Piirajad

Discussion in 'Tuuning' started by juhan1992, Apr 8, 2008.

  1. [P]r!!T

    [P]r!!T New Member

    20
    0
    0
    k6ige m6tekam on roller lahti v6tta...plastikud pealt 2ra ja siis hakkad vaatama igale poole ja proovima ja aju kasutama...kas sumpsis on mingi v2ike koonus sees mis ava v2iksemaks teeb..nii mida kyll suurem v2ljalase annab....2kki 6hu kollektori sissev6tt on liiga v2ike..mida annab kui rohkem 6hku juurde saaks...aga mis juhtub kui liigapalju 6hku peale saab ? :D..j2rjest nii hakkad tegutsema :D jagad 2kki rollu ehitusest kh midagi 2ra :D

    kui ma 1. korda rollu plastikud maha v6tsin oli ...WTF nii v2ike mootor ;)
     
  2. C2mmiQ

    C2mmiQ New Member

    4
    0
    0
    kas seda pilti ei saaks natuke selgemalt? et kas see klemm kuskil isoleeri all muidu?
     
  3. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    võtsin karpa kaane maha ja sain nõela ka kätte aga ma küll ühtegi astet ega muud teemat millega nõela tõsta saaks ei näinud. rolleriks freedo1
     
  4. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
     
  5. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    kas sa rumal oled ? nõelal on sihukesed sakid sees ja seal on mingi väike pleki tükk toda tõstad
     
  6. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    esiteks ma pole üldse rumal vaid targem kui pooled meist . teiseks sellel pole mingeid sakke ega pleki tükke millega seda teha. selles suhtes keegi minust targem, kes elab tartus võiks seda asja vaadata. ma oleks väga tänulik. :| :p :oops:
     
  7. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    ma teen pilti ja siis näitan sulle
     
  8. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    oled juba pilte jõudnud teha?
     
  9. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    digikas paneb segast pildid tegin ära aga arvutisse kuidagi ei saa
     
  10. dorpat12

    dorpat12 New Member

    18
    0
    0
    Kus asub CPI GTR-i piirajad ??
     
  11. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    cpi-del on tavaliselt variaatoris
     
  12. paul94

    paul94 New Member

    152
    0
    0
    tee juba karpast pilt,ma tahaks ka näha.
     
  13. Hentsy

    Hentsy New Member

    68
    0
    0
    Võtad karpal selle musta kaane maha- 2 kruvi. Ole ettevaatlik, vedru võib välja hüpata. Tõstad vedru ja kaane eemale, võtad selle kollase tihenditega junni välja. Sinna sisse jääbki nõel. Nõela peal on veel üks valge junn, mille ümber vedru läheb. Nõela all on üks väike kummitihend. Nõela ülemises osas peavad olema sooned, ühel soonel peab olema stopper või seib vms. :wink: :wink:
     
  14. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    mul on sihuke et on must tihend ja siis on see valge teema mille ümber vedru läheb ja siis nõel aga ei leidnud mina sealt mingit stopperit :(
     
  15. Hentsy

    Hentsy New Member

    68
    0
    0
    Valge plastmassjunni all on nõel jah. Nõela ülemises osas peab olema stopper.
     
  16. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    mul see nagu ühes tükis et mai tea too sealt pealt küll ei liigu ja mingied astmeid seal küll pole
     
  17. Hentsy

    Hentsy New Member

    68
    0
    0
    Siis sul on mingi väärakas nõel :D

    Kuigi suht savi ka sellest.. endal ei muutnud see nõela tõstmine mitte midagi. Pigem läks tipp 5km/h väiksemaks...
     
  18. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    no hiina imed nagu nad on, igaüks isemoodi
     
  19. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Hiina neljataktilistel rolleritel on kahte sorti karburaatoreid. Üks on segunõela reguleerimisvõimalusega ja teisel ei saa nõela kõrgust reguleerida. Nõela optimaalne asend on selline, et kõrgus on stoperdatud keskmisesse asendisse. Külmemate ilmade saabudes(sügis, talv) soovitatakse nõela
    kõrgemale tõsta. Külmemate ilmadega nõuab mootor rikkamat küttesegu. Paraneb samas ka külmalt käivitamine.
    Nii, et rumalaks inimest nimetada on vale, kuna tema rolleril paistab jutu järgi olevat justnimelt segunõela reguleerimisvõimaluseta karburaator.
     
  20. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
    piiraja asub sul enamvähem istme all, rolleri tagaosas, selline suht suur. Kutsutakse mootoriks. :lol:
     

Jaga seda lehte