peremehe bmw 318is, 103kw, 1993.a.

Discussion in 'Lugejate autod' started by peremees, Nov 28, 2009.

  1. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    no vot, ütlesid siin ise ka ära, et lahja mootoriga ei anna driftida ja punkt
     
  2. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    arvata võib jah, mul 2.5-ga ka raske kurvist kurvi peab ikka punnitama, pühap äkki video siis saate aimu mis tegelikult toimub :D
     
  3. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    .. kogu vaidlus seisneski selles, et keegi väitis, et 1.6 mootoriga annab ka driftida.......
     
  4. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    norm ju
     
  5. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    hahahaha, ktm77 ise mainiski ju et sõber laseb 1,6'ga drifti, nüüd sai puid alla natuke kuna sõber ei suuda ikkagi 1,6ga driftida ja nüüd ütleb ise ka et ei saa, no normaalne värk :D:D:D
     
  6. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    freezer sai puid alla oma videoga :D
     
  7. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    peab vist Zaz V4 poweriga kõigist tagal üle sõitma :lol:
    kunagi ei saada jutust aru :D
     
  8. Össs

    Össs New Member

    203
    0
    0
    nooh nüüd ootaks videot, kuidas sigulliga tagal lasete....
     
  9. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    kes sigullist rääkis :eek:
     
  10. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    owned :D
     
  11. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    haha, pmst ma olen loobunud isegi 1.6'ega rehvipõletamisest, ei viitsi mingit herko staili teha ;) Märja ilmaga veel saab lasta, aga minu jaoks on auto sõitmise jaoks mitte mingi kässariga drifti jaoks :D Selle jaoks on teised pillid ;)
     
  12. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Omang missugune eksole, minge driftige oma 1.6 -tega edasi ja ärge targutage siin enam.
     
  13. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Ma driftin parem 1.2ga. Aga seda jäärajal :D kuskil pole kirjas, et drift on asfaldil kontrollitud külglibisemine. 8)
     
  14. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ma vaatan, et sa hiilgad enda drifti teadmistega? Oled mõnes drifti trennis või võistlustel käinud üldse? Tead mille eest driftis üldse punkte jagatakse? :lol:
     
  15. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    peremehe auto teema on nagu CHAT juba..
     
  16. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Oled sa ikka kindel, et ei ole ? Kui sina silmaring on nii piiratud ja kaugemale sa Rolleriklubist ei näe, siis tõesti pead sa kusagilt abi otsima. Tee endale selgeks termini drift tähendus.
     
  17. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Kontrollitud külglibisemine :) Rolleriklubi foorum on paras naljakoht, kus põhiline on teiste kallal võtmine. Siit ma küll mingit kinnisideed ei leia, et ma siin kinni peaks olema. Ütled üht, hakatakse mingit muud mula vastu ajama.

    Massu keegi pole rääkind driftivõistlustest ega punktidele driftimisest. Ära keri teemat mujale. Võiks selle mõttetu juramise ära lõpetada siin teemas v mis.
     
  18. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    ärme lõpeta, siin niigi igav muidu :lol:
     
  19. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Drift kui autosport ongi võistlus mis tähendab võimalikult suure nurga, kiiruse ja täpsusega juhtida auto külgees kurvidest läbi ning seda tehes maksimaalsete show elementidega ehk siis võimalikult palju suitsu.

    Jäärajal talvel lollitamist ei saa kindlasti lugeda driftiks. Kogu moos! :| :roll:
     
  20. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Liigute teemast korralikult mööda :| Edaspidi kasutage PSi.

    Igatahes, peremees,
    Ei pannud tähele, aga kas nüüdseks M stange korras ning külge kruvitud, või asi tegemises veel ? :p
     

Jaga seda lehte