasugust trihvti teha :lol:
     
  8. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Diisliga jääb vähemalt must jutt maha :lol:
     
  9. Petz

    Petz New Member

    268
    0
    0
    Tõsi :D
     
  10. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Sõber pole mõelnud sul võistlustel osalema hakata vms ? Suht hästi laseb drifti
     
  11. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    kulla noormees, palun vii end kõige pealt kurssi sellega, mis asi drift on üldse.. ilmselgelt sul pole sellest õrna aimugi.. sellist porri võin ma aiakäruga ka korraldada
     
  12. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Freezer sa ei oleks pidanud seda siia ültse postitama. Ma arvan, et saad sellest ise ka nüüd aru kui mõttetu tegu see oli :lol:
     
  13. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    eiei, hea et pani, sõber driftib ju, nüüd kõik näevad annet :)
     
  14. reiksk

    reiksk New Member

    102
    0
    0
    Eesti talent ! :lol: :lol:
     
  15. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    irw, idukari koos v. See on esimene kord kui vend rajale läks. Eks tee golfiga drifti ja võta linti ka, huvitaks ennastki kuidas sa driftid sellega. Ma räägin, et see video on väga valel ajal tehtud ja ei näita midagi, liht postitasin selleks, et ka 316 on võimalik kontrollitud külglibisemist teha. Jõudu jääb puudu ikka, aga saab hakkama. Pärast kõva 2 paari rehve puruks laskmist tuli väga hästi välja 316 kohta. See video on väga weak, ma ei ütlegi, et see seal mingi driftimine on. Aga see mis lõpuks oli, see juba oli drifti moodi :)
     
  16. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    drift :eek: dafuck tüüp.
    mina näen seal ainult alajuhitavust,vahest peksab ülejuhitavust ka vahele.
     
  17. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Freezer sa oled siin foorumis juba päris kaua olnud, sa peaksid juba aimama, mis siukese video ülespaneku tagasiside siin on :D
     
  18. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Ei lootnud, et kõik ka türamürad on ja arvasid, et ma siia maailma tasemel drifti panen kus isegi korraks ratas ei haaku...
    Eesmärk oli, mitte see, et oooo driftib, vaid see, et ka 316 on võimalik midagi teha :roll:
     
  19. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    see ei ole ju drift, see lihtsalt mingi libisemine .. mida saab iga autoga teha, olenemata mootorist, keerad jõuga kurvi ja ongi olemas
     
  20. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    tra keegi ei ütle midagi atlantise kohta, tulge kardikale vaatama , see video ei tõesta mitte sittagi tegelikkusest. see mis tegelikult seal tehtud sai pole kuskil lindipeal. tahaks näha et mõni vend temast üle oleks 1.6 mootoriga. kui keegi annaks talle 2.5 mootori mis kolmese pealt siis näeksite drifti ka, 1.6 ga kurvist kurvi natuke võimatu lasta võimis ? arvata võib et keerad jõuga kurvi, siduriga pöörded lakke et tagasilla plokki saaks muidu vabsee võimatu ju, mingi 4.0 v8-ga jah saaks gaasiga külje ette
    ajaa kobige see pühap kardikale siis, ECC võistlustele, pärast vaba rada, saate mõõtu võtta.
     

Jaga seda lehte