Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    Viljandi rollerimendi Aerox ei ole kohe kindlasti piirajatega, sõitis mulle ikka üsna nobedalt järgi, kui ma parasjagu nii natuke üle piiri sõitsin.
     
  2. SP1

    SP1 New Member

    156
    0
    0
    see sotine aerox ju see peaks a1 kati all olema ja sellel piirajaid ei ole arvatavasti.
     
  3. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    pärnu kandis ma tean et on üks derbi ja paikusel politsei kooli juures on üks sassis freedo 1 , mai tea kui tõene jutt se on aga ma olen kuulnud pidevalt sellist juttu et se asi on isegi jões ära käinud jne :D
    igatahes se feedo on küll vägakoledas seisus gondlid kriimulised ja lõhki
     
  4. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    deem ma pole siia maani veel ühtegi politsei rollut näinud ei kohapeal ega sõitmas ja möned räägivad et rollu mendid juba 4a olemas olnud :O:D
     
  5. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    võin tartu omadest illustreeriva pildi panna :lol:
     
  6. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Lennuta aga üles :D
     
  7. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Tallinnas vanalinnas panid mendid Paugukott spiidfaidi ja ATV-ga ringi.
     
  8. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    ATV oli suzuki kinquad vms
     
  9. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    Rakveres sõidab mingi paks tünn Keeway Matrixiga ringi täiesti stock
    :lol:
     
  10. ###

    ### New Member

    28
    0
    0
    hahahaha, tegid päeva heaks praegu :lol:
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mis jutt, kus sa elad ja ega sa erak ei ole, sest isegi rallitaja va pime ise on näind. :lol:
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    ma elan tartust 25km väljas kuid siiski käin rolluga 5päeva nädalas kutsekas tartus juba 2.aastat ja täristan mööda linna kuid siiski pole neid näinud:D kardavad vist keegi võiks pilte panna siis ma tunnen nad äkki ära vbla pole aru saanud kui mööda olen sõitnud:D:D
     
  13. Kasparz

    Kasparz New Member

    35
    0
    0
    Täna nägin kodu juures, kaks tükki, mehed olid nii rasked peal, et rollu tegi tolmuimeja häält.
    Täiesti stock Peugeot Speedfightid
     
  14. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Oleks ma ment,ma lheks kohe p6rguvärgi juurde timmima seda:D
    Teeks kohe kenaks,nagu mul 50cc on,j6uab ikka paljudele 50cc-dele järgi,m6nele timmis ära 70cc-le isegi.
     
  15. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    Suht imelik oleks, kui tõmbad enda 50'se spordi haigelt peeneks ära ja siis tuleb nagu naksti mendiroller oma MHR 50'se ja Team sumpside ja juttudega järgi. Väga räige.
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    imo kui mendi mootornaistejalgrattad lähevad rohkem kui 45 välja, tahan ma mendi vastavat juhiluba näha ja tal peab masin regatud olema ka mootorrattana. kui ei ole siis kerigu vittu, miks mul peaks olema. :roll:
     
  17. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    No kui just kohtukeissi ei lähe, siis tänaval jääb õigus peale mendile. Meil ikka kokkupuuteid olnud justnimelt selle 45kmh ja piirajatega seoses hulgim mentidega. Viljandis see Aerox kohe kindlasti läheb üle 45, sest minul 80 spitis sõitis ta mulle järgi.Küsis, et kas mul piirajad maas vms, vastu et no mismõttes, sul siis on piirajad peal v? Tulid 45'ga järgi mulle praegu? "No kui teie kihutate siin, kihutame meie ka." Vastava kati juhiloa näitas härra liiklusment ette, aga roller on täiesti registreerimata ja numbrimärgita.
     
  18. banger896

    banger896 New Member

    10
    0
    0
    saaremaal ei ole nii õnneks läinud, olen näinud et mingi mendi tsikk sõidab yamaha r1 ringi seal, ülenivalge ja väikselt politsei bensiini paagi peale kirjutatud :D

    aga sõita ei oskand ikka sellega :D
     
  19. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    no need paar p2eva olid mandri kuked.
     
  20. Ludri

    Ludri Bännitud Bännitud

    10
    0
    0

    Sa poiss võta nüüd vähe vaiksemaks. Baltikumi ainukesest nais - motopolitseiniku suhtes võiks vähe ikka austust üles näidata. http://www.ekspress.ee/news/paevauudise ... 2657313%20
    Sinust sõidab ta kohe sadades kordades paremini.
     

Jaga seda lehte