Piirajad

Discussion in 'Tuuning' started by juhan1992, Apr 8, 2008.

  1. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    naljamees :-x piiraja peaks asuma iga inimese peas mitte rolleri mootoris!!! see kui mul on hiina pask ei tähenda et see kohe mingi piiraja peaks olema. pluss hiinaka kasu on see kui korralikult hoida tuleb see vähem kulukas kokku maksma, kui siin ära "tuunitud" pedemajakad! :lol:
     
  2. paul94

    paul94 New Member

    152
    0
    0
    mul oli nõel alguses keskmise astme peal,tõstsin ja langetasin üheastme võrra, kiirus läks hoopis madalamaks mitte kiiremaks nagu mõned siin räägivad vaid keskmise peal oli kõige parem mul 4t freedo4-jal :(
     
  3. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    aga kas sa segukruvi timmisid ??? palju oleneb ka sellest
     
  4. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
    IRW ma sõidan ise ka 4T hiinakaga :D:D ma tegi nalja tobu :D
     
  5. paul94

    paul94 New Member

    152
    0
    0
    ei ole timmind, kus see on karpal üldse.Olen alles algaja.
     
  6. Hentsy

    Hentsy New Member

    68
    0
    0
    karpa vasakul küljel üks kruvi.
     
  7. 7auri

    7auri New Member

    62
    0
    0
    Sumpas ja karpas vb isegi variaatoris ;)
     
  8. LifeStyle-

    LifeStyle- New Member

    22
    0
    0
    aa kle palju sul v6ttis v2lja kui panid 80cc?? ja kus asuvad freedo5 piirajad??
     
  9. tegija99

    tegija99 New Member

    144
    0
    0
  10. LifeStyle-

    LifeStyle- New Member

    22
    0
    0
    vaata seal mootoriploki peal vasakulpool peab olema mootorityybi-nimetus kas 139QMA v6i 139QMB,kui kumbki neist on sul siis sobib see kindlasti:D
     
  11. kevinsaar

    kevinsaar New Member

    4
    0
    0
    segukrüvi peaks olema sinaka tsaga kruvi keera see algul täitsa siisse ja siis 2 tiiru välja peaks siis normis olema
     
  12. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    sobib küll see ei loe kas on 139QMA või 139QMB.
     
  13. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    keegi oskab öelda kus sumpsi piiraja asub sumpsisees
    lõikaks lahti ja koogiks välja siis
     
  14. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    minuteada sumpsil on piiraja see lisatoru mis läheb sumpsi .. lõikad selle peenikese lisatoru ära ja keevitad kinni . Igatahes freedo4-l on see küll nii , ei oska õelda teiste mudelite kohta .
     
  15. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    vahetasin viimati enda freedo4 -l tagatule - led tagatule vastu . Võtsin tagumised gondlid ära ja siis märkasin CDI piirajat . Roosa juhe aga oli ümber mässitud siis sellise musta kattega . Ühendasin roosa juhtme lahti ja siis teibiga kleepisin nad üksteise külge kinni nagu jääks ,et juhe oleks koos kuid polnud tegelt :D Kui väljast poolt vaadata siis see jääb parema gondli alla . Soovitan gondlid maha võtta muidu veits halb tegutseda :) Hiljem katsetasin ja see töötas ;) Algul oli max 50 km/h ja peale CDI piiraja eemaldamist 60 km/h .

    Sorry ,et liiga pika jutu kirjutasin .
     
  16. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0

    see on ju iseenda petmine.
     
  17. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    ei , isa ja ema on sellest teadlikud , muidu kui ma poleks selle kinni teipinud , siis oleks see seal ripakil ;)
     
  18. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    karpas ei pruugi olla piiraja , vähemalt minu freedo4 -l ei olnud karpa piirajat aga rääkisin ühe vennaga ja temal oli piiraja freedo4-l mis on 2007 aasta väljalase , minul hetkel on 2008 aasta väljalase , võib järeldada ,et uutel mudelitel karpa piirajat pole ;) .
     
  19. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    Freedo4-l on piirajaks ainult see roosa juhe
     
  20. SeebiKarp-

    SeebiKarp- Bännitud Bännitud

    86
    0
    0
    Sõbral quinqi . Sel ühe leidsime gaasitrossis .Ehk see käepide , kus gaasilappad . Seal on mingi plasmass tükk , see ei pidand laskma gaasil edasi minema , vaata üle ;)
     

Jaga seda lehte