Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Aam kui lolid pargivaluvrid siis okei :lol: arvasin et minig 125 mingid räigelt julmad masinad ja lasevad igale rollerile järgi :lol:
    Siis on muretu :lol: 8)
     
  2. rommy99

    rommy99 New Member

    12
    0
    0
    tartus peaks neid 4 olema, liiguvad igalpool suht, ma olen näinud neid karlovas ja laululava kandis. sõber rääkis et mendid peal ka vahetuvad (sõidavad need kes tahavad vict).
     
  3. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    muideks isegi need mendi rollerid tartus 2 tk lähevad 80 välja braueris olid paranduses siis sain teada :wink:
     
  4. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    vahetuvadi
    suvel on nad õhtutui veeriku kooli pargi juures sest see juba popp koht nendele kus patrullida, seal nad saavad koguaeg mu**i mängida ja kõigiga õiendada.
     
  5. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    No välja lähevad nad 80 jah. Aga mendid ei julge kohe üldse vajutada. Max. 50 umbes, kallutada nad ka ei oska/julge, niiet eest on võimalik lasta küll.
     
  6. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Irw me nägime kui nad lükkasid masinaid ,kui see bike oli neist mööda pannud:D Panid kuhugi võssa mäsa vms:D Siis tuli mendibuss järele neile :D Ei noh võiks ikka sõitma õppida:D
    Ei oel hullu las poisid õpivad:)
    Tglt on hea et nad olemas on ,siis võetakse need debiilikud vahele kes mingi 10000 kesi sõidavad või niisama liiklust ohustavad:D
    Sama on sitt , präast mingi ise rallid vms ja võtab vahele(A):D Ei Noh savi on siis on:D
     
  7. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    irw, tähtveres koguaeg paarutavad...
    rattaga sain peaaegu järgi neile..
     
  8. lauri-poiss

    lauri-poiss New Member

    48
    0
    0

    sul kompuuter ka v? paljuga nad sõitsid?
    mingi 45? :lol:
     
  9. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Pärnus pole veel näinud, kui järgi peaks hakkama sõitma, siis keeran kabanossi ja näitan tagatuld :lol: :lol: .
     
  10. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Tartus, jah, veerikul, on need vennad patrullimas. Ükskord sõitsime ühe rondi hiinakaga ja siis tüübid tulid, üks siuke kleenuke, teise tüsedam, tüsedam hale jobu, täiega noris jne, kleenuke ütles, et lähme ära juba, mis sa norid jne.:D
     
  11. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Tartus siis neid 4 tükki kokku. Nagu te teate, et 2 neist suudedi külili keerata (nimelt see bike keeras neile ette) aga nüüd juba uued plastikud. Kuna olen neid kõiki hooldanud ja piirajad neilt eemaldanud, siis teinud ka linna peal paar nn "testisõitu" :wink: Edasi liiguvad nad küll hästi, kuid minigi tuunitud junni vastu nad ikka ei saa :wink:.
     
  12. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    mul on pildidki vist alles mis me tegime neist :D
     
  13. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    uppi siia (a)
     
  14. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18
    Ma tean et võsul oli üks Kymco Agility vms :D , igatahes 50 cc , See jooksis neil paari nädalaga kokku .
     
  15. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    no see on see kui peale ostu maha võtta piirajad ja kohe rutska põhja :D
    lollid ikka küll. oleks tartus ka agititid siis oleks nii savi neil eest tõmmata, aga nendel terbidel kiirus küündib mingi 80 vist??
     
  16. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    tee hea tegu , järgmine kord pane mõni piiraja tagasi
     
  17. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    vaevalt nii ju teha saaks:D
    nad ju saavad aru et roll ei käi enam nii edasi nagu enne ja lähevad tagasi õiendama.
     
  18. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Tartus siis neid 4 tükki kokku. Nagu te teate, et 2 neist suudedi külili keerata (nimelt see bike keeras neile ette) aga nüüd juba uued plastikud. Kuna olen neid kõiki hooldanud ja piirajad neilt eemaldanud, siis teinud ka linna peal paar nn "testisõitu" :wink: Edasi liiguvad nad küll hästi, kuid minigi tuunitud junni vastu nad ikka ei saa :wink:.[/quote]
    tee hea tegu , järgmine kord pane mõni piiraja tagasi[/quote]
    vaevalt nii ju teha saaks:D
    nad ju saavad aru et roll ei käi enam nii edasi nagu enne ja lähevad tagasi õiendama.[/quote]

    :eek: ma panen sulle piiraja, sitta sa aru saad ju :lol: :roll:
     
  19. @erox

    @erox New Member

    34
    0
    0
    Viljandis on Yamaha aerox stock :lol: :lol:
     
  20. riejurrx

    riejurrx Member

    130
    0
    16
    Tartus nägin ükskord seal turuplatsi parklas ühte derbiga. Ment lasi mingi 40km/h savilt üle äärekivide nagu oleks kiire kuhugi aga siis tuli kõnnitee pealt sama kiiresti tagasi :D Ma ei saa aru miks need rollerid mentidele antakse kui nad ei oska nendega sõitagi(nii palju kui mina olen näinud siis hakkab hirmus küll). Nad võivad ise tekidada liiklusohtlikke olukordi ju? :lol:
     

Jaga seda lehte